Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

1.Czytujesz demotywatory i tym podobne ?

2.Zdaje mi się , że nosisz okulary. Jesteś więc krótko , czy daleko widzem ?

3.Jakiś kontakt z modelarstwem miałeś ?

4.Grywasz czasem tak dla odmiany na gitarach klasycznych lub akustycznych ? Posiadasz takową ?

5.Jaki masz model komórki ( o ile takową posiadasz, ale w dzisiejszych czasach niemal każdy ma) ?

6.Jaka jest twoja ulubiona potrawa ?

7. A z Tenisem ziemnym kontakt jakiś miałeś ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wymienić swojego Mockingbird NJ na dwoloną gitarę, jaka by to była?

Musiałbym się nad tym głęboko zastanowić. Pewnie coś robionego na zamówienie w custom shopie BC Richa.

Dzięki spojrzałem, a kiedy dacie koncert w Poznaniu?

Nie wiem. Zależy kiedy trafi się okazja.

1.Czytujesz demotywatory i tym podobne ?

Tak.

2.Zdaje mi się , że nosisz okulary. Jesteś więc krótko , czy daleko widzem ?

Krótkowidzem.

3.Jakiś kontakt z modelarstwem miałeś ?

Dziecięciem będąc skleiłem kilka modeli samolotów.

4.Grywasz czasem tak dla odmiany na gitarach klasycznych lub akustycznych ? Posiadasz takową ?

Nie i nie. Ale chciałbym kiedyś kupić sobie akustyka, jak finanse pozwolą.

5.Jaki masz model komórki ( o ile takową posiadasz, ale w dzisiejszych czasach niemal każdy ma) ?

Motorola E398. Nie potrzebuje nowszej ani lepszej.

6.Jaka jest twoja ulubiona potrawa ?

Hmmm... Bardzo lubię tortille.

7. A z Tenisem ziemnym kontakt jakiś miałeś ?

Grałem ze dwa razy, bardzo dawno temu, na jakiejś kolonii czy obozie. Zupełnie mnie do tenisa nie ciągnie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi !

Z dołu nie ma za co. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nosisz na co dzień skórę, glany, pieszczochy itp ? :D

Nie. Kiedyś tak miałem, ale mi przeszło.

2. Słuchasz czasem death metalu ?

Tylko i wyłącznie Amon Amarth.

3. Album, którego ostatnio słuchasz najczęściej.

Muzyki słucham głównie z odtwarzacza mp3 (w drodze do i z pracy) oraz w samochodzie, a w obu przypadkach włączam shuffle'a, więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu zrezygnowałeś z noszenia glanów itd. ?

Pomijając zimę, wolę obuwie sportowe, bo jest po prostu wygodniejsze. Ramoneskę wciąż lubię nosić, o ile pogoda jest do tego odpowiednia - nie będę "w imię ideałów" męczył się w skórze w 30-stopniowym upale. Zakładam ją wiosną, jesienią, kiedy temperatura temu sprzyja.

I jaki masz model samochodu?

Hyundai Coupe RD2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz układać klocki Lego, albo czy kiedyś układałeś może puzzle wolisz ? :)

2. Czy miałeś PS2 (osobiście) albo czy na nim grałeś?

3. Najfajniejsza gra na konsolę(wszystkie) to?

4. Jesteś maniakiem prędkości?

5. Co Cię tak ciągnie do PS3?

Dzięki za odpowiedzi i zrozumiem jeżeli nie odp. na jakieś bezsensowne wg. Ciebie pytanie/pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz układać klocki Lego, albo czy kiedyś układałeś może puzzle wolisz ? :)

Wiesz, mam 28 lat i raczej nie siądę sobie na podłodze z klockami. :) Ale jak byłem mały, to bardzo lubiłem lego - miałem zamek Robina Hooda, statek piracki, stację benzynową i kilka małych zestawów. :) Zresztą wciąż są w pudłach na szafie i czekają na nowe pokolenie.

2. Czy miałeś PS2 (osobiście) albo czy na nim grałeś?

Nie miałem. Grałem parę razy u znajomego.

3. Najfajniejsza gra na konsolę(wszystkie) to?

Nie wiem.

4. Jesteś maniakiem prędkości?

Przede wszystkim nie jestem idiotą, więc jeżdżę tak, żeby nie zabić ani siebie, ani nikogo innego.

5. Co Cię tak ciągnie do PS3?

Zbyt ogólne pytanie. :) Pytasz, dlaczego wybrałem PS3, a nie X360? Czy dlaczego kupiłem konsolę, zamiast dalej grać na PC?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony przeze mnie kres możliwości mojego egzemplarza to 205 km/h (tyle pokazywał wtedy GPS, bo prędkościomierz samochodu wszedł na 220 km/h). Dziwne o tyle, że oficjalna maksymalna prędkość wersji z silnikiem 1.6 (a taką mam) to 190 km/h. Ale może któryś z poprzednich właścicieli coś przy tym samochodzie grzebał. A może po prostu miałem trochę z górki. :) Tak czy inaczej - kiedy za kilka lat będę kupował inny samochód, rozejrzę się za czymś, co ma przynajmniej 200 KM. Albo za Hyundaiem Coupe GK w wersji 2.7 litra (standardowo ok. 170 KM) z kilkoma modyfikacjami. Zobaczymy, na co będzie mnie wtedy stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

1) Markę PlayStation prywatnie darzę większą sympatią niż markę Xbox.

2) PS3 ma serię God of War, na której mi zależało.

3) X360 nie miał (i póki co wciąż nie ma) w Polsce oficjalnie Live'a.

