Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co do filozofii-by filozofować wystarczy po prostu być. :smile:

Miałam na myśli uratowanie go przed zagładą.....do której niestety nieuchronnie dąży.Martwi mnie najbardziej mentalność ludzi...gdyby dałoby się na nią jakoś wpłynąć każdy mógłby żyć lepiej,a planeta uzdrowiłaby się wcześniej czy później gdybyśmy jej w tym pomogli.

Nie udawajmy że wszystko jest w porządku kiedy prawda jest inna.

Cieszę się że jesteś optymistą i mam wrażenie,że naprawdę dobrym człowiekiem ale czy nie sądzisz,że świat ludzi zaczyna się przeradzać w piekło? Z jakiegoś powodu zależy mi na tym by wszyscy ludzie i inne zwierzęta na świecie były szczęśliwe i chcę walczyć o ten wymarzony utopijny świat.To jest chyba sensem mojego życia.Gdyby tak było mogłabym umrzeć,chociaż.... mimo wszystko chyba za bardzo ciekawi mnie życie. :happy:

Dziękuję,że odpisałeś a nie zignorowałeś jak to czyni większość ludzi:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wybieram się. Z całego składu tej imprezy interesuje mnie tylko Megadeth, a nie będę jechał do Wawy (albo Czech) i wydawał sporej kasy, żeby zobaczyć okrojony występ Megadeth jako supportu przed kapelą, która powinna biegać Mustaine'owi po piwo do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wybieram się. Z całego składu tej imprezy interesuje mnie tylko Megadeth, a nie będę jechał do Wawy (albo Czech) i wydawał sporej kasy, żeby zobaczyć okrojony występ Megadeth jako supportu przed kapelą, która powinna biegać Mustaine'owi po piwo do sklepu.

Hahahaha :laugh: masz rację, Hetfield powinien co każdy piątek biegać po sześciopak dla Mustaina do pobliskiego monopolowego :smile: . Ehhh.... jaki ten świat niesprawiedliwy....

A teraz na poważnie:

1. Co sądzisz o gitarach firmy Jackson (konkretnie chodzi mi o model Jackson Soloist).

2. Orientujesz się może w gitarach akustycznych(najlepiej jakiś w miarę dobry model dla początkującego). Tak w ogóle to chciałem zacząć przygodę z gitarami od elektryka, ale Tata mnie przekonał (zresztą wg. mnie słusznie) że dobrze jest zacząć od akustyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

1. Kiedys moze wrocisz do robienia bloga, czy to juz zamkniety temat?

2. Jak sie pisze... "gralem we wszystkie gothici/gothiki/gothicy?", "jestem fanem metallici/metalliki/metallicy?"

3. Chcialbys grac w "Feelu" gdybys mial zarabiac o 30% lepiej niz teraz?

4. Jon Shaffer czy Roope Latvala?

5. Bruce Dickinson czy Dave Mustaine, czy Alexi Laiho? (jak sie domyslasz, chodzi o wokal)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyk-Fizyk. A roztrzaskałeś kiedyś gitarę na scenie? To w końcu by cię nie ośmieszyło :wink: ale musiałbyś grać na innej gitarze (KATASTROFA!!! :huh: )

Nie stac mnie ani na to, żeby rozwalać dobre wiosła, ani na to, żeby kupować taniochę.

a moze troche powazniej :P. Kiedy nastepny koncert we Wrocku?

Nie mam pojęcia. Nasz wokalista wyjeżdża niedługo na kilka miesięcy do Anglii, na październik mamy zarezerwowane studio nagraniowe, więc wszystko wskazuje na to, że zawieszamy działalność koncertowa na dłużej.

1. Co sądzisz o gitarach firmy Jackson (konkretnie chodzi mi o model Jackson Soloist).

Nic. :)

2. Orientujesz się może w gitarach akustycznych

Nie.

Tak w ogóle to chciałem zacząć przygodę z gitarami od elektryka, ale Tata mnie przekonał (zresztą wg. mnie słusznie) że dobrze jest zacząć od akustyka.

