Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Słuchasz może Fall Out Boy? czy to nie są twoje klimaty? ; )

Nie są.

Ogladales "Dzien Swira"?

Po dowcipie na blogu odnosnie nauki angielskiego stwierdzam ze ogladales i zadam kolejne pytanie. A mianowiecie czy Ciebie bardzej ten film bawil czy smucil i zmuszal do zastanowienia nad tymi nieszczesnikami jak tytulowa postac. Jak obejrzalem pierwszy raz to nie moglem wytrzymac ze smiechu mialem 12 lat (weim ze film 18+) ale jak teraz postanowilem go obejrzec juz jako 17latek to mnie az tak nie bawil dostrzegalem tam wiecj tragizmu

Mnie nieodmiennie bawi.

czy recenzja Risen będzie w następnym numerze? i czy ty ją testujesz aktualnie?

Dwa razy "tak".

Sluchasz/sluchales crusta?

Nie. Generalnie nie interesuja mnie zadne okolopunkowe klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie dzieje że piraci mają szybciej gry od was? Przykład? Proszę.Risena maja od 2 tyg. (skąd wiem , a może to głupie ale lubie patrzeć na torrenty.org albo inne i popatrzec.) , mają Stalkera najnowszego Pesa 2010 , Dragon Age i wiele innych. Kurde no... Skąd onui to maja? Media najpierw dostają grę do zrecenzjonowania (czasem są wyjątki) , potem do sklepu , a później jakiś złodziej ukradnie z empiku lub czegoś innego , skopiuje w domu , wrzuci na torrenty i jest. Hmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie dzieje że piraci mają szybciej gry od was?

Gra moze wyciec na rozne sposoby. Wystarczy, ze w tloczni znajdzie sie ktos, kyo "podzieli" sie nia z niepowolanymi ludzmi i masz torrenta przed premiera.

a co polecasz z black metalu?

Nie trawie black metalu.

jakiego zespolu ostatnimi czasy sluchasz najwiecej?

Jesli chodzi o kilka ostatnich dni, to najczesciej slucham nowej plyty zespolu Black River.

co myslisz o kosciele(jesli mozna zapytac)?

Generalnie nie jestem fanem religii w ogole, ale nie przeszkadza mi to, ze ktos wierzy w cos, co wedlug mnie nie istnieje. Natomiast instytucja kosciola - delikatnie ujmujac - dziala mi na nerwy z bardzo wielu roznych powodow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na spotkaniu Behemotha z fanami? Ja cię nie widziałem ale może to dlatego że wśród mhrocznej czerni, glanów i ćwieków łatwo przeoczyć nawet rubika... Było w empiku w renomie więc mogłeś wyrwać się z redakcji na godzinkę bo to przecież blisko:D

Edytowano przez Ellondur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne pytanie, ale... czy gdyby jakaś instytucja naukowa poprosiła cię o możliwość przeprowadzania eksperymentów genetycznych na Twoim ciele po śmierci, zgodziłbyś się? Jaką sumę musieliby Ci za to zapłacić?

Poza tym:

1. Twoja ulubiona postać z dowolnej bijatyki (albo innej gry gdzie postać się wybiera)

2. Twoja ulubiona gra z zombie

3. Twój ulubiony dział z biologii? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o mortal kombat?

Jaka była twoja ulubiona gra z dzieciństwa? Jesli te pytania/e już gdzieś były zadawane, to sorki, że się powtarzam.

Wiesz, w jednym z bonusów sprzed paru laty, jest obrazek, który baaaardzo przypomina ten z plakatu "Dragon Age"... A tak w ogóle chciałam pochwalić, ze okładka jest świetna. Nie tylko w dotyku.

Przytoczyłbyś swoją jakąś zabawną historię związaną z cda? Bardzo proszę :)

Słyszałeś może o tej aferze ze szczepionkami przeciw świńskiej grypie? O dziennikarce, która wyzwała do sądu polityków? Ile ludzi umarło.. Co o tym sądzisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwne pytanie, ale... czy gdyby jakaś instytucja naukowa poprosiła cię o możliwość przeprowadzania eksperymentów genetycznych na Twoim ciele po śmierci, zgodziłbyś się? Jaką sumę musieliby Ci za to zapłacić?

