Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Tak, czy owak dziękuję :happy:

A tak jeszcze z ciekawości : słyszałeś może nową płytę Acid Drinkers? "Fishdick Zwei" - czyli kontynuacja albumu "Fishdick" składającego się tylko i wyłącznie z coverów kawałków, które dla członków zespołu mają jakąś szczególną wartość. Na nowym krążku świetnie wypada cover "New York, New York" Sinatry i Nothing Else Matters Mety (nagrany z użyciem akordeonu). A już absolutnym killerem jest "Ring of Fire" Johnnyego Casha.

- Love Shack

- Nothing Else Matters

- Ring of Fire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często zdarza Ci się, że utwór którego do tej pory nie grałeś sprawia Ci problem?

I czy słyszałeś może to: http://www.youtube.com/watch?v=4ZVDOf0ASqk...feature=channel ?

Mówiłeś, że w Sabatonie denerwuje Cię, co by nie mówić duża, dawka patosu. Tutaj tego nie czuć. Masz podobne odczucia jak przy reszcie ich twórczości?

Edytowano przez Shayel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałeś kiedyś (lub coś źle zapamiętałem) że słuchasz Iced Earth. Mógłbyś mi polecić parę kawałków i jakąś płytkę na początek? Generalnie zauważyłem że słuchamy wiele tej samej muzyki, więc może i Iced Earth trafi w moje gusta ;)

Czy potrafisz dobrze i płynnie grać techniką sweep picking?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co ile zmieniasz swój model komórki ???

Na przestrzeni ok. 12 lat miałem 4 telefony.

2. Oglądasz filmy animowane dla dzieci np. Shrek itp ????

Spierałbym się o to, czy "Shrek" jest filmem dla dzieci. "Shreki" akurat oglądałem i lubię, ale to u mnie wyjątek.

3. Jaki jest twój sposób na długowieczność ????

Zapytaj mnie o to za 60 lat, o ile jeszcze będzie kogo pytać.

Jak często zdarza Ci się, że utwór którego do tej pory nie grałeś sprawia Ci problem?

Ja generalnie nie grywam już cudzych kawałków. Ale na pewno jest masa utworów - np. Megadeth - z którymi miałbym problem.

Mówiłeś, że w Sabatonie denerwuje Cię, co by nie mówić duża, dawka patosu. Tutaj tego nie czuć. Masz podobne odczucia jak przy reszcie ich twórczości?

Nie lubię, kiedy ktoś świadomie napastuje mnie zespołem, który mi się nie podoba. Nic ciekawego w tym kawałku nie słyszę.

Moi znajomi mają taki jeden zespół.Wiem,że się na tym znasz,więc czy nie odsłuchałbyś ich nagrania(nie teraz nie mają na razie jak nagrać)??

Wrócimy do tematu, kiedy coś nagrają.

Jaką masz wersje PS3??

Slima 250 GB.

Wspominałeś kiedyś (lub coś źle zapamiętałem) że słuchasz Iced Earth. Mógłbyś mi polecić parę kawałków i jakąś płytkę na początek?

Posłuchaj albumu "Something Wicked This Way Comes". Albo składanki "Days of Purgatory". Unikaj albumów z Ripperem Owensem na wokalu, bo są słabe.

Czy potrafisz dobrze i płynnie grać techniką sweep picking?

Nie. Nie jest mi to potrzebne, więc w zasadzie nigdy tego nie ćwiczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałes urlop??

W tym roku nic dłuższego niż kilka dni.

Jak NIE to kiedy bedzie brał???

Pewnie kilka dni w listopadzie albo grudniu (na wypad do studia nagraniowego), potem po nowym roku ze dwa tygodnie (znowu studio). No i mam nadzieję na jakiś wyjazd na prawdziwe wakacje np. w marcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar kupic SWOJA prywanta FIFE 11??

Nie muszę. Właśnie dzisiaj dostałem swój egzemplarz na PS3, więc spędzę sobie z FIFĄ 11 miły wieczór. :)

Co sadzisz o grach 007???

Nie przypominam sobie, żebym grał w jakąkolwiek grę na licencji Bonda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja PL FIFY 11?

A nie wiem, szczerze mówiąc, bo jeszcze jej nie odpalałem. Nie robi mi różnicy, czy PL, czy nie PL.

Kazdy dostał FIFE 11?

Nie każdy chciał.

I od kogo dostałes?

No proszę Cię... Od Św. Mikołaja. A od kogo niby miałem dostać?

Podasz konfiguracje PC jakiego masz w redakcji?

Procesor Core 2 Duo E7200, 4 GB RAM-u, GF GTX 275, Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś do wyboru czy wiasc na PC czy PS3??

Nie wiem, nad czym miałbym się tu w ogóle zastanawiać. Grać w FIFĘ przy stoliku komputerowym, na małym ekranie, zamiast na sofie ustawionej przed telewizorem 42"? Bez sensu. :)

A kto wział FIFE 11?

Ci, którzy grywają w gry piłkarskie - ja, Qn'ik, Hut, Phnom.

Jaka druzyna bedzie grał FIFE 11?

Na pewno różnymi, w tym Śląskiem i reprezentacją Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...