Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Zdarza się, że szefostwo pozwala wam zostać w domu aby np. dokończyć jakiś artykuł/recenzję, ewentualnie zrobić coś co da się zrobić poza redakcją? Ile mniej więcej zajmuje Ci napisanie recenzji? Zaczynasz pisać dopiero po ukończeniu gry, czy jeszcze w jej trakcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że szefostwo pozwala wam zostać w domu aby np. dokończyć jakiś artykuł/recenzję, ewentualnie zrobić coś co da się zrobić poza redakcją?

Jeśli już, to coś, co da się zrobić tylko w domu (bo gra na redakcyjnym komputerze nie chce działać), bo w innym przypadku pracować powinno się w redakcji.

Ile mniej więcej zajmuje Ci napisanie recenzji?

Zawsze tyle samo - tyle, ile trzeba. :)

Zaczynasz pisać dopiero po ukończeniu gry, czy jeszcze w jej trakcie?

Najczęściej po skończeniu. Ale w trakcie grania robię oczywiście notatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ocenisz ten utwór? :) Z tego co wiem na nowej płycie wokalistą nie będzie Udo

No widać i słychać, że śpiewa kto inny. Niezła rzecz, ale nie powiem, żebym z wrażenia spadł z fotela. Rzetelne metalowe granie.

Jak to możliwe, że pamiętasz wszyskie nazwiska wielu gitarzystów i wokalistów?

Bardziej "wielu" niż "wszystkie". Po prostu od dawna siedzę w temacie, dużo czytam na temat takiej muzyki, to nazwiska zostają w pamięci.

A może sprawdzasz na wikipedii lub w innym miejscu?

Zdarza mi się sprawdzić w sieci jakieś nazwisko, które mam na końcu języka, ale nie mogę sobie przypomnieć. Ale jeśli nigdy nie wiedziałem, jak nazywa się gitarzysta zespołu X, to nie będę tego sprawdzał tylko po to, żeby zabłysnąć na forum :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzisz o płycie Operation: Mindcrime?

Świadom jej kultowego statusu próbowałem się do niej przekonać, ale nie udało mi się. Po prostu nie pasuje mi.

A gdzie dowiadujesz się o nowych albumach zespołów?

Głównie z sieci (fora, kilka serwisów poświęconych muzyce metalowej) oraz z czasopism. Cieszę się też, że mam kanał muzyczny Rebel.TV, w którym wieczorami leci blok Heavy Load poświęcony metalowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to i ja walne pytanie wiem , że rap to nie twoje klimaty , ale chciałbym znać twoją opinie na temat dzisiejszego polskiego rapu

Nie mam opinii na temat dzisiejszego polskiego rapu, bo żeby mieć opinię, wypadałoby się zapoznać z tematem.

Mógłbyś wymienić serwisy/fora muzyczne, z których korzystasz ?

www.blabbermouth.net na przykład - ten serwis przeglądam codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o nowym albumie disturbeda?

Absolutnie mnie ten zespół nie interesuje.

czemu wybierasz takie mniej znane firmy gitar a nie np. ibanez, cort, gibson, fender?

Bo mi się ibanezy, corty, gibsony, fendery nie podobają. Poza tym muszę grać na tym, na czym gra większość?

a drugi gitarzysta na jakiej gitarce gra?

Na Ibanezie RG2570EX.

A cos po polsku ?

Nic. Nie widzę sensu w czytaniu polskich serwisów, skoro mogę czytać zachodnie. To samo dotyczy serwisów o grach.

No to jeszcze jedno moze trochę śmieszne , ale do rzeczy czy kupujesz czasem gry , płyty DVD i CD i inne rzeczy związane z komputerem w hipermarketach typu "Biedronka"

Kiedyś mogło się zdarzyć, ale generalnie tego nie robię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stada czarnoskórych gangsta w eMpTyV i jacyś polscy uliczni wierszokleci z Vivy, od których rymów cierpła skóra na zębach. Nie twierdzę, że cały rap jest z definicji do bani. Po prostu zupełnie nie interesuje mnie ani jako muzyka, ani jako subkultura ("JP na 90%, bo jednak trochę się boję, że ktoś mi kiedyś ukradnie rower spod szkoły i trzeba będzie iść na policję").

A taki zupełnie bliski kontakt z tą muzyką miałem w Poznaniu, kiedy na tragach PGA w 2008 mój zespół zagrał z Hutem przearanżowaną wersję jego hitu "Oto ja". Nagranie jest tutaj: http://www.cdaction.pl/pokaz--1989-2/pga-08.html - niestety występ był bardzo źle nagłośniony, więc słychać było tylko wokal i trochę bębny. Fajny kawałek, tak swoją drogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź.

A co myślisz o gitarowych podkładach do rapcore? Żebyś nie musiał szukać, podsyłam przykładowe linki:

,
lub
.

I na zakończenie, można do Ciebie wysyłać zaproszenia na PlauStation Network, czy odrzucasz od nieznajomych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...