Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Co chyba nie oznacza, że nie mogę nadal udzielać się w tym temacie ? (nie, nie temacie recki Obka)

Uznajmy tamten wyskok ze skanami za chwilowy przejaw braku rozsądku i zapomnijmy o sprawie.

O taki mi chodzi :wink:

Takich utworów jest masa. Zresztą niektóre albumy zostają na moim odtwarzaczu przez całe miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oglądasz Pogromców Mitów, Szkołę przetrwania i inne programy z Discovery?

Czy lubisz spaghetti?

Lubisz wyścigi F1?

Czy w CD-Action pojawią się recenzje gier z Xbox Live Arcade, np. Lara Croft and the Guardian of Light lub Limbo?

Czy wg Twojej opini, misja na lotnisku w Modern Warfare 2 została zrobiona aby wzbudzić zainteresowanie tytułem (czego czepiają się Ci z EA) czy jej rola jest kluczowa dla fabuły (jeśli coś takiego w owej grze istnieje).

Na jakiej platformie najlepiej gra Ci się w FPSy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś powiedzieć jakiego masz "Smoka"? (Chodzi mi o samochód) Jeżeli pytanie było zadane to przepraszam, nie wchodziłem na forum przez pół roku.

Pytanie było, ale szybciej podam model niż znajdę linka do poprzedniej odpowiedzi. Hyundai Coupe RD2 1.6.

Czy oglądasz Pogromców Mitów, Szkołę przetrwania i inne programy z Discovery?

Nie. Nie mam czasu na gnicie przed telewizorem.

Czy lubisz spaghetti?

Owszem.

Lubisz wyścigi F1?

Nie. Dla mnie to jest meganuda.

Czy w CD-Action pojawią się recenzje gier z Xbox Live Arcade, np. Lara Croft and the Guardian of Light lub Limbo?

Tak. I nie tylko tych.

Czy wg Twojej opini, misja na lotnisku w Modern Warfare 2 została zrobiona aby wzbudzić zainteresowanie tytułem (czego czepiają się Ci z EA) czy jej rola jest kluczowa dla fabuły (jeśli coś takiego w owej grze istnieje).

Nie wiem. Generalnie MW2 mi powiewa. :)

Na jakiej platformie najlepiej gra Ci się w FPSy?

Oczywiście na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie październik-listopad zamierasz kupić Medal of Honor czy Black Ops, czy może jakąś zupełnie inną produkcję?

Planujesz kupić Two Worlds 2?

Myślisz, że twórcy Mafii II wprowadzą do gry bardziej realistyczny system "wyczulenia" policji niż ten w GTA? Chodzi o to czy od razu zaczną do nas strzelać jeśli tylko otrzemy się o ich pojazd.

Znasz/lubisz tvgry.pl?

Czy zamierzasz uploadnąć na YouTube filmiki z logo zespołu z piosenkami w tle, czy będziesz wrzucał jedynie filmiki "Live"?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresie październik-listopad zamierasz kupić Medal of Honor czy Black Ops, czy może jakąś zupełnie inną produkcję?

Nie zamierzam kupować żadnej z tych gier. Jeśli w redakcji będzie jakiś egzemplarz na PC lub PS3, to się może poczęstuję, ale nie mam wielkiego parcia na te gry. Może zobaczę je z ciekawości.

Planujesz kupić Two Worlds 2?

Mam nadzieję, że będę miał okazję recenzować tę grę.

Myślisz, że twórcy Mafii II wprowadzą do gry bardziej realistyczny system "wyczulenia" policji niż ten w GTA? Chodzi o to czy od razu zaczną do nas strzelać jeśli tylko otrzemy się o ich pojazd.

Nie, nie zaczną od razu strzelać. Przymykają tez oko na przejeżdżanie na czerwonym świetle. Za przekroczenie prędkości płacisz mandat, jeśli się w porę zatrzymasz. Wiem to wszystko, bo właśnie gram w Mafię II. :)

Znasz/lubisz tvgry.pl?

Nie znam.

