Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Wypowiesz sie na temat tego utworu?

Dla mnie nic specjalnego. Nie lubię ani Pantery, ani popłuczyn po niej.

Którego perkusistę najbardziej lubisz, czy raczej nie interesuje cię gra na tym instrumencie?

Interesuje, ale nie na tyle, żebym miał ulubionych bębniarzy. Richard Christy oczywiście wymiata, podobnie Bostaph i bębniarz Overkilla. Podobało mi się też jak grał Travis Smith z Trivium - zobaczymy, jak na kolejnej płycie wypadnie jego następca.

1. Skoro jesteś odpowiedzialny za to co jest w piśmie to dla czego pozwalasz na to żeby w nim były zdjęcia nagich czytelniczek

1) Nie jestem odpowiedzialny za dobór materiałów, 2) chyba rozmawiamy o różnych pismach, bo w CDA nigdy nie było fotki gołej czytelniczki.

2. Chyba raz było foto całej redakcji w cd actionie , widziałem tam ciebie , fajnie wyglądasz :D tak ziomalsko :D

Przedziwne skojarzenie.

3. Czy często boli cię głowa od komputera ?

Kiedy boli mnie głowa, to nie wiem, czy to od komputera, przez zmianę ciśnienia atmosferycznego, ze zmęczenia, czy z jeszcze innego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o tym utworze :

2. Grałem jak dotąd w Gothic 1 , 2 , niestety Gothic 3 nie chce mi działać , co byś mi polecił zagrać ?

3. Czy redakcja ma odpowiedni poziom higieny ?

4. Kto jest twoim najlepszym kumplem w pracy ?

5. Dla czego reformy podjęte przez sejm wielki nie uchroniły Rzeczpospolitej przed upadkiem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie obraź się, ale czasem mam wrażenie, że to Ty chcesz być "tym który zadaje najgłupsze pytania"

A więc CormaCu.. czy reszta utworów z waszej płyty będzie zbliżona stylistycznie to utworu Ruler of the game? Szkoda że nie ma wersji studyjnej, chociaż i tak brzmi świetnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz konto na lastfm ?

Nie.

1.Co sądzisz o Black Sabbath ?

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1600221

2.Wolisz Ozziego czy Dio (jako wokalistę :tongue: ) ?

Zestawianie Ozzy'ego z Dio to jak wypuszczanie 4-latki na ring z Wałujewem.

3.Jaki jest twój ulubiony riff ?

Nie mam ulubionego riffu.

Nie wiedziałem do kogo się skierować z tym pytaniem, to idę do Ciebie... Więc o co chodzi ze stwierdzeniem, że perkusja przełamuje rytm? Bo ja tego w ogóle nie zauważam ani nie rozumiem ;/

Myślę, że może chodzić o przesunięcie akcentu. Musiałbym wiedzieć, w jakim kontekście padło takie określenie.

Co sądzisz o Ritchie'm Blackmorze (strasznie ciężka odmiana imienia i nazwiska :))?

Nic. Nie kręci mnie ani Rainbow, ani Blackmore's Night, a fanem Deep Purple też nigdy nie byłem (lubię tylko kilka kawałków).

1. Co sądzisz o tym utworze :

3. Czy redakcja ma odpowiedni poziom higieny ?

5. Dla czego reformy podjęte przez sejm wielki nie uchroniły Rzeczpospolitej przed upadkiem ?

Może darujemy sobie pajacowanie, co?

A więc CormaCu.. czy reszta utworów z waszej płyty będzie zbliżona stylistycznie to utworu Ruler of the game?

Tak.

Szkoda że nie ma wersji studyjnej, chociaż i tak brzmi świetnie :)

Wersja studyjna będzie oczywiście na płycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Z góry uprzedzam, że nie czytałem całego tematu (około 240 stron!) więc niektóre pytania mogą się powtarzać.

Co do pytań:

1. Czy lubisz Esqarial?

2. Czy przepadasz za wokalem typu np. zespołu Vader?

3. Lubisz Steppenwolfa?

4. Co sądzisz o idei "płatnych dem"?

5. Czy grasz w darmówki ze Steama, np. "Alien Swarm", "Moonbase Alpha"?

6. Wolisz KFC czy McDonald? :D

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy lubisz Esqarial?

Nie. Nie słucham death metalu.

2. Czy przepadasz za wokalem typu np. zespołu Vader?

Nie, growling jest jednym z powodów, dla których nie słucham death metalu.

