Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

W większości przypadków działa to tak, że Piotrek układa linie melodyczne i pisze do nich tymczasowe teksty, żeby dało się ogrywać utwór na próbach. Kiedy już wiadomo, jaki jest dokładnie rozkład sylab, powstaje właściwy tekst (albo na podstawie tekstu tymczasowego, albo całkowicie od zera). Bywa też tak, że ja układam linię melodyczną, pod którą potem pisany jest tekst.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferujesz rocka(w stylu np.Nirvana)czy raczej głównie metal??

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...st&p=658547

Nie przeszkadza Ci jakość okrojonych MP3, czy jednak używasz konwersji bezstratnej?

Słucham MP3 zakodowanych w co najmniej 192 kbps.

Co sądzisz o silniku meczowym z FM? Bardziej podoba Ci się 3D, czy wolałeś "krążki"?

Nie gram już w FM-a, bo nie mam czasu na tak obszerne gry, a w dodatku nie mam ochoty grać na PC. Póki grałem, używałem głównie widoku z góry, z żetonami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konto na Facebook-u

Nie.

Jak gra (jak na razie) się najbardzej spodobała

Grałem w grube setki gier - naprawdę myślisz, że ot tak, wystrzelę teraz jakiś jeden tytuł?

Masz "chcicę" na MoH-a :laugh:

Absolutnie żadnej.

Chodziło mi o gre w tym rolu. GoW III RDR Mafia II AC II PC K&L 2 itp :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w którąś część HoMM'a ?

W trzecią i w piątą na pewno. Nie pamiętam, czy w drugą też.

Lubisz takie gry ?

W teorii tak. W praktyce w nie nie gram. :) King's Bounty leży jeszcze na półce nierozpakowane. :) Nie chce mi się już po prostu grać na PC w domu, bo siedzę przed kompem w pracy.

Chodziło mi o gre w tym rolu. GoW III RDR Mafia II AC II PC K&L 2 itp :ninja:

God of War III i RDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z przed ilu lat jest to "zdjęcie użytkownika" na twoim profilu ?

2. Byłbyś w stanie powiedzieć coś o Towaroznawstwie jako kierunku/wydziale studiów, o czym tak w zasadzie jest ?

3. Przyjmowałeś jakieś sakramenty, a potem "przerobiłeś się na ateistę", czy może jesteś nim od urodzenia ?

4. Byłbyś w stanie wyjaśnić co sprawia (w muzyce) że nie podoba ci się Exodus i czy jeśli miałbyś już cokolwiek słuchać tego zespołu to bardziej by ci podeszły takie płyty jak Bonded by Blood i Fabulous Disaster czy raczej Tempo of the Damned i Exhibit (A), czy może wsio ryba ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy podoba ci się nowy interfejs Windows Phone 7 ???? Co o nim myślisz ????

2. Jaki system mobilny preferujesz: Google Android, Symbian, Windows Phone 7 ????

Nie interesuję się telefonami komórkowymi, nie obchodzą mnie ich systemy operacyjne. Telefon nie służy mi do zabawy, tylko do dzwonienia i esemesowania.

1. Czy czasem gotujesz w domu czy wyręcza Cie w tym Twoja narzeczona?

Nie gotuję.

3. Czy możecie wprowadzić CDA bez dodatków (płyty DVD)?

Nie możemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lubisz gatunek filmu fantasy?

Lubię dobre filmy, niezależnie od gatunku.

jak lubisz to jaki masz ulubiony film z tego gatunku

Trudno chyba przebić w tej kategorii "Władcę Pierścieni".

Czy oglądasz czasem bajki:P

Nie.

Jakie masz King's Bounty nierozpakowane?

King's Bounty: Legenda.

Co sadzisz o WRC2010?

Nie interesuję się rajdami, a ze ścigałek gram tylko w GRID-a.

1. Z przed ilu lat jest to "zdjęcie użytkownika" na twoim profilu ?

Bo ja wiem... Sprzed półtora roku mniej więcej.

2. Byłbyś w stanie powiedzieć coś o Towaroznawstwie jako kierunku/wydziale studiów, o czym tak w zasadzie jest ?

A dlaczego miałbym być w stanie? :)

3. Przyjmowałeś jakieś sakramenty, a potem "przerobiłeś się na ateistę", czy może jesteś nim od urodzenia ?

Miałem to szczęście, że urodziłem się w ateistycznej rodzinie.

4. Byłbyś w stanie wyjaśnić co sprawia (w muzyce) że nie podoba ci się Exodus

Nie. Po prostu nie podoba mi się i tyle.

i czy jeśli miałbyś już cokolwiek słuchać tego zespołu to bardziej by ci podeszły takie płyty jak Bonded by Blood i Fabulous Disaster czy raczej Tempo of the Damned i Exhibit (A), czy może wsio ryba ?

Nie mam pojęcia.

Co sądzisz o teledysku do "Holy Smoke" Iron Maiden, jak i o samym utworze?

Teledysk amatorski, utwór przyzwoity.

jak podchodzi Ci tekst, który jest chyba najsubtelniejszą krytyką Kościoła Katolickiego, jaką w metalu słyszałem?

Tekst nie wzbudza we mnie żadnych emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No we mnie też żadnych emocji nie wzbudza, mimo wszystko ciesze się, że można jednak przekazać coś w tym stylu nie popadając w przesadne "Satan, Satan". Szczególnie w metalu.

Przepraszam, że jeszcze zawracam głowe, ale... Pamiętam, jak kiedyś polecałeś Cage. Posłuchałem tego trochę, potem więcej, a teraz nie mogę przestać go słuchać, podobnie jak Maidenów (z tym, że Ironsów słucham od 10 lat). Mógłbyś polecić coś w stylu Cage'a? Bardzo spodobała mi się ich muzyka, chyba powoli wyrastam z NSBM i Grindcore :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś polecić coś w stylu Cage'a?

Szczerze mówiąc, nic nie przychodzi mi do głowy. Nie żeby Cage grał najbardziej oryginalną i niepowtarzalną muzykę na świecie, ale po prostu nie potrafię wskazać zespołu, który ich przypomina. M.in. ze względu na to, że Cage ma wybitnego wokalistę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...