Czy zamierzasz uploadnąć na YouTube filmiki z logo zespołu z piosenkami w tle, czy będziesz wrzucał jedynie filmiki "Live"?

Zobaczymy po nagraniu albumu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zaczną od razu strzelać. Przymykają tez oko na przejeżdżanie na czerwonym świetle. Za przekroczenie prędkości płacisz mandat, jeśli się w porę zatrzymasz. Wiem to wszystko, bo właśnie gram w Mafię II. :)

A jak się zachowają jeśli np. wdamy się w bójkę z przechodniem, wywalimy kogoś z samochodu, lub wyciągniemy broń publicznie?

Czy grałeś w Buzza (gra-teleturniej na PS3)? Jeśli tak - co sądzisz o tej grze?

Wolisz Red Dead Redemption czy GTA IV?

Czy Ciebie również ogarnęło szaleństwo na punkcie StarCrafta II? :D Grasz w ogóle w tą grę czy raczej jej unikasz?

Kupisz Kinecta lub Move?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zachowają jeśli np. wdamy się w bójkę z przechodniem, wywalimy kogoś z samochodu, lub wyciągniemy broń publicznie?

Próbują zatrzymywać. Kiedy pobijesz kogoś na ulicy, chwilę później przyjeżdża radiowóz.

Czy grałeś w Buzza (gra-teleturniej na PS3)? Jeśli tak - co sądzisz o tej grze?

Nie.

Wolisz Red Dead Redemption czy GTA IV?

GTA bardziej pasuje mi klimatem. Nie lubię wsi. :)

Czy Ciebie również ogarnęło szaleństwo na punkcie StarCrafta II? :D Grasz w ogóle w tą grę czy raczej jej unikasz?

Ani trochę mnie ta gra nie obchodzi. Nie grywam w RTS-y.

Kupisz Kinecta lub Move?

Nie. Nie widzę powodu, żeby kupować Move'a, a X360 nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Demon Souls?

Jakie gry na PS3 poleciłbyś graczowi zaczynającemu przygodę z tą platformą?

Masz konto na Skype?

Oglądasz serial Spartakus Krew I Piach?

Kto będzie recenzował StarCrafta II?

Czy K&L2 jest lepsze od jedynki?

Grasz/masz zamiar grać w NFS: World lub Hot Pursuit?

Czy kupisz Bulletstorm (jak wyjdzie)?

Jaką grę ze zbliżających się tytułów chciałbyś recenzować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz teraz taką "mega-chrapkę" na jakąś grę? :)

Bo ja wiem... Może na God of War: Ghost of Sparta.

Jak wypada w porównaniu do GTA4?

To jest inna gra, nie tak obszerna i nie tak otwarta - nie ma misji pobocznych, nie natrafiłem póki co (a jestem w 13 rozdziale) na żadne dodatkowe czynności.

Grałeś w Demon Souls?

Nie i nie zamierzam. Widziałem jak grał enki i wystarczy mi styczności z tą grą.

Jakie gry na PS3 poleciłbyś graczowi zaczynającemu przygodę z tą platformą?

God of War III (przy czym najpierw dobrze byłoby zaliczyć dwie pierwsze części z God of War Collection, żeby nie trafić w sam środek fabuły), Uncharted 2, Red Dead Redemption, Killzone 2, Fight Night Round 4, 2010 FIFA World Cup.

Masz konto na Skype?

Nie.

Oglądasz serial Spartakus Krew I Piach?

Nie.

Kto będzie recenzował StarCrafta II?

Zobaczysz, kiedy numer wyjdzie. :)

Czy K&L2 jest lepsze od jedynki?

Nie wiem, nie grałem w żadną z nich.

Grasz/masz zamiar grać w NFS: World lub Hot Pursuit?

Nie.

Czy kupisz Bulletstorm (jak wyjdzie)?

Nie. Jeśli będzie wolny egzemplarz w redakcji, to z ciekawości tę grę zobaczę.

Jaką grę ze zbliżających się tytułów chciałbyś recenzować?

