Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Obejrzysz Włodarczyka dzisiaj?

Nie. Boks mnie nie interesuje.

A czy kazdy Redaktor przeglada czasopismo przed wydrukiem?

Nie wszyscy mają taki obowiązek. Czytają, sprawdzają i przeglądają Mac Abra (naczelny), Qn'ik (zastępca naczelnego), Phnom i ja. I jeszcze gem się włącza przy sprawdzaniu finalnych kolorowych wydruków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kazdy Redaktor przeglada czasopismo przed wydrukiem?

Nie wszyscy mają taki obowiązek. Czytają, sprawdzają i przeglądają Mac Abra (naczelny), Qn'ik (zastępca naczelnego), Phnom i ja. I jeszcze gem się włącza przy sprawdzaniu finalnych kolorowych wydruków.

A Smuggler wcale nie przegląda pisma? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zdradzic cos o tym dziwnym podejsciu co do przeciekow. Nie chodzi mi o to jakiego typu gry czy cos, tylko czy to cale zamieszanie dotyczy pelniakow czy raczej jakiegos dodatku do pisma czy czego?

Ghost po prostu z prywatnych powodów nie mógł zorganizować w tym miesiącu przecieków. Trzeba się dopatrywać w tym jakiegoś spisku lub drugiego dna?

Kim jest smuggler?

No proszę Cię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisku dopatruje sie w tym ze przecieki mialy byc dopiero w weekend, sam Smuggler to przyznal.

Sens w tym jest ale nie moge na razie zdradzic jaki.

W kazdym razie duzy, bo inaczej bysmy sie tak nie czaili.

Moglbym i we wtorek (co minal) wrzucic, ale po prostu jest taka sprawa, ze MA BYC w poniedzialek i juz.

(chyba dobrze zrobilem cytat?)

To sa slowa Smugglera ktory wyraznie pisze, ze jednak cos specjalnego jest w tym numerze. Wiec moze o cos w tym chodzi?

Edytowano przez tyu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbym i we wtorek (co minal) wrzucic, ale po prostu jest taka sprawa, ze MA BYC w poniedzialek i juz.

No to łatwo się domyślić... Redakcja dostała za pewne warunki, że dostanie te pełniaki pod warunkiem, że ujawnią je dopiero w poniedziałek. Podobnie było z recenzją Mafii II, w której CormaC nie mógł zdradzić jak wygląda początek gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Myślisz że jest jakaś szansa aby Wiedźmin 2 pojawił się na PS3? Cieszyłbyś się?

2.Planujesz wypróbować Mass Effecta 2 na swojej konsoli , czy już wystarczająco wypróbowałeś ją na PC ?

3. Jak sądzisz co będzie kosolową grą tego roku? RDR ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja dziewczyna/narzyczona nie czepia się Ciebie o to ze całe dnie siedził przed PC lub PS3: w pracy, i puzniej w domu????

1) Ciężko, żeby miała mi za złe to, że siedzę przy komputerze w pracy, 2) Kto powiedział, że w domu cały czas siedzę przed komputerem albo konsolą? Ciekawe, że niektórzy z automatu przykładają do innych własną miarę. :)

1.Myślisz że jest jakaś szansa aby Wiedźmin 2 pojawił się na PS3? Cieszyłbyś się?

Nie wiem, czy jest szansa. A grać będę na PC, o ile mój prywatny komputer, którego nie unowocześniałem od ponad 3 lat, sobie z tą grą poradzi. Po prostu nie za bardzo widzi mi się granie w coś takiego na konsoli.

2.Planujesz wypróbować Mass Effecta 2 na swojej konsoli , czy już wystarczająco wypróbowałeś ją na PC ?

Przeszedłem grę raz i wystarczy.

3. Jak sądzisz co będzie kosolową grą tego roku? RDR ?

Jest jeszcze God of War III. RDR ma jednak tę przewagę, że wyszła również na X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC. Krótko i na temat - grałeś w demo ArcaniA: Gothic 4? Jeśli tak to jakie są twoje wrażenia po jego przejściu? W ogóle jakie są twoje oczekiwania wobec tej gry? Bo wiem, że bardzo sobie cenisz tą serię. Acha - i czy można spodziewać się w kolejnym numerze (nie w tym co będzie, tylko w następnym) recki gierki twojego autorstwa? Pozdr. :).

Edytowano przez Brovar3005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC. Krótko i na temat - grałeś w demo ArcaniA: Gothic 4?

Nie. Widziałem je u Huta i nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia.

W ogóle jakie są twoje oczekiwania wobec tej gry?

Zupełnie żadne. Jeśli nie będę musiał recenzować Arcanii (a zupełnie mi na tym nie zależy), to nawet nie będę w nią grał. Za mało mam wolnego czasu, żeby marnować go na obszerną, długą, przeciętną grę.

Acha - i czy można spodziewać się w kolejnym numerze (nie w tym co będzie, tylko w następnym) recki gierki twojego autorstwa? Pozdr. :).

Jakiejkolwiek recenzji? Tak. Recenzji Arcanii? Zobaczymy.

Ja też lubię metallice

No to nie jest nas dwóch, bo ja jej nie lubię. :)

CormaC co sądzisz o demówce Gothica?

Patrz wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzacie szukać wydawcy dla swoje Long Play'a? Będziecie rozsyłać płytkę po wytwórniach? Może do jakichś zagranicznych?

Zobaczymy. Ja generalnie nie wierzę w znalezienie wydawcy. Sukcesem będzie znalezienie polskiego dystrybutora, żeby album dało się kupić w normalnych sklepach.

Co sądzisz o dodatkach DLC? Są potrzebne, czy raczej nie?

Zależy, jak twórcy i wydawcy do nich podchodzą. Jeżeli DLC jest wartościowym rozszerzeniem gry, które pozwala cieszyć się nią dłużej, to jestem za. Jeśli bezczelnym i ostentacyjnym skokiem na kasę - nie trzeba go kupować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tym, że Take-Two wycięło z Mafii 2 1/4 gry?

Kim grasz w UFC?

MMA ma lepszą karierę niż UFC?

Pojawi się recenzja MMA w nowym numerze?

I ostatnie: która gra ogólnie bardziej ci się podoba?

Edytowano przez EsDe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie. Czy staraliście się utrzymać EP-kę tekstowow w jednym klimacie, czy jakoś samo tak wyszło, że wszystkie kawałki są takie... hmm... pesymistyczne?

Nie było w tym żadnego zamysłu ani celowości. Ale teksty na długograju też będą pesymistyczne, więc najwyraźniej samo tak wychodzi.

Co myślisz o tym, że Take-Two wycięło z Mafii 2 1/4 gry?

Myślę, że to bardzo dobry pomysł i że inni wydawcy będą robić tak samo.

Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...