Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Gdzieś na początku tematu mówiłeś, że dragonforce to straszna słabizna, i że nie wiesz skąd się wzięła ich popularność...

3:22-4:00 stąd :)

Utwór ten, był udostępniony w guitar hero (3?), zaraz po tym każdy chciał mieć ich płytę.

1. Słuchasz Anty-Radia, albo Eski Rock?

2. Co myślisz o głosie Chada z Nickelback? (znam to, "kompletnie mnie to nie interesuje, nie moje klimaty" etc. ale mógłbyś ocenić )

Edytowano przez Coddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobał Ci się ten film? :)

Oceniłbym tak na 3+ w skali szkolnej. Dobrze, że to ostatni z serii.

Gdzieś na początku tematu mówiłeś, że dragonforce to straszna słabizna, i że nie wiesz skąd się wzięła ich popularność...

3:22-4:00 stąd :)

Utwór ten, był udostępniony w guitar hero (3?), zaraz po tym każdy chciał mieć ich płytę.

Ten kawałek to ja znałem zanim pojawił się w Guitar Hero. I wciąż nie rozumiem, czym się tu zachwycać. Tym bardziej że miałem okazję widzieć ich na żywo i powiedzmy, że w studiu da się robić różne cuda, których na scenie się już nie powtórzy. Inna sprawa, że widziałem ich 5 lat temu, więc może teraz na koncertach radzą sobie lepiej. Tak czy inaczej - ja słuchać Dragonforce nie mogę, bo dla mnie brzmią jak parodia.

1. Słuchasz Anty-Radia, albo Eski Rock?

Nie słucham radia w ogóle, bo po co?

2. Co myślisz o głosie Chada z Nickelback? (znam to, "kompletnie mnie to nie interesuje, nie moje klimaty" etc. ale mógłbyś ocenić)

Facet fajnie śpiewa, ale kompletnie mnie to nie interesuje, bo to nie moje klimaty. :)

Czy oglądałeś któreś z tych filmów: "Constantine", "Kac Vegas", "Wojna Polsko-Ruska", "Year One", "Harold and Kumar escape from Guantanamo" ? Jeśli tak to czy się podobało ?

Widziałem "Kac Vegas" - zaskakująco fajny film.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Age of Conan: Hyborian Adventures ?

Tak, kilkanaście godzin. Nie wykorzystałem nawet całego darmowego okresu, który dostałem z grą.

Podobały Ci się książki o Conanie ?

Tak, ale trzeba brać poprawkę na to, że miałem wtedy 10-13 lat.

Jak byś miał oceniać to jaką ocenę byś dał w skali od 1 do 10 ?

Nie oceniałbym. Musiałbym sobie te książki przypomnieć, a tego nie zrobię, ponieważ: 1) szkoda mi na to czasu, bo to nie jest literatura wysokich lotów, 2) nie chcę psuć sobie obrazu tych książek z dzieciństwa - niech pozostaną miłym wspomnieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który wokalista najbardziej działa ci na nerwy

Chyba Osbourne.

a którego lubisz słuchać godzinami?

No takich jest wielu - np. Bruce Dickinson, Sean Peck, Kai Hansen, David Coverdale.

Co sądzisz o Black Sabbath?

Nie kręci mnie ich muzyka z żadnego okresu i z żadnym wokalistą. Podoba mi się kilka ich kawałków, ale w cudzym wykonaniu - np. "Paranoid" nagrany przez Megadeth czy "Sabbath Bloody Sabbath" z Dickinsonem na wokalu.

Znasz ten utwór? Jak nie, to czy ci się podoba?

Nie podoba mi się. W ogóle Sodom mi się nie podoba.

co sądzisz o początkowym riffie z tego utworu?

Że jest fajny, ale niczym się nie wyróżnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzisz o utworze 'Like Callisto To a Star in Heaven'?

Bardzo fajny numer, ale na pewno nie najlepszy na płycie. Po prostu bardzo solidne metalowe granie.

jaki jest twój ulubiony utwór z Ascendancy i Ember To Inferno?

Nie chcę wskazywać po jednym utworze, bo te albumy są znakomite w całości.

wasz perkusista przy nagrywaniu EPki triggerował stopę?

Nie pamiętam - nagrywaliśmy tę EP-kę 3 lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Judas Priest?

Tylko jednego albumu - "Painkiller".

Jeśli jestem wielki fanem Iron Maiden, to czy nie zawiodę się na JP*?

"Czy jeśli jestem wielkim fanem Alfy Romeo, to nie zawiodę się na Mercedesie?". Skąd mam wiedzieć, co Ci się spodoba, a co nie?

Oczywiście słyszałem kilka ich numerów, ale wolałbym wiedzieć czy płyty trzymają równy poziom ;)

Nie znam wszystkich ich płyt, ale na podstawie tych, które znam, mogę powiedzieć, że nie, nie trzymają i są różne stylistycznie. M.in. dlatego słucham tylko jednej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...