Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Proszę mi powiedzieć jak to jest z tymi blogami. Chodzi mi o promowane wpisy. Wiem ,że to czytelnicy tych blogów je oceniają (przez co stają się promowane) ,ale czy jest tu jakiś administrator ,który to kontroluje. Np. blog użytkownika

Dariusxq

jest tak denny i żałosny ,że moim zdaniem (jak i kilku innych użytkowników) powinien być zdejmowany z "Promowanych". Inne blogi ,w które włożono dużo pracy i są naprawdę mądre to takie ,które zasługują na miano promowanych. Nie mam do was pretensji ,że tych blogów nie ma w "promowanych" ,ale do jasnej ciasnej chyba ktoś pilnuje tego portalu i pozwala na wyróżnianie takich dennych blogów (m.in tego użytkownika ,którego wymieniłem wyżej). Pozdrawiam

Czy lubisz wracać (jeżeli tak to jak często) do starych gier typu: Baldur's Gate czy Planescape Torment ,albo jeszcze starszych i czy te gry sprawiają Ci taką przyjemność taką jak grałeś w dniu premiery ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC mam kilka pytań

1 Kto według Ciebie jest lepszy Zakk Wylde czy Dave Mustaine > Nie chodzi mi tylko o umiejętności grania na gitarze i śpiew ale ogólnie charakter sposób bycia kogo bardziej lubisz ?

2 Jaka jest twoja ulubiona potrawa , wolisz fast foody czy domowe jedzenie ?

3 To trochę dziwne pytanie ale nie wiesz może kiedy odbyła się trasa IM Nordic Tour po prostu zauważyłem koszulke Ironów z tytułem Nordic Tour i nie bardzo wiem o co chodzi Ironów słucham od niedawna (niestety) .

4 Nigdy nie byłem na koncercie Twojego zespołu ale mam pytanie czy na scenie macie jakiś kontakt z publika nie wiem np czy rzucasz kostke w tłum lub wasz wokalista próbuje nawiązać kontakt z publiką?

To tyle , mam nadzieje ,że Cię nie zirytowałem moimi pytaniami :) , z chęcią zobaczę was( InDespair) w moim mieście w Kielcach , z Wrocławia to trochę daleko ale może jest szansa w 2011 roku :) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o grze Demon's Souls?

Nie grałem w nią i nie chcę w nią grać po tym, jak widziałem ją w redakcji.

znasz piosenkę Billy Talent - Red Flag (była w Burnoucie na PSP :tongue: )

Nie kojarzę jej.

Podoba Ci się najnowsza płyta Iron Maiden - The Final Frontier ?

Nie bardzo. Da się jej słuchać i nawet momentami czerpać z tego przyjemność, ale podobnie jak poprzednia jest o wiele za długa, przekombinowana i pozbawiona polotu. Robi na mnie wrażenie wymuszonej.

Proszę mi powiedzieć jak to jest z tymi blogami.

Pytaj Huta, bo ja nie zajmuję się stroną.

Czy lubisz wracać (jeżeli tak to jak często) do starych gier typu: Baldur's Gate czy Planescape Torment ,albo jeszcze starszych

Nie, szkoda mi na to czasu.

1 Kto według Ciebie jest lepszy Zakk Wylde czy Dave Mustaine > Nie chodzi mi tylko o umiejętności grania na gitarze i śpiew ale ogólnie charakter sposób bycia kogo bardziej lubisz ?

A skąd ja mam znać ich sposób bycia? Nie znam ich prywatnie. Wiem tyle, że Mustaine ma generalnie opinię człowieka trudnego (stąd zapewne tyle zmian w składzie Megadeth).

2 Jaka jest twoja ulubiona potrawa , wolisz fast foody czy domowe jedzenie ?

Fastfoody jem wtedy, kiedy nie mogę zjeść normalnego jedzenia. A ulubiona potrawa... Powiedzmy, że meksykańskie enchiladas.

3 To trochę dziwne pytanie ale nie wiesz może kiedy odbyła się trasa IM Nordic Tour po prostu zauważyłem koszulke Ironów z tytułem Nordic Tour i nie bardzo wiem o co chodzi Ironów słucham od niedawna (niestety) .

Nie wiem. Google Twoim przyjacielem.

4 Nigdy nie byłem na koncercie Twojego zespołu ale mam pytanie czy na scenie macie jakiś kontakt z publika nie wiem np czy rzucasz kostke w tłum lub wasz wokalista próbuje nawiązać kontakt z publiką?

Staramy się nawiązać kontakt z publiką na tyle, na ile jest to możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z Pod Kopułą? Także uważasz, że to całkiem świetna książka, ale zakończenie jest strasznie przekombinowane i rozwiązanie całego problemu błahe i banalne? Co sądzisz o głównym bohaterze - Barbie'm?

EDIT:

A, dopiero zauważyłem, że kończysz. W takim razie możesz odpowiedzieć na pytania numer jeden i trzy ;)

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, dopiero zauważyłem, że kończysz. W takim razie możesz odpowiedzieć na pytania numer jeden i trzy ;)

Nie mogę, bo o książce wolę jednak wypowiadać się po jej przeczytaniu.

Czy potrafisz w locie (bez wcześniejszego kontaktu z tekstem) zrozumieć tekst piosenek takich jak, powiedzmy... "Hallowed Be Thy Name" Maidenów?

Tak, o ile skupię się na tekście, a wokalista śpiewa wyraźnie (tzn. nie growluje, nie screamuje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie obejrzałem świetny odcinek programu Cejrowskiego o Meksyku (w sensie mieście), a że wspominałeś wielokrotnie, że lubisz meksykańską kuchnię, to mi się nasunęło takie pytanie: byłeś kiedyś w Meksyku? :wink: A jeśli nie, chciałbyś się tam kiedyś wybrać?

Nie byłem, oczywiście chciałbym się tam wybrać. Ale są miejsca, które w przypadku wystąpienia u mnie nadmiaru kasy są wyżej na mojej liście priorytetów (np. Nowy Jork, Kalifornia, Floryda, Brazylia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega problem z trudnością dostania numerów specjalnych?

Teoretycznie nie ma takiego problemu, bo numer ten powinien być dystrybuowany tak samo jak wszystkie inne. W praktyce niektórzy sprzedawcy mają jakiś problem z tymi numerami specjalnymi (może ich nie zamawiają, bo nie wiedzą, że to tak naprawdę zwykłe CDA, tyle że opisane jako wydanie specjalne, bo wypuszczamy w roku 13 numerów pisma).

Najbliższy numer będzie dopiero moim drugim spotkaniem z CD-Action,a zauważyłem,że dość sporo ludzi narzeka na ten problem.

Najbliższy numer nie jest specjalny - to normalne wydanie 9/2010.

Ile godzin siedziałeś przy Mafii 2????

11 godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...