God of War: Ghost of Sparta. Bo Mafię II już dostałem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w Battlefield Heroes lub Battlefield 1943?

Mafię II testujesz na konsolach czy na pececie?

Jak sprawdza się system fizyki w grze?

Czy tak jak w GTA IV, w Mafii gdy walniemy samochodem w jakiś mur z dużą prędkością to bohater nauczy się latać?

Czy jakieś osoby w redakcji grają już w The Guardian of Light? (z tego co słyszałem to jest już dostępny)

Czy oglądasz/lubisz wrestling?

Kupisz Splatterhouse jak wyjdzie?

Jaka gra na E3 2010 najbardziej Cię zainteresowała?

Mam nadzieję, że będę miał okazję recenzować tę grę.

Też bym się cieszył, lubię Twoje recenzje i sposób opisywania postaci (najlepsze było jak opisywałeś Kratosa w recenzji God of War III - wk*rwiona, półnaga góra mięcha xD)

Apropo to Ty chyba jesteś największym fanem God of War w całej redakcji, co? :)

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś gra na PC?

Szczerze mówiąc, nie bardzo... Bo ani MMA nie będzie na PC, ani Killzone'a 3. A już tym bardziej nie czekam na żadnego pecetowego exclusive'a, bo nie gram ani w przygodówki, ani w symulatory, ani w strategie.

@Edit : Grałeś w Fahrenheita?

Owszem. Świetna gra, ale zakończenie tak żenująco denne, że ręce opadają.

Umiałbyś w lot przetłumaczyć z angielskiego piosenkę?

Co znaczy "w lot"? Czy rozumiem to, co słyszę albo czytam? Owszem.

Na jakim koncercie byłeś ostatnio?

Oj, dawno nie byłem na żadnym koncercie. :/ Swoich nie liczę. :)

Masz jakieś gadżety z zespołami, którymi słuchasz?

Mam. Staram się na każdym większym koncercie kupować pamiątkową koszulkę. Mam też trochę przypinek, naszywek i oditkę zdjęcia z sesji fotograficznej Iron Maiden z 2000 roku (po powrocie Dickinsona i Smitha).

Pisałeś, że nie lubisz Pantery. Można wiedzieć co Ci w ich muzyce przeszkadza?

Po prostu nie podoba mi się ich styl. Jest jakiś taki prymitywny, mało finezyjny.

Słuchasz Black Metalu?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz w Battlefield Heroes lub Battlefield 1943?

Nie.

Mafię II testujesz na konsolach czy na pececie?

Na szczęście na PC.

Jak sprawdza się system fizyki w grze?

Różnie - raz lepiej, raz gorzej. Ale nie ma jakichś bardzo rzucających się w oczy faili.

Czy tak jak w GTA IV, w Mafii gdy walniemy samochodem w jakiś mur z dużą prędkością to bohater nauczy się latać?

Nie. A przynajmniej mi się nic takiego nie przydarzyło.

Czy jakieś osoby w redakcji grają już w The Guardian of Light? (z tego co słyszałem to jest już dostępny)

Chyba jeszcze nikt.

Czy oglądasz/lubisz wrestling?

Przejrzyj kilka wcześniejszych stron tego tematu, to się dowiesz.

Kupisz Splatterhouse jak wyjdzie?

Nie. Zagram, jeśli będzie w redakcji jakiś egzemplarz do wzięcia. Za własne pieniądze gry kupuję baaaardzo rzadko.

Jaka gra na E3 2010 najbardziej Cię zainteresowała?

Bo ja wiem... Killzone 3 chyba.

Też bym się cieszył, lubię Twoje recenzje i sposób opisywania postaci

Dzięks.

Apropo to Ty chyba jesteś największym fanem God of War w całej redakcji, co? :)

W zasadzie jedynym. Tzn. inni też grali w gry z tej serii, ale nikt poza mną nie jest chyba mocno przywiązany do tej serii.

Którym z bohaterów w Fahrenheicie grało Ci się najlepiej?

Grałem w to kilka lat temu, więc nie pamiętam już imion głównych bohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...