Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

1. Jak radzisz sobie z gotowaniem? Umialbys sobie przygotowac np. jakies danie kuchni meksykanskiej lub orientalnej i przelknac je nie martwiac sie o ewentualne skutki uboczne? :wink:

2. Często stajesz przed dylematem, czy tę chwilę wolnego czasu, która akurat wpadła, spędzić z zaległą książką, czy z grą, na którą akurat się "zajawiłeś"?

3. Których polskich pisarzy fantasy, poza Sapkowskim, bez wahania określiłbyś jako swoich ulubionych?

Edytowano przez Schabowy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słuchałeś zespołu "Dirge Within"?

Nie.

Zerkne w wolnej chwili.

2. Kto jest Twoim ulubionym perkusistą?

Nie mam ulubionego perkusisty.

Tak wiem, czytałem już twoją opinię na temat utworu. Teraz pytam o jego teledysk (link poniżej).

Teledysk mało odkrywczy - masa jest takich montaży pracy i wygłupów w studiu.

1. Jak radzisz sobie z gotowaniem?

W ogóle.

2. Często stajesz przed dylematem, czy tę chwilę wolnego czasu, która akurat wpadła, spędzić z zaległą książką, czy z grą, na którą akurat się "zajawiłeś"?

Tak, tyle że mam więcej czynności do wyboru.

3. Których polskich pisarzy fantasy, poza Sapkowskim, bez wahania określiłbyś jako swoich ulubionych?

Wychodzisz z błędnego założenia, że obchodzą w mnie w ogóle inni autorzy fantasy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o wizji końca świata jako rok 2012?

Nic. Poważnie, nie myślę przed zaśnięciem o końcu świata. Nie kręcą mnie żadne przepowiednie Majów, Nostradamusa, czy baby zielarki.

Pisząc, że z Wielkiej Czwórki najbardziej lubisz Megadeth miałeś na myśli, że ich naprawdę lubisz, czy po prostu najlepiej ich znosisz?

Naprawdę ich lubię. Mustaine'a zawsze wymieniam wśród ulubionych gitarzystów.

Jakie języki znasz oprócz angielskiego?

Rosyjski i niemiecki, przy czym obu nie używam na co dzień, co oczywiście skutkuje tym, że posługuję się nimi o wiele gorzej niż angielskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzisz że gdyby w Nightwishu spiewał tylko basista to byłby to lepszy zespół ?

co sądzi o albumie Risk Megadethu (sorry jeśli pytanie już było) ?

Tak btw poleciłbyś mi jakieś w miare nie za trudne piosenki Megadeth do zagrania na gitarce ? tongue.gif Oczywiście elektrycznej. Symphony of Destruction juz w całosci opanowalem (procz solowki) tongue.gif

hmm, to chyba będzie dobre (jak nie to poprawić mnie) :

http://www.youtube.com/watch?v=13IP9mkjYqY...feature=related

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzisz że gdyby w Nightwishu spiewał tylko basista to byłby to lepszy zespół ?

Nie wiem. Wciąz pamiętam prostacko wyryczany przez niego na Mystic Festival w Chorzowie tragiczny kower "High Hopes" Pink Floydów.

co sądzi o albumie Risk Megadethu (sorry jeśli pytanie już było) ?

Muzyka nie jest w zasadzie zła, tyle że stylistycznie nie jest Megadeth. Będę musiał odkopać te płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :) BTW moim zdaniem prawdziwy metal, albo rock nie powinien być śpiewany przez kobiety, lub gości którzy są wokalistami na zasadzie ,,bo innego nie było, więc niech se koleś poryczy do mikrofonu".

Do tematu: Jeśli można wiedzieć jakie masz zdanie o Floydach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW moim zdaniem prawdziwy metal, albo rock nie powinien być śpiewany przez kobiety, lub gości którzy są wokalistami na zasadzie ,,bo innego nie było, więc niech se koleś poryczy do mikrofonu".

Podważasz prawdziwość Megadeth? :) O ile kojarzę, Mustaine śpiewał, bo ktoś musiał.

Do tematu: Jeśli można wiedzieć jakie masz zdanie o Floydach?

Floydzi to pierwsza kapela, która mnie na poważnie wciągnęła. Nie żebym lubił wszystkie ich albumy (bo np. "Atom Heart Mother" niespecjalnie do mnie przemawia), ale "The Wall" i "The Final Cut" to znakomite płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o zespole Tenacious D?

Oraz nie sądzisz że Britney Spears, Miley Cyrus na Rock in Rio to przegięcie? Teraz każda nastolatka słuchająca Jonas Brothers sądzi że jest super rock'n'roll. Ze słynnego hasła sex, drugs and rock'n'roll wszystko obróciło się na sweet, cute and disney rock.

I co sądzisz o starym zespole Dżem wiem że nie twoje klimaty ale raczej nawet ci co nie słuchają tego darzą Ryśka Riedla szacunkiem.

Edytowano przez steiner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś wybrał z tych dwóch konsol(standardowe pytanie): PlayStation 3 Slim czy Xbox 360 Elite ?

Na dniach kupuję PS3.

Co sądzisz o zespole Tenacious D?

Nie lubię łączenia kabaretu z muzyką.

Oraz nie sądzisz że Britney Spears, Miley Cyrus na Rock in Rio to przegięcie?

Patrz: odpowiedź na pytanie o Tenacious D. :)

I co sądzisz o starym zespole Dżem wiem że nie twoje klimaty ale raczej nawet ci co nie słuchają tego darzą Ryśka Riedla szacunkiem.

Lubię kilka ich kawałków, ale nie włączę raczej w domu ich płyty, a na koncercie wynudziłem się strasznie.

Czy lubisz Acid Drinkers?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...