Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1.Jaką grałeś postacią w Fable? Dobrą czy złą?

Wyszła mi dobra.

2.Gdybyś miał kupic jeszcze jedną konsolę - co byś wybrał?

To jest jakiś wybór poza X360? :)

3.Czy jesteś dumny z siebie, swoich osiągnięc?

Tak.

4.Gdybyś mógł zobaczyc jedno, historyczne wydarzanie na żywo, co byś wybrał?

Ciekawe pytanie, ale nie jestem w stanie odpowiedzieć na nie z całkowitym przekonaniem. Bitwa pod Termopilami? Erupcja Wezuwiusza i pogrzebanie Pompejów? Lądowanie na plaży Omaha? Bitwa pod Grunwaldem? Kilkadziesiąt innych? Musiałbym chyba losować, bo wybrać nie byłbym w stanie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydował bym się na D-Day albo katastrofę w Czarnobylu.

Ale wracając do pytań.

1.W jaką grę z X360 chciałbyś zagrac na PS3/PC?

2.Co dla Ciebie oznacza "byc prawdziwym Graczem"?

3.Czy uważasz, że uzależnienie od komputera występuje w dzisiejszych czasach?

4.Dlaczego na twoim blogu widnieje wielki napis "Tropical Paradaise" (wydaje mi się, że to znaczy Tropikalny Raj ale nie znam angielskiego tak dobrze, jak bym chciał)?

Edytowano przez ShadeMM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.W jaką grę z X360 chciałbyś zagrac na PS3/PC?

Gears of War 2, Alan Wake. I to raczej na PS3 niż PC (bo domowego kompa nie upgrade'owałem od jakichś 3 lat i nie planuję tego robić w przewidywalnej przyszłości), a szans na to nie ma.

2.Co dla Ciebie oznacza "byc prawdziwym Graczem"?

Nic. Dla mnie sformułowanie "prawdziwy gracz" to bełkot wymyślony przez "elitę", która chce się poczuć lepsza od innych. Coś jak debilizmy posła Suskiego o "genetycznych patriotach". Bo kto to jest "nieprawdziwy gracz"? Ktoś, kto udaje, ze gra w gry, podczas gdy na ekranie odtwarzają mu się gameplaye? :)

3.Czy uważasz, że uzależnienie od komputera występuje w dzisiejszych czasach?

Oczywiście, że tak.

4.Dlaczego na twoim blogu widnieje wielki napis "Tropical Paradaise" (wydaje mi się, że to znaczy Tropikalny Raj ale nie znam angielskiego tak dobrze, jak bym chciał)?

Napis rozumiesz dobrze. Wstawiłem ten nagłówek, bo był najgłupszy z dostępnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - owszem. StarCraft II - nie. Szczerze mówiąc poza Diablo III nie przychodzi mi na myśl żaden pecetowy exclusive, który by mnie obchodził. Kiedyś spędzałem obłędne ilości czasu przy serii Championship Manager/Football Manager, ale już mi to przeszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaki jest twój ulubiony klimat w grach (chodzi mi tu o klimat apokaliptyczny, futurystyczny itp.)?

Generalizując i upraszczając sprawę - fantasy.

2.Zdarza Ci się czytac książki innych "naszych" autorów niż Sapkowskiego?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem chyba wszystko, co Sapkowski napisał, włącznie z "Rękopisem znalezionym w smoczej jaskini" i artykułami dla czasopisma "Magia i Miecz". "Żmija" jest bardzo słaba. Sprawia wrażenie opowiadanka rozdmuchanego do postaci powieści (a raczej powiastki). Trylogia jest niezła, przy czym uważam, że o ile tom I jest znakomity, to im dalej, tym gorzej. A końcówka jest zwyczajnie kiepska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Słyszałeś kiedyś Kaliber 44 (chodzi mi głównie o pierwszą płytę)? Jeśli tak , jak Ci się podobała?

2.Jak była najbardziej ekstremalne rzecz jaką w życiu zrobiłeś?

3.Gdybyś mógł wcielic się w jednego z bohaterów gier/filmów/książek/komiksów kogo byś wybrał?

4.Co powiedział byś Bogu, gdybyś spotkał Go na ulicy (tak, wiem, jesteś ateistą i między innymi dlatego się pytam)?

PS (do pytania 4) Nie próbuję Cię nawracac (sam jestem niewierzący), zwyczajnie mnie to ciekawi.

Edytowano przez ShadeMM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Słyszałeś kiedyś Kaliber 44 (chodzi mi głównie o pierwszą płytę)? Jeśli tak , jak Ci się podobała?

Nie słucham takiej muzyki, więc trudno, żebym słyszał jakąś ich płytę w całości. Znam kawałek "Plus i minus" - i to by było na tyle.

2.Jak była najbardziej ekstremalne rzecz jaką w życiu zrobiłeś?

Internet (a tym bardziej publiczne forum) to nie jest najlepsze miejsce, by nieanonimowo chwalić się ekscesami. :)

3.Gdybyś mógł wcielic się w jednego z bohaterów gier/filmów/książek/komiksów kogo byś wybrał?

Hmmm... Musiałbym się zastanowić dłużej, ale w zasadzie najlepsza byłaby ta odpowiedź, która nasuwa się sama - Hank Moody z serialu "Californication" lub Tommy Gavin z serialu "Rescue Me" (polski tytuł to bodajże "Wołanie o pomoc").

4.Co powiedział byś Bogu, gdybyś spotkał Go na ulicy (tak, wiem, jesteś ateistą i między innymi dlatego się pytam)?

Wiesz, nigdy się nad tym nie zastanawiałem, tak samo jak nie zastanawiałem się, co powiedziałbym w takiej sytuacji Batmanowi. :) A przecież spotkanie Batmana jest o wiele bardziej prawdopodobne (bo coś, co jest nieprawdopodobne wciąż jest bardziej prawdopodobne niż coś niemożliwego). :) Poza tym o którym bogu mówimy? Chrześcijańskim? Czy uznajemy, że wszyscy bogowie religii monoteistycznych to jeden i ten sam byt pod różnymi imionami? Może zapytałbym, czy jest dumny ze swoich wyznawców po tym wszystkim, czego dopuszczali się i dopuszczają z jego imieniem na ustach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślisz, że PC jako platforma do gier umiera?

Wszyscy widzą, jaka jest sytuacja na rynku i proporcje między pecetami a konsolami. Czy PC umiera? Niekoniecznie, bo MMO wciąż są jego silnym atutem. Raczej przymiera. :) Ja nie grałem na swoim domowym PC od kilku miesięcy i być może długo jeszcze nie zagram, bo jedyny pecetowy exclusive, jaki mnie interesuje to Diablo III.

Która z technologi bardziej przypadła ci do gustu: PS move, czy kinect ?

Żadna. Już widzę, jak debilnie skaczę przed telewizorem albo macham pałeczką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...