Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Spostrzeżenia o tej płycie w punktach:

1) Jest nierówna - w moim odczuciu początek jest bardzo dobry, ale druga połowa płyty jest słaba. Kawałek instrumentalny to porażka.

2) Struszczyk nie ma żadnego startu do Grześka Kupczyka. Wokalnie to nie ta liga, a na żywo dodatkowo nie ma według mnie żadnej charyzmy (i niektóry stare kawałki - np. "Ostatniego wojownika" - po prostu kaleczy).

3) O ile linie wokalne ze "Strażnika światła" zapadają w pamięć, o tyle nie pamiętam z tej płyty ani jednego riffu, ani jednej solówki. Dziwi mnie to, bo przecież Wojtek Hoffmann pokazał na swojej solowej płycie instrumentalnej ("Drzewa"), że potrafi grać zabójcze melodie.

Ogólnie - nie jest źle, ale tak po prawdzie, to Ty mi swoim pytaniem przypomniałeś, że mam ten album na półce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może pytanie wyda się głupie, ale nie wiem gdzie je zadać ;)

Czy można zespół zarejestrować jako działalność gospodarczą? Tzn, mam na myśli... Hmm... Może przykład.

Mamy zespół, który koncertuje i zarabia dość dobrze, ale nie tyle, by odłożyć tyle hajsu na późniejsze życie po odstawieniu gitary etc. Czy może w jakiś sposób odprowadzać ZUS i inne pierdoły, by pracować na swoją przyszłą emeryturę...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze muzyk tez moze zalozyc dzialanosc gospodarcza. Tyle ze trzeba sobie policzyc, czy to sie oplaca. Jesli ktos np. grywa duzo na weselach i ma z tego sensowne pieniadze, to moze mu sie to oplacac. Bo dzialalnosc gospodarcza wiaze sie z kosztami (chocby ten ZUS), ktore ponosi sie niezaleznie od tego, czy masz dochod, czy nie masz. Tak czy inaczej ja specjalista od spraw formalno-prawnych nie jestem - musisz poszukac informacji w necie albo po prostu pojsc do urzędu i o wszystko wypytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była pierwsza gra którą Pan recenzował ?

Test Drive 4x4, jeszcze dla pisma "I/O" (również wrocławskiego) - numer 1/1999.

na czym testował Pan Just Cause 2?? na konsoli czy PC?

Na X360.

Wolisz słuchać studyjnych czy koncertowych nagrań Maidenów ?

Studyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy także sądzisz że Sabaton wymiata??:P

Nie.

Czy twoi kumple z zespołu też grają.tzn w gry?

Niezbyt mnie to interesuje, szczerze mowiac. Wiem, ze nasz basista kupil sobie niedawno X360 i tyle. Reszta sie chyba grami nie interesuje w ogole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc:

czy podziela Pan (kultura wymaga :) ) entuzjazm Allora nad grą Mass Effect 2?

i czy można kupić płytę InDespair wysyłkowo, bo do MediaMarkt mam za daleko?

pozdrawiam ;)

PS:ogólnie metal/rock mnie nieszczególnie interesuje, ale kawałki InDespair naprawdę są cool :)

Edytowano przez bakier12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką ocenę wystawiłbyś albumowi Fear of the dark?

Okolice 9/10. W ogole darze te plyte wielkim sentymentem, bo to byl pierwszy album Maidenow, jaki slyszalem.

Byłeś na koncercie Iron Maiden w 2008 roku w Warszawie?

Tak, w sektorze VIP zresztą. Poza tym widzialem Maidenow w 2000 roku w Katowicach, w 2003 we Wrocławiu, w 2005 w Chorzowie. I stane na glowie, zeby pojechac na kazdy nastepny koncert Maidenow w Polsce.

czy podziela Pan (kultura wymaga :) )

Ale forum nie wymaga. Odpuscmy sobie zwroty per Pan.

entuzjazm Allora nad grą Mass Effect 2?

No przeciez w gamewalkerze do tej gry napisalem, ze poparlem 10/10.

i czy można kupić płytę InDespair wysyłkowo, bo do MediaMarkt mam za daleko?

Da sie ja kupic tylko wysylkowo lub na naszych koncertach, bo nie ma jej w normalnej sprzedazy. Co jakis czas wystawiamy aukcje na Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o o "Bodies" Drawning Pool'a?

Nic. Nie interesuje mnie Drowning Pool i nie wiem nawet, czy podales tytul utworu, czy plyty.

Co jest większym źródłem dochodów: CDA czy InDespair?

Hehe, dobre sobie. InDespair to hobby, a nie zrodlo dochodow. Koszty, ktore ponieslismy do tej pory (sprzet, nagranie EP-ki, wynajem sali prob itp.) i ktorej poniesiemy (np. 10-12 tys. na nagranie plyty w tym roku) na 99% nie zwroca nam sie nigdy.

Czy spodziewasz się, że w/w zespół może osiągnąć poziom Dziewicy(Żelaznej)?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słuchałeś nowego utworu Trivium "Shattering The Skies Above"? Jest na youtube np. tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=6ND8Jvk-4xU

Jak Ci się podoba?

2. Jakiej przeglądarki internetowej używasz na co dzień?

3. Korzystałeś kiedyś z komputerów z systemem MAC OS? Jeśli tak, to jak Ci się na nich pracowało?

4. Napisałeś kiedyś, że tolerujesz death metal w wykonaniu Amon Amarth a co sądzisz o tym kawałku?

http://www.youtube.com/watch?v=TJdCSJByDg8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słuchałeś nowego utworu Trivium "Shattering The Skies Above"?

Pewnie.

Jak Ci się podoba?

Sam nie wiem. Przy pierwszym przesluchaniu kawalek mnie odrzucil, potem sie z nim jakos oswoilem. Mam jednak nadzieje, ze kolejny album nie bedzie w calosci tak brzmial.

2. Jakiej przeglądarki internetowej używasz na co dzień?

Firefoksa.

3. Korzystałeś kiedyś z komputerów z systemem MAC OS?

Nie.

4. Napisałeś kiedyś, że tolerujesz death metal w wykonaniu Amon Amarth a co sądzisz o tym kawałku?

http://www.youtube.com/watch?v=TJdCSJByDg8

Da sie tego sluchac, ale wedlug mnie nie ma w tym numerze takiego niezwyklego klimatu, jaki tworzy Amon Amarth.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...