Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. Czy ja dobrze kojarzę, czy może zespół InDespair supportował Tyr we wrocławskim Alive? Swoją drogą daliście naprawdę dobry koncert :)

Tak jest, to byliśmy my. Dzięki za miłe słowa.

2. Co w ogóle sądzisz o Tyr (Tyrze?). Mieliście okazję pogadać sobie z nimi po koncercie (albo przed) ?

Zamieniliśmy parę słów, choćby po to, żeby dogadać się w sprawie współdzielenia sprzętu. A jeśli chodzi o ich muzykę, to fajnie się ich oglądało i słuchało na żywo, ale w domu ich nie słucham i nie słuchałem, bo folku nie lubię.

3. Co sądzisz o projektach Arjena Lucassena? (Ayreon, Guilt Machine, Star One).

Nie jest to moja bajka. Wiem, że jako Ayreon nagrywał z fajnymi wokalistami i słyszałem jego utwory z Dickinsonem i Scheepersem, ale najwyraźniej nie było to coś dla mnie, bo już tej muzyki nie pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się ostatnio napaliłem na utwory z Ep-ki Twojego zespołu (słucham na myspace'ie, bo chwilowo kasy nie mam na zakup :laugh: ), ale że coś mi się przypomniał Black Sabbath, to postanowiłem kilka ich piosenek obczaić, bom dawno nie słuchał. Wrażenia: płaskie to jakieś, nudnawe, grane na jedno kopyto - wracam z ulgą do Waszych (znaczy, InDespair) kawałków. Kawał dobrej roboty, swoją drogą. Lata mi ostatnio po głowie wciąż No Escape czy Głową w dół, a Trivium czy Made of Hate zeszły chwilowo na dalszy plan. Keep the good work! :wink:

I pytanie w związku z tym: zdaje mi się, że napisałeś kiedyś, że gdzieś na jesień (październik?) macie zarezerwowane studio nagraniowe. Macie już przygotowany cały materiał na ten album? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje Cię industrial?

Jeśli tak, podaj przykłady, jeśli nie, wyjaśnij dlaczego (chyba że Ci się nie chce : )

Nie, nie interesuje mnie, ponieważ: 1) nie słucham żadnej muzyki elektronicznej, 2) czuję niechęć do wszelkiej "awangardy" i muzyki eksperymentalnej.

jakbyś jednym zdaniem określił tegoroczną potyczkę FIFY z PES na PC?

PES stracił już przewagę także na PC.

Możesz to porównać do walki jakichś zwierząt (zobaczymy jak bardzo jesteś kreatywny :) )

Nie mogę. Ale mogę np. ułożyć coś z klocków, albo zrobić wyklejankę.

Jakoś się ostatnio napaliłem na utwory z Ep-ki Twojego zespołu (słucham na myspace'ie, bo chwilowo kasy nie mam na zakup :laugh:), ale że coś mi się przypomniał Black Sabbath, to postanowiłem kilka ich piosenek obczaić, bom dawno nie słuchał. Wrażenia: płaskie to jakieś, nudnawe, grane na jedno kopyto - wracam z ulgą do Waszych (znaczy, InDespair) kawałków. Kawał dobrej roboty, swoją drogą. Lata mi ostatnio po głowie wciąż No Escape czy Głową w dół, a Trivium czy Made of Hate zeszły chwilowo na dalszy plan. Keep the good work! :wink:

Dzięks - miło słyszeć.

I pytanie w związku z tym: zdaje mi się, że napisałeś kiedyś, że gdzieś na jesień (październik?) macie zarezerwowane studio nagraniowe. Macie już przygotowany cały materiał na ten album? :smile:

Obecnie plan jest taki, żeby jeszcze w tym roku nagrać perkusję i bas. Gitary i wokal zaraz po nowym roku. Mieliśmy nagrywać wszystko w październiku, ale z różnych powodów przesunęło się. Nam opóźniły się przygotowania do nagrań, a człowiek, który będzie nas nagrywał (Zed), jest dźwiękowcem Comy, więc ma też różne zobowiązania związane z tą funkcją. Obecnie kończymy materiał i teksty na te płytę. Osobiście jestem bardzo zadowolony z nowych kawałków i myślę, że to będzie na tle polskiej sceny bardzo dobry album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że zbierasz figurki? Bo dostałem cynk.

Nie zbieram w tym znaczeniu, że ich szukam i kupuję. Po prostu przygarniam w redakcji na swoje biurko te, które do nas trafiają. W tej chwili mam ich kilkanaście (m.in. Kratos, Geralt, gnom z Risena, Chun Li, Edward Carnby, facehugger z "Obcego"), ale tylko jedną kupiłem - Eddiego (maskotkę Iron Maiden).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o TSA?