3. Lubisz Steppenwolfa?

Znam ich jeden numer - "Born to Be Wild". Nie kręcą mnie aż takie starocie. Generalizując, można powiedzieć, że nie słucham muzyki nagranej wcześniej niż w latach 80.

4. Co sądzisz o idei "płatnych dem"?

Że to niefajne.

5. Czy grasz w darmówki ze Steama, np. "Alien Swarm", "Moonbase Alpha"?

Nie gram. Szkoda mi czasu na takie drobiazgi.

6. Wolisz KFC czy McDonald? :D

Jeśli już mam się truć, to idę do McDonald's, bo jest koło redakcji.

1. W którym numerze CDA była recenzja Obliviona ?

Naprawdę myślisz, że pamiętam, w którym numerze numerze była recenzja konkretnej gry? Musiałbym to sprawdzić, ale równie dobrze sam możesz to zrobić.

2. Czy Forum Actionum chodzi pod skryptem vBulletin ?

Na dole forum jest stopka, w której jest info, że chodzi ono na skrypcie IP.Board.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja również nie przepadam za growlem. A wracając do pytań:

Czy lubisz The One Republic? (ja nie przepadam, choć Apologize jest fajne)

Czego słuchałeś zanim "przeniosłeś się" na muzykę metalową?

Czy znasz/lubisz Sabaton?

Czy lubisz wędkować? Jeśli tak, to jaki największy okaz udało Ci się złowić?

Ostatnio wszedłem na forum antyfanów CDA, żeby popatrzeć co oni tam piszą, i zobaczyłem w dyskusji o CormaCu, użytkownika używającego Twojego nicka i avatara, i sygnaturki InDespair. Czy to Ty?

Jeśli tak to co sądzisz o tych ludziach - osoba, która zapewne nie zna Cię osobiście wystawia o Tobie opinie?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem do kogo się skierować z tym pytaniem, to idę do Ciebie... Więc o co chodzi ze stwierdzeniem, że perkusja przełamuje rytm? Bo ja tego w ogóle nie zauważam ani nie rozumiem ;/

Myślę, że może chodzić o przesunięcie akcentu. Musiałbym wiedzieć, w jakim kontekście padło takie określenie.

Np. w kontekście tego utworu:

Według Wikipedii perkusja bardzo często przełamuje tam rytm, a ja tego jakoś nie mogę zauważyć. Edytowano przez Kamillosos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W którym numerze CDA była recenzja Obliviona ?

Naprawdę myślisz, że pamiętam, w którym numerze numerze była recenzja konkretnej gry? Musiałbym to sprawdzić, ale równie dobrze sam możesz to zrobić.

Powiedz mi w jaki sposób, bo nie mam tego numeru. Chciałbym znaleźć w Necie skany tego numeru/recki, bo o to konkretnie mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy potrafisz złożysz komputer szybciej od Chucka Norrisa ???

Tylko Chuck Norris potrafi złożyć komputer szybciej niż Chuck Norris.

2. Oglądałeś serial "Drużyna A" ???

No pewnie. Byłem fanem. :)

3. Co myślisz o nowym prezydencie ???

Nie jest to może mój wymarzony prezydent, ale cieszę się, że wygrał.

Czy lubisz The One Republic? (ja nie przepadam, choć Apologize jest fajne)

Nie znam.

Czego słuchałeś zanim "przeniosłeś się" na muzykę metalową?

Pink Floydów na przykład.

Czy znasz/lubisz Sabaton?

Znam, słyszałem kilka płyt, widziałem ich na żywo w Poznaniu, kiedy mój zespół otwierał ich koncert w Eskulapie. Ale nie słucham ich - nie lubię takiej dawki patosu.

Czy lubisz wędkować?

Lubiłem, kiedy byłem mały. Z wiekiem mi przeszło.

Ostatnio wszedłem na forum antyfanów CDA, żeby popatrzeć co oni tam piszą, i zobaczyłem w dyskusji o CormaCu, użytkownika używającego Twojego nicka i avatara, i sygnaturki InDespair. Czy to Ty?

Tak, kiedyś udzielałem się na tamtym forum.

Jeśli tak to co sądzisz o tych ludziach - osoba, która zapewne nie zna Cię osobiście wystawia o Tobie opinie?

Wszystko co osiągnąłem, osiągnąłem dzięki swojemu uporowi i zaangażowaniu - co mnie obchodzą opinie jakichś internetowych trolli? Największym osiągnięciem części z nich jest to, że nauczyli się pisać i czytać na tyle, żeby móc wylewać na forum swoje frustracje. :)

Jak odczytać tajny kod z okładki CDA 08/2010?

