Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Kto w redakcji stanowi jury konkursu o sobowtóra, CDA w dobrych rękach itp.?'

Czy czytasz jakieś pisemka dla mężczyzn? Nie chodzi mi tylko o playboye czy ckmy, może jakieś motoryzacyjne albo coś innego?

Czy skakałeś kiedyś na bungee?

Co w grach z serii God Of War sprawia, że tak bardzo ją lubisz?

Kolekcjonujesz znaczki, kapsle, kamyczki, muszelki czy inne rzeczy?

Masz PS3 Classic czy Slim? Używane czy nowe? I w jakim sklepie kupowałeś?

Sam zrobiłeś swojego avatara?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto w redakcji stanowi jury konkursu o sobowtóra, CDA w dobrych rękach itp.?'

Smuggler wybiera zdjęcia do publikacji.

Czy czytasz jakieś pisemka dla mężczyzn? Nie chodzi mi tylko o playboye czy ckmy, może jakieś motoryzacyjne albo coś innego?

Owszem, czytam jedno pismo motoryzacyjne, ale nie podam tytułu. :)

Czy skakałeś kiedyś na bungee?

Nie.

Co w grach z serii God Of War sprawia, że tak bardzo ją lubisz?

Intensywność i widowiskowość akcji, wyrazisty bohater, rozmach.

Kolekcjonujesz znaczki, kapsle, kamyczki, muszelki czy inne rzeczy?

Nie.

Masz PS3 Classic czy Slim? Używane czy nowe? I w jakim sklepie kupowałeś?

Mam Slima 250 GB - kupiłem nówkę na Allegro.

Sam zrobiłeś swojego avatara?

Nie, to grafika związana z Iron Maiden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasz w fps na padzie?

No przeszedłem np. Killzone'a 2.

długo zajęło ci przyzwyczajenie się do takiego sterowania?

W zasadzie nie. Oczywiście wciąż myszką gra mi się w strzelanki bez porównania lepiej, ale myślałem, że po kilkunastu latach spędzonych przy PC trudniej będzie mi się przyzwyczaić do pada. Pewnie zależy to tez od gry, ale Killzone 2 ma opinię gry z nieco nieprzyjaznym sterowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłeś Wiedźmina?

Oczywiście - pisałem recenzję.

1. Przeszedłeś Obliviona ?

Nie.

2. Wcześniej pisałeś, że miałeś włosy do łopatek...A były one proste, czy kręcone jak u Slasha czy innego Hamletta ? :tongue:

Lekko pofalowane - nie takie proste druty. :)

Czy reszta redaktorów to dla Ciebie tylko koledzy z pracy czy może kolegujesz się z którymś osobiście?

No zdarzało nam się razem imprezować, pewnie. Relacje mamy bliskie, nie jest tak, że mijamy się gdzieś w wejściu do redakcji, witamy się i na tym się kończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w redakcji zwracają się do Ciebie per "Kormacz", "Daniel", czy może jeszcze jakoś inaczej?

Po ksywce. Zresztą po imieniu nie mówi do mnie chyba nikt poza rodzicami, moją dziewczyną (która - zdaje się - też najpierw znała moją ksywkę wcześniej niż moje imię :)) i redakcyjną sekretarką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, owszem. Wystawiłbym tak z 6/10 - za ładne widoczki i momentami fajne 3D, bo żadnej innej wartości to filmidło nie ma.

PS Nie masz umiaru z tym obrazkiem w sygnaturce - zajmuje 80% Twojego posta. Zmniejsz go albo zmień na coś niższego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie brałbym ślubu kościelnego, bo po co i dlaczego? Miałbym przysięgać w obliczu czegoś, co nie istnieje? Ile w ogóle warta byłaby taka przysięga? Gdyby już się tak złożyło, że moja dziewczyna (czy wtedy już raczej narzeczona) chciałaby mieć ślub kościelny (co mi na szczęście nie grozi), to istnieje coś takiego jak ślub kościelny jednostronny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby już się tak złożyło, że moja dziewczyna (czy wtedy już raczej narzeczona) chciałaby mieć ślub kościelny (co mi na szczęście nie grozi)

Czyli też jest ateistką? W takim razie faktycznie masz racje :)

Nawiązując do pytania jaskiera: wydaje mi się, czy wasz wokalista ściął włosy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zapuścisz sobie ponownie długich włosów ? Wyglądałbyś o wiele bardziej "dumnie", jako członek kapeli metalowej :)

Miałem już długie kudły i serdecznie za nie dziękuję. Po pierwsze - są uciążliwe w utrzymaniu. Po drugie - lepiej wyglądam z krótkimi. Po trzecie - są niewygodne. Po czwarte - nie widzę żadnego związku z "dumnym wyglądem" i długością włosów. Może dlatego, że nie mam kindermetalowej mentalności. :P

Nawiązując do pytania jaskiera: wydaje mi się, czy wasz wokalista ściął włosy?

Ściął je już dawno temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest "symfoniczny metal"? Nightwish? Black metalowcy z klawiszami? Rhapsody of Fire? Tak czy inaczej - nie trawię żadnego epickiego zadęcia z kamienną miną symulowanego na keyboardzie Casio w ramach akompaniamentu do natchnionego wycia jakiejś dziewoi albo skrzeków chłopaka, któremu wiadro z farbą wylało się na twarz. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...