W zasadzie jest to fajne granie i nie mam nic przeciwko temu, żeby muzyka TSA leciała w tle np. na imprezie. Ale to nie są moje klimaty, bo nie kręci mnie takie granie mocno osadzone w bluesowej tradycji, więc nie słucham ich z własnej inicjatywy. Byłem jednak na dwóch ich koncertach i było fajnie. Miałem też dawno temu okazję przesiedzieć z Markiem Piekarczykiem przy piwie całą noc i jest bardzo fajnym człowiekiem, z którym fajnie się rozmawia.

Co sadzisz o trybie w FIFE 11 na konsole: BRAMKARZ????

Nuuuuuuuuuuuuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłeś GTA IV na PS3???

W GTA IV na PS3 grałem tylko służbowo, kiedy recenzowałem tę grę po premierze. Prywatnie przeszedłem ją na PC. Na PS3 mam natomiast Episodes From Liberty City, które już zaliczyłem. Tym niemniej rozważam kupna GTA IV na PS3, bo z przyjemnością przejdę grę po raz drugi.

Liczysz ze bedzie GTA 5????

Wiadomo przecież, że będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wspominałeś o "God of War III". Grałeś w wersję spolszczoną? Co sądzisz o Lindzie, Żebrowskim i reszcie naszych "gwiazd" w universum Kratosa?

2. Grałeś może we "Flower", czy za mało mroczne dla ciebie? :)

3. Kiedyś coś tam napomknąłeś o "Fahrenheit", chyba nawet dość pochlebnie. Naprawdę nie irytowała cię kretyńska do potęgi fabuła tej gry? To, co się gdzieje gdzieś po pierwszej pół godzinie rozgrywki nie nadaje się nawet na kino klasy B przeca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wspominałeś o "God of War III". Grałeś w wersję spolszczoną? Co sądzisz o Lindzie, Żebrowskim i reszcie naszych "gwiazd" w universum Kratosa?

Tak, Za pierwszym razem grałem w wersję polską. Uważam, że jest słaba. Linda brzmi jak stary, zmęczony człowiek z rakiem krtani i do pięt nie dorasta oryginałowi.

2. Grałeś może we "Flower", czy za mało mroczne dla ciebie? :)

Nie grałem. Nie chodzi o poziom "mroczności", tylko o to, że to jest casualowy drobiazg, a mi szkoda na to czasu, nie wspominając już o pieniądzach.

3. Kiedyś coś tam napomknąłeś o "Fahrenheit", chyba nawet dość pochlebnie. Naprawdę nie irytowała cię kretyńska do potęgi fabuła tej gry? To, co się gdzieje gdzieś po pierwszej pół godzinie rozgrywki nie nadaje się nawet na kino klasy B przeca :)

M.in. właśnie o tym pisałem kiedyś w Tipsomaniaku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o zespole Death Angel? http://en.wikipedia.org/wiki/Death_Angel

2. Wiele razy polecałeś już w tym wątku płyty m.in. "Rust In Peace" Megadeth czy np. "Ascendancy" Trivium.

A co z grupą Cage? Który album rekomendujesz na początek dla osób, które nie miały jeszcze styczności z tą kapelą?

3. Podobne pytanie dotyczy Judas Priest...

4. Jak Ci się podoba nowy album Black Label Society "Order of the Black" i singiel promujący?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o zespole Death Angel? http://en.wikipedia.org/wiki/Death_Angel

Nie przemawia do mnie ich muzyka.

A co z grupą Cage? Który album rekomendujesz na początek dla osób, które nie miały jeszcze styczności z tą kapelą?

Myślę, że najnowsza płyta - "Science of Annihilation" - byłaby najlepsza na początek.

3. Podobne pytanie dotyczy Judas Priest...

Z Judasów lubię tylko album "Painkiller" i pojedyncze utwory z innych płyt. Poza tym ten zespół zmieniał stylistykę, więc trudno polecić jeden album, który byłby kwintesencją i podsumowaniem ich stylu.

4. Jak Ci się podoba nowy album Black Label Society "Order of the Black" i singiel promujący?

I singiel, i cały album są fantastyczne.

Co sadzisz o Stevie Vai? Wiem, ze to nie jest gitarzysta, ktorego muzyki sluchasz, ale wydaje mi sie, ze jego technika gry na gitarze jest naprawde swietna.

Żadnego wykonawcy nie słucham tylko ze względu na technikę. Technika to narzędzie, a nie gwóźdź programu. Mnie interesuje muzyka, a Vai mnie po prostu nudzi. To samo zresztą dotyczy Satrianiego - na jego koncercie we Wrocławiu byłem o włos od zaśnięcia na stojąco.

Jaką gre na ps3 polecasz?

Bierki, ale trochę ześlizgują się z PS3, bo obudowa nie jest płaska. Na PS3 Slim jest nieco lepiej, bo plastik jest chropowaty. A tak poważnie, to zależy, w co kto lubi grać.

Co sądzisz o Death on the Road by Iron Maiden?

Bardzo słabo znam ten album, bo dosyć już miałem koncertówek Iron Maiden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...