Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Witam

Niedawno dostałem płytę "Painkiller" Judas Priest. Jest to jedna z niewielu płyt (jeśli nie jedyna), na której podobają mi się wszystkie piosenki. Dla mnie płyta genialna, jednak mam ochotę na więcej. Nie orientuję się za bardzo w płytach Judas Priest, do tej pory słuchałem głównie Iron Maiden, Megadeth i Slayera, a mam ochotę na więcej muzyki w stylu Painkiller. Przybywam więc z pytaniem, czy znasz jakieś inne płyty (niekoniecznie JP), w stylu Painkillera? Chodzi mi o tempo gry, charakter.. zresztą Ty lepiej znasz się na muzyce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - ostatnio przeglądałem starsze numery CDA, a konkretnie numer ze stycznia 2009 roku, gdzie znajduję się test głośników Creative Gigaworks T20 i T40 Series II, gdzie wrażenia z ich użytkowania spisałeś na papierze. I związku z czym moje pytanie, czym te T20 różni się od T40 poza ceną, proszę o poradę, bo sam planuję kupić jeden z tych głośników.

A z tekstow nie wynika, czym się różnią? Zasadnicza różnica jest taka, że T40 grają lepiej. :)

Supportem zagrał zespół CombiChrist...

Znasz ich może...???

Nie.

A w redakcji ile RAM-u macie na kompach?

Jaki procesor i karty graficzne?

Różnie. Ja w swoim komputerze mam 4 GB pamięci i kartę GF 275 GTX. Dokladnego modelu ani taktowania procesora nie pamiętam, ale jest dwurdzeniowy.

Niedawno dostałem płytę "Painkiller" Judas Priest. Jest to jedna z niewielu płyt (jeśli nie jedyna), na której podobają mi się wszystkie piosenki. Dla mnie płyta genialna, jednak mam ochotę na więcej. Nie orientuję się za bardzo w płytach Judas Priest, do tej pory słuchałem głównie Iron Maiden, Megadeth i Slayera, a mam ochotę na więcej muzyki w stylu Painkiller. Przybywam więc z pytaniem, czy znasz jakieś inne płyty (niekoniecznie JP), w stylu Painkillera? Chodzi mi o tempo gry, charakter.. zresztą Ty lepiej znasz się na muzyce :)

Tak się składa, że z Judas Priest lubię tylko "Painkillera" (i kilka pojedynczych kawałków z innych albumów). Ich pozostałe albumy mnie nie obchodzą, bo żaden, który słyszałem, nie podpasował mi tak jak "Painkiller".

Ile miałeś lat, jak zacząłeś grać? Mam 15 lat i chcę zacząć brzdąkać na elektryku i nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

16 albo 17.

Załóżmy że jesteś na bezludnej wyspie i możesz zrobić tylko jedną rzecz co byś zrobił?????

Bezludna wyspa daje raczej mały wybór. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że z Judas Priest lubię tylko "Painkillera" (i kilka pojedynczych kawałków z innych albumów). Ich pozostałe albumy mnie nie obchodzą, bo żaden, który słyszałem, nie podpasował mi tak jak "Painkiller".

A znasz jakies albumy innych zespołów, utrzymane w podobnym stylu do "Painkillera"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że wybaczysz mi moją śmiałość, ale czy mógłbyś TU zerknąć i napisać co o tym sądzisz? Wydaje mi się, że całkiem zgrabnie mi wyszło.

Ale o czym konkretnie?

A znasz jakies albumy innych zespołów, utrzymane w podobnym stylu do "Painkillera"?

Zapoznaj się z zespołem Primal Fear - bardzo często sa porównywani do Judasów z okresu "Painkillera". Poszukaj na YouTube np. klipu do kawalka "Metal is Forever".

CormaC, czy to prawda, że do poprawnego działania Windows 7 potrzeba 4 gb ram-u?

Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej CormaC jesteś redaktorem w CDA i mam do Ciebie 2 Pytania

1 Czy recenzent ma obowiązek przejścia całej gry czy np po 75 % może odpuscić sobie i zacząć pisać recke lub np jak gra jest bardzo słaba po przejściu jakiejś części gry nie kończąc opisać ją ?

2 Studiowałeś dziennikarstwo więc jakie przedmioty zdawałeś na maturze i czy jakieś w zakresie ponad podstawowym . Z góry dzięki za odpwiedż

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o cały I Top. Z prawie 70 zgłoszonych piosenek blogowicze-forumowicze FA wybrali 10 które właśnie są w finale. Interesuje mnie jak oceniasz skład finału? Ludzie z FA mają dobry gust? :wink:

Ten gust się w znacznej mierze rozmija z moim.

1 Czy recenzent ma obowiązek przejścia całej gry czy np po 75 % może odpuscić sobie i zacząć pisać recke lub np jak gra jest bardzo słaba po przejściu jakiejś części gry nie kończąc opisać ją ?

Recenzent ma obowiązek poznać grę na tyle, żeby móc napisac rzetelny artykuł.

2 Studiowałeś dziennikarstwo

Nie, studiowałem ekonomię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak cytować samego siebie, ale nieumyślnie pominąłeś moje pytanie wśród nawału innych... ;)

Chyba, że jest takie złe? :D

Słyszałeś może o Rayu Williamie Johnsonie - TU?

Albo o MysteryGuitarMan - TU?

I czy subskrybujesz jakieś kanały na yt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie chodzi mi o jakąś bardzo prywatną sferę życia ale przy pracy która jak mniemam nie kończy się zawszę jak w mordę strzelił po 8 godzinach, przy zespole różnych wyjazdach masz dziewczynę? Bo jeśli tak to powiedz co takiego bierzesz że nadążasz. Ja przy pracy i szkole plus dziewczyna ( co jest najbardziej pracochłonne ) dostaje propozycję od Techland -u podłożenia sylwetki do gry Dead Island.

Edytowano przez steiner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałeś może o Rayu Williamie Johnsonie - TU?

Gdzieś widziałem już jakieś jego filmiki. Szału nie ma.

Albo o MysteryGuitarMan - TU?

Tego nie znałem.

I czy subskrybujesz jakieś kanały na yt?

Nie.

Oczywiście nie chodzi mi o jakąś bardzo prywatną sferę życia ale przy pracy która jak mniemam nie kończy się zawszę jak w mordę strzelił po 8 godzinach, przy zespole różnych wyjazdach masz dziewczynę?

Tak, mieszkamy razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...