Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Znasz/słuchasz wymienione poniżej zespoły ?

-Kreator

-Destruction

-Sodom

-Sepultura

-Running Wild

-Kvelertak

Znam wszystkie oprócz ostatniego. Nie słucham w zasadzie żadnego z nich (może poza albumem "Enemy of God" Kreatora - jest znakomity).

A co sądzisz o zespole Linkin Park ?

Nic. Nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... też nie lubisz zimy ? To widzę, że mamy 3 a właściwie 2 takie cechy. :tongue: bo 3 jest nazwisko, a te 2 to wspomniana zima i to, że też lubisz metal chociaż ja raczej się obracam w klimatach reggae to słucham kilku zespołów metalowych takich jak np Sabaton itp.

A teraz jedno pytanie które pewnie czytałeś ok 35065434 razy, a mianowicie czy planujecie jakiś koncert w Łodzi lub okolicach.

Pytanie nr. 2 to czy lubisz grać w strategie i rpg. Pozdrawiam.

Edytowano przez Jackal321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jedno pytanie które pewnie czytałeś ok 35065434 razy, a mianowicie czy planujecie jakiś koncert w Łodzi lub okolicach.

W tej chwili nie planujemy żadnych koncertów, ponieważ przygotowujemy się do jesiennych nagrań w studiu.

Pytanie nr. 2 to czy lubisz grać w strategie i rpg.

W strategie nie, w erpegi - czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś już teledysk do "The Final Frontier" Iron Maiden? Zrobienie go musiało sporo kosztować, a i tak wygląda jakoś tak nieciekawie (zwłaszcza Eddie). Poza tym bardzo mnie niepokoi sama piosenka. Zbyt długa i trochę powiewa nudą. Jak nie oglądałeś, to obejrzyj na oficjalnej stronie IM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że widziałem. Teledysk OK, utwór nędzny. Nie wiem, czy w ogóle kupię ten album. Lepiej chyba będzie zainwestować w nowe Black Label Society, którego premiera tez ma się odbyć niebawem, a udostępniony niedawno nowy numer jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji. Co właśnie z Black Label Society polecasz na dobry początek znajomości? ;D

Polecę album, od którego sam zacząłem słuchać Black Label Society i który wciąż uważam za ich najlepszy - "Blessed Hellride". I przy okazji nowy singiel "Parade of the Dead" -

O ile dwa nowe single Maidenów zniechęcają mnie do zakupu albumu, o tyle nowy kawałek BLS jest znakomity i daje uzasadnioną nadzieję na to, że ich nowa płyta będzie najlepszą z dotychczasowych.

A i zapomniałem. Jaką masz wersję PSP

Pierwszą europejską, czyli bodajże 1004.

i czytałem recenzję, ale chciałbym wiedzieć czy zakup Peace Walkera jest opłacalny i czy ta gra wciąga(jeśli w nią grałeś ;))

Nie grałem w żadną grę na PSP od czasu God of War: Chains of Olympus. Ale za to PSP świetnie nadaje się do przyciskania na komódce rachunków, faktur, wydruków itp.

Czy czasem nie masz dzisiaj imienin?

Nie mam pojęcia, bo ich nie obchodzę.

Co sądzisz o przejściu twórców na dystrybucję cyfrową?

Niech przechodzą - co mi szkodzi? :) Dotyczy to póki co głównie gier na PC, a na PC nie grałem w domu od miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te instrumenty są zbliżone jakościowo, więc najlepiej byłoby, gdybyś wziął oba do reki i stwierdził, który robi na Tobie lepsze wrażenie w bezpośrednim kontakcie. Bierz ten, który Ci się bardziej podoba. Albo rzuć monetą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że jest lepszy. Jest solidniejszy, przyjemnie cięższy (mam na mysli wersję przewodową, bo bezprzewodowa na mój gust waży już nieco za dużo) i lepiej wyprofilowany. To ostatnie to oczywiście kwestia indywidualna, bo nie wątpię, że są ludzie, którym wygodniej gra się na Dualshocku. Tym niemniej ja wolałbym, żeby pad do PS3 też miał lewą gałkę analogową zamienioną miejscami z krzyżakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś już kolejny utwór z najnowszego krążka A7X, Buried Alive? Jak wypada według Ciebie w porównaniu do kawałka Nightmare? Link do Buried Alive:

Słyszałem. Ani ten, ani poprzedni numer nie podnoszą mi raczej ciśnienia i nie nastawiają optymistycznie do albumu.

Hej ; ). Takie 2 małe pytania - długo juz grasz na gitarze?:P

No tak ze 12 lat będzie.

I jak zaczynałeś to ile ok. dziennie godzin ćwiczyłeś?

Różnie. Zależy, ile miałem czasu i chęci. Ale na początku cisnąłem po kilka godzin dziennie.

Bo mi się osobiście cwiczyć regularnie jakoś nie chce :P.

To nie ćwicz - nie ma obowiązku przecież. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...