4) W przypadku X360 trzeba płacić, żeby swobodnie korzystać z usług sieciowych. Wprawdzie PSN+ też będzie płatne, ale nie jest mi do niczego potrzebne.

5) PS3 wydaje mi się platformą bardziej przyszłościową. Wystarczy zobaczyć, jak wyglądają exclusive'y tej konsoli, np. God of War III i Killzone 2. Jeśli robi się grę od podstaw dla PS3 (nie jako produkcję multiplatformową), można IMO z konsoli Sony wycisnąć więcej niż z X360. I wydaje mi się, że PS3 wciąż nie pokazało 100% mocy. Zobaczymy, co w kwestii oprawy wniesie Killzone 3.

6) Do X360 musiałbym dokupować moduł Wi-Fi, a PS3 ma wbudowany odbiornik.

7) X360 to kloc, a PS3 Slim jest ładnym, zgrabnym, niezbyt głośnym sprzętem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jesteś zadowolony z zakupu?

Bardzo.

Kupisz niedługo po premierze Playstation z następnej generacji konsol?

Na pewno kupię jakąś konsolę, ale czy to będzie akurat PS4, czy nowy Xbox - zobaczymy, co oba sprzęty zaoferują.

Dobre pytanie czemu już nie grasz na PC, ale nie będę go zadawał bo jest zbyt ogólne i jest mnóstwo odp. na nie :)

Odpowiedź jest bardzo prosta: kiedy po 8 godzinach siedzenia w pracy przed komputerem wracam do domu, ostatnia rzecz, jaką chcę zrobić, to znowu usiąść na fotelu komputerowym i gapić się w mały ekran, pracując myszką na cieśń nadgarstka. Po pracy i w weekendy chcę usiąść wygodnie i się zrelaksować na sofie. No i druga sprawa - gry. Dosyć już miałem czekania na pecetowe konwersje. Ja już Red Dead Redemption zaliczyłem, a pecetowcy będą na tę grę czekać jeszcze długie miesiące (kilka? kilkanaście?), o ile w ogóle się doczekają. A niektórych gier - np. serii God of War - na PC nigdy nie będzie.

Jak już mówiłeś o wersjach Exclusive na PS3 to chyba była wersja Uncharted na PS3 też Exclusive...(albo ja się mylę)

Nie bardzo wiem, co masz na myśli. Kiedy piszę o exclusive'ach, mam na myśli gry, który ukazały się tylko na jedną, określoną platformę, a nie o jakichś edycjach specjalnych, reedycjach czy czymś w tym rodzaju. Obie części Uncharted ukazały się oczywiście tylko na PS3.

X360 nie miał (i póki co wciąż nie ma) w Polsce oficjalnie Live'a

na E3 zapowiedziano to w Polsce, jeżeli się nie mylę.

Zgadza się, będzie w Polsce jesienią. Ale to nie zmienia faktu, że przez kilka lat go nie było i w tej chwili wciąż nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Lepiej znosisz mrozy czy upały? Pytanie aktualne, bo ostatnio wyjście na dwór grozi zamienieniem się w kupkę dymiącego popiołu :/

2. Jak bardzo była odczuwalna zmiana przystawek na Mustaine'y?

3. Trzymasz gitarę w sali prób czy w domu?

4. Czytałeś ,,Działa Nawarony"? Jesli tak to jakie wrażenia?

5. Byłeś w parku wschodnim?

Edytowano przez TornadoDJ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lepiej znosisz mrozy czy upały? Pytanie aktualne, bo ostatnio wyjście na dwór grozi zamienieniem się w kupkę dymiącego popiołu :/

Ze względu na geny o wiele lepiej znoszę upały. Nienawidzę zimy, zimna, śniegu.

2. Jak bardzo była odczuwalna zmiana przystawek na Mustaine'y?

Bardzo. Bill Lawrence L500XL to świetna pasywna przystawka, ale LW-MUST to zupełnie inna klasa i inna bajka, bo są aktywne.

3. Trzymasz gitarę w sali prób czy w domu?

Pewnie, że w domu.

4. Czytałeś ,,Działa Nawarony"? Jesli tak to jakie wrażenia?

Nie.

5. Byłeś w parku wschodnim?

Chyba nie miałem okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłeś o wersjach Exclusive na PS3 to chyba była wersja Uncharted na PS3 też Exclusive...(albo ja się mylę)

Nie bardzo wiem, co masz na myśli. Kiedy piszę o exclusive'ach, mam na myśli gry, który ukazały się tylko na jedną, określoną platformę, a nie o jakichś edycjach specjalnych, reedycjach czy czymś w tym rodzaju. Obie części Uncharted ukazały się oczywiście tylko na PS3.

To akurat się zgadza bo o to mi chodziło :)

Dobre pytanie czemu już nie grasz na PC, ale nie będę go zadawał bo jest zbyt ogólne i jest mnóstwo odp. na nie :)

Odpowiedź jest bardzo prosta: kiedy po 8 godzinach siedzenia w pracy przed komputerem wracam do domu, ostatnia rzecz, jaką chcę zrobić, to znowu usiąść na fotelu komputerowym i gapić się w mały ekran, pracując myszką na cieśń nadgarstka. Po pracy i w weekendy chcę usiąść wygodnie i się zrelaksować na sofie. No i druga sprawa - gry. Dosyć już miałem czekania na pecetowe konwersje. Ja już Red Dead Redemption zaliczyłem, a pecetowcy będą na tę grę czekać jeszcze długie miesiące (kilka? kilkanaście?), o ile w ogóle się doczekają. A niektórych gier - np. serii God of War - na PC nigdy nie będzie.

Ok rozumiem.Ja też lubię pograć na PS2 z tej racji że jest wygodniej w fotelu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...