Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Nie byłoby żadnego następcy. Megadeth bez Mustaine'a przestałby istnieć, bo Megadeth to Mustaine, jego muzyka, jego teksty, jego głos. No i jestem przekonany, że on ma prawa do nazwy zespołu. Ale nawet gdyby rozwiązano ten ostatni problem (bo może Ellefson ma jakieś " prawne udziały" w nazwie), to jaki sens byłoby trzymanie pod szyldem Magadeth czegoś, co byłoby tak naprawdę tribute bandem w hołdzie Mustaine'owi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PC darowałem sobie tę serię bodajże po edycji 2002 czy 2003 (wcześniej grałem we wszystkie, łącznie z izometryczną FIFA International Soccer z 1994 roku) i z wyboru aż do teraz nie grałem w żadną następną więcej niż kilka okazjonalnych meczów (bo też uważałem, że nie wato grać więcej, skoro jest PES). A na konsoli zacząłem od FIFA 10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz był zaskakująco dobry. Szkoda, że Lech stracił dwie słabe bramki, ale miło było w końcu zobaczyć polską drużynę, która chce wygrać i walczy do końca. Bardzo dobre widowisko.

A w najbliższym CDA będą dwa moje teksty (beta, recenzja) i jak zwykle trochę rzeczy w dziale Info (w tym wydarzenie numeru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz, Lech ma sporo szanse na wyjście z grupy czy może jednak 3:3 to dla Starej Damy wypadek przy pracy?

Jak obstawiasz szanse z Manchester City?

I teraz pytanie bardziej redakcyjne - każdy kto napisze tekst do CDA, a ten się w nim ukaże, dostaje honorarium autorskie. Czy tyczy się to też redaktorów, czy może pisanie tekstów macie wliczone w stawkę godzinową?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz, Lech ma sporo szanse na wyjście z grupy czy może jednak 3:3 to dla Starej Damy wypadek przy pracy?

Uważam, że nie ma żadnych szans wyjść z grupy, ale ma szanse nie sprawić sobie wstydu. A Juventus po prostu na początku meczu zlekceważył Lecha.

Jak obstawiasz szanse z Manchester City?

Uważam, że Lech ma mizerne szanse coś ugrać przeciwko MC.

I teraz pytanie bardziej redakcyjne - każdy kto napisze tekst do CDA, a ten się w nim ukaże, dostaje honorarium autorskie. Czy tyczy się to też redaktorów, czy może pisanie tekstów macie wliczone w stawkę godzinową?

My nie mamy "stawki godzinowej", tylko miesięczne pensje. Ale sposób rozliczania naszej pracy to już sprawa nasza i wydawnictwa, a nie publiczna. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy "stawki godzinowej", tylko miesięczne pensje. Ale sposób rozliczania naszej pracy to już sprawa nasza i wydawnictwa, a nie publiczna. :)

Jasna sprawa :)

Rozumiem jednak, że jeśli np. w jednym miesiącu przepracujesz 200h (przykładowo), a w innym 220h (bo trzba było zostawać dłużej), to wysokość pensji nie ulega zmianie?

Myślałeś kiedyś o zamieszkaniu za granicą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jednak, że jeśli np. w jednym miesiącu przepracujesz 200h (przykładowo), a w innym 220h (bo trzba było zostawać dłużej), to wysokość pensji nie ulega zmianie?

Dobra, widzę, że trzeba jeszcze raz: "Ale sposób rozliczania naszej pracy to już sprawa nasza i wydawnictwa, a nie publiczna. :)".

Myślałeś kiedyś o zamieszkaniu za granicą?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś w którymś Magazynie, że widziałeś Black River na żywo w "nieziemskiej formie"? Co to był za koncert?

We wrocławskim klubie "Od Zmierzchu Do Świtu", po wydaniu pierwszej płyty.

I rzeczywiście wypadli tak świetnie?

Nie, pomyliło mi się z Christiną Aguilerą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...