Nie pamiętam, jak ten przekaz wygląda. Albo był to kod QR (do odczytania komórką z odpowiednim programem) albo napis na okładce widoczny pod światło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Wikipedii perkusja bardzo często przełamuje tam rytm, a ja tego jakoś nie mogę zauważyć.

Pewnie autorowi notki chodziło o synkopę (werbel bity na "i", a nie na "raz").

Powiedz mi w jaki sposób, bo nie mam tego numeru.

[tu było info, jak znaleźć, ale usunąłem je - patrz niżej]

Chciałbym znaleźć w Necie skany tego numeru/recki, bo o to konkretnie mi chodzi.

A, skany chciałbyś znaleźć? I na bezczela pytasz mnie, jak to zrobić? Spadaj na drzewo.

Wielkie dzięki za odpowiedź :/

A wpadłeś na to, chłopaku, że odpowiadanie na jakiekolwiek pytania nie jest moim obowiązkiem, zwłaszcza w weekend? Ale nie, Jaśnie Pan żąda, wiec mam obowiązek wszystko rzucić, olać posty innych użytkowników i w te pędy udzielić Jaśnie Panu odpowiedzi. Tak czy inaczej - skończyłem rozmowę z tobą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to co sądzisz o tych ludziach - osoba, która zapewne nie zna Cię osobiście wystawia o Tobie opinie?

Wszystko co osiągnąłem, osiągnąłem dzięki swojemu uporowi i zaangażowaniu - co mnie obchodzą opinie jakichś internetowych trolli? Największym osiągnięciem części z nich jest to, że nauczyli się pisać i czytać na tyle, żeby móc wylewać na forum swoje frustracje. :)

Może leczą w ten sposób jakieś kompleksy?

Nieważne, najlepiej po prostu ich zignorować. Oto kolejna porcja pytań ode mnie:

Lubisz borówki?

W pracy w CD-Action wymagana jest znajomość angielskiego? (np. w wywiadach z producentami zagranicznymi)

Sam uczyłeś się gry na gitarze? Jeśli tak to z jakich źródeł korzystałeś? (tabulatury itp.)

Lubisz tworzyć/edytować grafikę?

Grasz w Bad Company 2?

Jaki jest Twój stosunek do GFWL? (ja unikam jak ognia)

Czy jako dzieciak dorabiałeś sobie w wakacje?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o Orion Metalliki?

Fajny numer.

Jakie utwory instrumentalne mógłbyś polecić?

Np. "The Crusade" Trivium i całą płytę "Dragon's Kiss" Marty'ego Friedmana, ale to inne granie - nastawione na solówki, a nie na riffy.

Lubisz borówki?

Tak.

W pracy w CD-Action wymagana jest znajomość angielskiego? (np. w wywiadach z producentami zagranicznymi)

Oczywiście, że angielski jest wymagany. Jak w ogóle można być dziennikarzem, nie znając języków obcych?

Sam uczyłeś się gry na gitarze? Jeśli tak to z jakich źródeł korzystałeś? (tabulatory itp.)

Jak już, to tabulatury. I tak - korzystałem z nich, bo jestem samoukiem.

Lubisz tworzyć/edytować grafikę?

Nie zajmuję się tym.

Grasz w Bad Company 2?

Nie.

Jaki jest Twój stosunek do GFWL? (ja unikam jak ognia)

Nie korzystam, bo nie mam takiej potrzeby. Na PC już zresztą generalnie nie gram.

Czy jako dzieciak dorabiałeś sobie w wakacje?

Nie. Ale w wieku 16 lat zacząłem już zarabiać, pisząc recenzje do czasopisma o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki pad wg Ciebie jest wygodniejszy (którym Ci się lepiej gra)? Ten od PS3 (Dualshock bodajże) czy od X360?

Masz konto na naszej-klasie/zamierzasz założyć? Ja miałem, ale szybko usunąłem - nk to świątynia spamu i idiotyzmu (@l3 $licznie :**, sŁiT)

Na jakiej konsoli najczęściej grasz?

Jaki utwór Pink Floydów najbardziej lubisz?

Czy planujecie jakiś wspólny utwór z jakimś innym polskim zespołem?

Czy bawiłeś się kiedyś w tworzenie własnych gier w małych programikach jak The Games Factory czy RPG Maker?

Edytowano przez Executor98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...