A jakie były argumenty za akustykiem? Standardowe "powinno się zaczynać na akustyku, bo tak", to dla mnie bzdura.

1. Kiedys moze wrocisz do robienia bloga, czy to juz zamkniety temat?

Może kiedyś. Aktualnie nie mam ani ochoty, ani czasu, bo w wolnej chwili wolę pograć na konsoli niż pisać jakieś bzdety do netu.

2. Jak sie pisze... "gralem we wszystkie gothici/gothiki/gothicy?", "jestem fanem metallici/metalliki/metallicy?"

Ja osobiście wolę spolszczenie końcówki, swoisty zapis fonetyczny - Gothiki, Metalliki. Wersja "Metallicy" jest dla mnie w ogóle debilna, bo jak to niby wymawiać - "metaliky"? Ze względu na wymowę "c" jako "k" nie da się zrobić odmiany przez analogię np. do słowa "miednica".

3. Chcialbys grac w "Feelu" gdybys mial zarabiac o 30% lepiej niz teraz?

Jeżeli oni zarabiają tylko o 30% więcej niż ja teraz, to muszą miec naprawdę gigantyczną tolerancję na obciach. :)

4. Jon Shaffer czy Roope Latvala?

Schaffer. Latvala to dla mnie gitarzysta jakich wielu, natomiast Schaffer ma bardzo charakterystyczny styl riffowania. Zresztą na jego patentach w dużej mierze uczyłem się grać na gitarze.

5. Bruce Dickinson czy Dave Mustaine, czy Alexi Laiho? (jak sie domyslasz, chodzi o wokal)

Nie wiem, jak w ogóle można porównywać Dickinsona i Mustaine'a/Laiho. :) Pod kątem umiejętności czy warunków głosowych nie da się w ogóle (bo to zupełnie różne klasy), pozostają więc preferencje odnośnie sposobu śpiewania. A Mustaine to w ogóle ze śpiewaniem radzi sobie słabo i jego jedyna broń w tym zakresie to charakterystyczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oni zarabiają tylko o 30% więcej niż ja teraz, to muszą miec naprawdę gigantyczną tolerancję na obciach. :)

Na Kupiche podobno dziewczyny nawet leca, wiec chyba nie ma tak zle :)

A wlasnie, wiesz na pewno, ze istnieje taki portal jak wiadomosci24.pl, moglbym napisac artykul o Twoim/Waszym zespole?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kupiche podobno dziewczyny nawet leca, wiec chyba nie ma tak zle :)

"Nawet"? W znaczeniu, że oprócz facetów? :)

A wlasnie, wiesz na pewno, ze istnieje taki portal jak wiadomosci24.pl, moglbym napisac artykul o Twoim/Waszym zespole?

Pisz gdzie chcesz, nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nawet"? W znaczeniu, że oprócz facetów? smile_prosty.gif

Raczej chodzilo mi o to, ze nie wymiotuja na sam jego widok (a powinny^^)

1. Lubisz Mr.Jedi'ego? (glupie pytanie, ale zainteresowalo mnie to, ze kiedy krecil ten ostatni filmik, to nikt nie chcial z nim gadac )

2. Moglbys mi polecic jakas plyte Megadeth? Bo ostatnio sluchalem pare kawalkow (Endgame, Hangar 18, Symphony of Destruction) i mysle, ze wkoncu sie przekonam do tego zespolu.

Edytowano przez Coddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz rosyjski?

Znam.

W koń cu żyłeś chwilę w moskwie;).

W Moskwie się urodziłem i oczywiście nie pamiętam nic z tamtego okresu. Natomiast na początku podstawówki mieszkałem przez ok. 3 lata w Kijowie.

A serio: lubisz serię fallout?

"Trójkę" przeszedłem, bo to dobra gra, ale generalnie nie interesują mnie klimaty postapokaliptyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie były argumenty za akustykiem? Standardowe "powinno się zaczynać na akustyku, bo tak", to dla mnie bzdura.

