Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Jakie są twoje trzy ulubione albumy Megadeth?

Co sądzisz o tej gitarze http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-vmnt-signature ?

Czy inwestycja w nią opłaca się twoim zdaniem {a ta jest bardzo duża} ? Czy jest tylko wywaleniem kasy - lecąc przy tym na nazwisko ?

Edytowano przez biomen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są twoje trzy ulubione albumy Megadeth?

Rust in Peace, Rust in Peace i Rust in Peace. :)

Co sądzisz o tej gitarze http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-vmnt-signature ?

Czy inwestycja w nią opłaca się twoim zdaniem {a ta jest bardzo duża} ? Czy jest tylko wywaleniem kasy - lecąc przy tym na nazwisko ?

Osobiscie nie lubie "strzalek", a w tej konkretnej dodatkowo nie podoba mi sie glowka, ale mysle, ze to bardzo dobre wioslo i cena wcale nie jest kosmiczna. Znakomite przystawki - sam uzywam tego zestawu. Jezeli przymierzasz sie do zakupu, to na pewno nie bedziesz zawiedziony. Ale oczywiscie lepiej najpierw samemu obadac gitare i przekonac sie, jak niewygodna jest "strzalka" podczas grania na siedzaco. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ee...mm.. Nie jestem pewien jak się do Ciebie/Pana zwracać, czy bardziej na stopie koleżeńskiej czy poważniej, więc zrobię to poważniej.

Dobra(fest poważniej : <), moje pytanie będą małą odskocznią od ciągłego Rocka, do rzeczy:

1. Czy w cd-action będą częściej Pana recenzje? Bardzo mi się podobają, często są pisane z śmieszniejszymi elementami, i dzięki Pana recenzji można spokojnie stwierdzić czy gra się spodoba.

Ogółem, Pana recenzje najbardziej mi się podobają, tak samo jak (pana?) Qnika, z tą różnicą, że tego Pana są częściej..

Sux :< strasznie głupio mi się piszę w kołko z tym "panem", ale.. cóż poradzić.

Edytowano przez gaameer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ee...mm.. Nie jestem pewien jak się do Ciebie/Pana zwracać, czy bardziej na stopie koleżeńskiej czy poważniej, więc zrobię to poważniej.

Dobra(fest poważniej : <), moje pytanie będą małą odskocznią od ciągłego Rocka, do rzeczy:

1. Czy w cd-action będą częściej Pana recenzje? Bardzo mi się podobają, często są pisane z śmieszniejszymi elementami, i dzięki Pana recenzji można spokojnie stwierdzić czy gra się spodoba.

Ogółem, Pana recenzje najbardziej mi się podobają, tak samo jak (pana?) Qnika, z tą różnicą, że tego Pana są częściej..

Sux :< strasznie głupio mi się piszę w kołko z tym "panem", ale.. cóż poradzić.

Mówiąc wprost- CormaC jest jednym z najlepszych! [Jak nie samym najlepszym :P]

A co do przedmówcy [i zespołu Sabaton] jesli ich słuchasz to co myślisz o tym utworze : "40 do 1"?

Dlaczego tak mało felietonów w tym numerze cda? Jak ja je lubię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...ee...mm.. Nie jestem pewien jak się do Ciebie/Pana zwracać, czy bardziej na stopie koleżeńskiej czy poważniej, więc zrobię to poważniej.

Proponuje na stopie kolezenkskiej. Nie bawimy sie na tym forum w "Pana".

1. Czy w cd-action będą częściej Pana recenzje? Bardzo mi się podobają, często są pisane z śmieszniejszymi elementami, i dzięki Pana recenzji można spokojnie stwierdzić czy gra się spodoba.

Ogółem, Pana recenzje najbardziej mi się podobają, tak samo jak (pana?) Qnika, z tą różnicą, że tego Pana są częściej..

Po pierwsze - dzieki za mile slowa. Po drugie - to, ile kto ma w numerze recenzji, zalezy od wielu czynnikow, m.in. od tego, jakie gry akurat przyjda do redakcji. Ja np. nie wezme strategii albo symulatora. Inna kwestia jest taka, ze niektore gry wymagaja wiecej czasu niz inne - jeden z nas wezmie do recenzji obszernego erpega i to w znacznej mierze wyczerpie jego moce przerobowe do najblizszego numeru, podczas gry ktos inny w tym czasie machnie trzy recenzje gier zrecznosciowych.

Sux :< strasznie głupio mi się piszę w kołko z tym "panem", ale.. cóż poradzić.

Przejsc na "ty". :)

Czy mógłbym dać ten obrazek do podpisu razem z moją laską ( sygnaturką ) zostać ? :

2qc2ki0.png

O zasadach dotyczacych sygnaturek przeczytaj tutaj: http://forum.cdaction.pl/Sygnaturka-Podpis-t1996.html

Masz cyfrowy polsat ?

Nie jest mi do niczego potrzebny. W telewizji ogladam wlasciwie tylko pilki noznej, a i to nie za czesto.

Czekasz na Borderlands?

Nie bardzo. Moze jesli gra sama wpadnie mi w rece, to z ciekawosci ja obadam, ale nie mam poki co konkretnych planow grania w nia.

Słuchasz może zespołu "Sabaton"?

Nie.

A co do przedmówcy [i zespołu Sabaton] jesli ich słuchasz to co myślisz o tym utworze : "40 do 1"?

Kawalek sam w sobie fajny, ale fajnych numerow sa tysiace.

Dlaczego tak mało felietonów w tym numerze cda? Jak ja je lubię...

Raz, ze byc moze malo zostalo napisanych, dwa, ze miejsce w GW jest ograniczone, a bylo az 16 gier do omowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Raz, ze byc moze malo zostalo napisanych, dwa, ze miejsce w GW jest ograniczone, a bylo az 16 gier do omowienia.

Mnie tez interesuje opinia ludzi znajacych sie na grach (chodzi mi teraz o redakcje:)) ale jak mam ja przeczytac kiedy pierwsze 3 wypowiedzi w GW tycza sie gry a reszta to gadka nie wiadomo o czym czasami to nawet zabawne jest ale mnie to denerwuje. I nie mow ze w GW omawiacie gry wolalbym albo konkretna rozmowe o danej grze albo felietony 

Edytowano przez ^M@TRIX^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie było miejsca na inne felietony, to czym się sugerowaliście umieszczając właśnie te?

Mysle, ze nie bylo konkretnego klucza. Poza tym to nie jest tak, ze kazdy co miesiac dostarcza felieton - nie ma przymusu.

Nie można czegoś skrócić by wydłużyć GW?

GW nie jest najwazniejszym dzialem w pismie.

jak JEDNYM słowem określiłbyś nowego PES ??? ;>

Inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladales "Dzien Swira"?

Po dowcipie na blogu odnosnie nauki angielskiego stwierdzam ze ogladales i zadam kolejne pytanie. A mianowiecie czy Ciebie bardzej ten film bawil czy smucil i zmuszal do zastanowienia nad tymi nieszczesnikami jak tytulowa postac. Jak obejrzalem pierwszy raz to nie moglem wytrzymac ze smiechu mialem 12 lat (weim ze film 18+) ale jak teraz postanowilem go obejrzec juz jako 17latek to mnie az tak nie bawil dostrzegalem tam wiecj tragizmu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...