Mysle, ze bym sie zgodzil za odpowiednia sume. :)

1. Twoja ulubiona postać z dowolnej bijatyki (albo innej gry gdzie postać się wybiera)

Nie mam ulubionej. W Street Fightera gram Sagatem, w Tekkena: Dark Resurrection - Devil Jinem.

2. Twoja ulubiona gra z zombie

Resident Evil 4. "Piątki" jeszcze nie mialem czasu uruchomic.

3. Twój ulubiony dział z biologii? :)

Nie mam ulubionego dzialu biologii.

Co sądzisz o mortal kombat?

Ale o grze, czy o filmie? Gralem w pierwsze cztery czesci gry - 1,2 i 3 byly swietne, "czworka" juz sredniawa. Natomiast film byl baaardzo slaby.

Jaka była twoja ulubiona gra z dzieciństwa? Jesli te pytania/e już gdzieś były zadawane, to sorki, że się powtarzam.

Nie pamietam, jaka byla ulubiona. I zalezy, jak sie zdefiniuje dziecinstwo. Wiek 7 lat? 10? 13? 15?

Przytoczyłbyś swoją jakąś zabawną historię związaną z cda? Bardzo proszę :)

Nic takiego nie rpzychodzi mi na mysl.

Słyszałeś może o tej aferze ze szczepionkami przeciw świńskiej grypie?

Nie slyszalem.

Jakie były twoje ulubione/nieulubione przedmioty w szkole?

Nie lubilem przedmiotow scislych - matematyki i fizyki. Lubilem biologie, jezyk polski i jezyki obce.

Mam pytanie, powiedziałeś, że jesteś ateistą. W takim razie czy masz w ogóle jakikolwiek pogląd na to co dzieje się z człowiekiem po śmierci?

Nie mam. Nie czuje potrzeby miec. Jakos przed narodzinami nie przeszkadzalo mi to, ze nie istnialem. :)

Podoba Ci się model jazdy w Shifcie?

Skad zalozenie, ze gralem w Shifta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja o coś zapytam mianowicie:

1. Ile czasu już testujesz/grasz w Risen'a ?

2. Wiem że nie specjalnie się interesujesz Black Sabbath'em ale czy słuchałeś płyty "Heaven and Hell" ?

3. I ostatnie... Czy słuchałeś solowej płyty Dio pt. "Holy Driver" ? Czy czujesz w niej "jakś" klimat ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ile czasu już testujesz/grasz w Risen'a ?

Juz okolo 30 godzin.

2. Wiem że nie specjalnie się interesujesz Black Sabbath'em ale czy słuchałeś płyty "Heaven and Hell" ?

Slyszalem jakies kawalki z tej plyty i nie zainteresowaly mnie.

3. I ostatnie... Czy słuchałeś solowej płyty Dio pt. "Holy Driver" ? Czy czujesz w niej "jakś" klimat ?

Przyznaje, ze Dio jest znakomitym wokalista, ale jakos nigdy mnie jego muzyka specjalnie nie pociagala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy przy tylu godzinach przy kompie nie

zepsułeś sobie wzroku.

Mam spora wade wzroku.

Ze zdjęcia

widzę że nie nosisz okularów.

Widocznie mialem soczewki kontaktowe.

Znaczy to że komputer nie psuje oczu?

Bardzo by mnie to ucieszyło

Siedzenie przed komputerem bardzo meczy i psuje wzrok.

Napisałeś, że lubiłeś biologię, a nie masz ulubionego działu. Trochę to dziwne.

Co w tym dziwnego? Biologie w szkole mialem po raz ostatni 8 lat temu (na fakultecie w liceum). I to byl przedmiot szkolny, a nie hobby.

Chciałbyś być może takim zombie jak Stubbs?

Odstaw te proszki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestesmy przy metalach co myslisz o stereotypie ze metal to facet w glanach ramonesce i plecaku "kostce" w ktorym ma 4 tanie wina i 3 browary???

A co mam sądzic, skoro sam do takiego stereotypu lapie sie srednio?

Podejrzewam ze jak wiele rezczy masz to gdzies

Sluszne podejrzenia. :)

To ja się też dorzucę do tematu i zapytam: Czy irytują cię ogólnie stereotypy ?

Wiesz, nie zawracam sobie raczej glowy malo istotnymi rzeczami. Jak ktos patrzy na swiat przez pryzmat stereotypow, to jego problemem jest fakt, ze jest idiota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...