1. Akustyk jest trochę tańszy niż zestaw elektryk+ wzmacniacz, a chciałbym się z nim zapoznać coś poczwiczyć i ogólnie złapać jakąś wprawę (za niecały rok planuje przesiadkę na elektryka).

2. Jest mobilniejszy (przy ognisku na elektryku raczej nie pograsz, ale jak ktoś bardzo chce to może :smile: ).

3. Akustyk ma taki swój "klimacik" :smile: .

4. Może nie jest taki "czaderski" jak elektryk, ale niektóre piosenki rockowo/metalowe grane na nim też dobrze brzmią (PRZYKŁAD: http://www.youtube.com/watch?v=EUz4caWmu6w).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj o Metalice wypowiedziałeś się już wiele razy na tym forum a ja chciałbym cie spytac za co nie lubisz Anthraxa i Slayera proszę podaj jakiąś rzetelne argumenty co Ci się nie podoba w tych zespołach

Co sadzisz o zespole Pantera co myslisz o twórczości Alica Coopera czy lubisz go?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj o Metalice wypowiedziałeś się już wiele razy na tym forum a ja chciałbym cie spytac za co nie lubisz Anthraxa i Slayera proszę podaj jakiąś rzetelne argumenty co Ci się nie podoba w tych zespołach

Wiesz, to nie jest tak, że ja ich za coś konkretnego nie lubie. Po prostu nie podoba mi się jak grają, nie trafia do mnie ich styl (z wyłączeniem kilku kawałków).

Co sadzisz o zespole Pantera

Zupełnie do mnie nie trafia ich muzyka.

co myslisz o twórczości Alica Coopera czy lubisz go?

Lubię. Ma masę znakomitych utworów.

To ja jeszcze dorzucę takie samo pytanie co kolega wcześniej o Panterze, tyle że na temat Black Sabbath.

Więc tak - za czasów Ozzy'ego BS nagrali kilka klasycznych numerów, które lubię, jednak wolę słuchać w wykonaniu innych muzyków (np. Dickinsona w "Sabbath Bloody Sabbath"), bo wokal Ozzy'ego mnie wnerwia. Tego, co BS robił bez Ozzy'ego właściwie nie znam (słyszałem z tego okresu kilka kawałków, które zupełnie mnie nie obeszły). Generalnie doceniam wkład BS w muzykę, ale robię to tak "z daleka". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie waszego zespołu:

1. Co chcecie osiągnąć, tworząc metal i zespół InDespair

2. Zgodziłbyś się na np. występ w Sopocie? (chodzi mi o sopot festival)

3. Gdyby wasz zespół stał się sławny na całą Polskę, to co stało by się z twoim pisaniem tekstów w CDA? Odszedłbyś w imię metalu? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co chcecie osiągnąć, tworząc metal i zespół InDespair

Gramy, bo lubimy i chcemy przede wszystkim dobrze się bawić. No i robić coś ciekawszego, niż gnicie całymi dniami przed kompem albo oglądanie debilnych programów w TV. Na koniec tego roku mamy zarezerwowane znakomite studio i z materiałem, który już przygotowaliśmy i wciąż przygotowujemy, mamy szansę nagrać album, który ludzi zainteresuje. Poza tym po koncertach z Sabatonem, Blazem Bayleyem i Turbo uważam, że osiągnęliśmy więcej niż większość podziemnych kapelek.

2. Zgodziłbyś się na np. występ w Sopocie? (chodzi mi o sopot festival)

Nikt go nam nie zaproponuje.

3. Gdyby wasz zespół stał się sławny na całą Polskę, to co stało by się z twoim pisaniem tekstów w CDA?

Obawiam się, że nie da się wyżyć z grania w kapeli metalowej, która jest znana tylko na całą Polskę. Żebyśmy mogli w pięciu porządnie pożyć z muzyki, musielibyśmy grać miesięcznie po kilka koncertów, kasując za to po kilka tysięcy złotych - raczej niewykonalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...