Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Dooosu " życie jest piękne " jak bym słyszał koleżankę z klasy po oddaniu przez nauczycielkę sprawdzianów z francuskiego (dostałem 1+ wtedy!)

CormaC - za każdym razem gdy pojawiał się ponownie spotykał go ten sam los?

PS> Za każdym razem nowe filmy dodawał?? :laugh:

PS2>ilu aktualnie jest użytkowników forum??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, jakie są twoje ulubione lody? :)

Nie mam ulubionych.

Następne- Jaką masz ulubioną kreskówkę/anime? :)

Anime nie ogladam w ogole, m.in. dlatego, ze nie bawia mnie wielkookie potwory z buzkami szesciolatek i cialami rodem ze snu nerda. :) Kreskowek wlasciwie tez nie. Chociaz zalezy, jak daleko rozciagnac pojecia "kreskowka" - filmy renderowane tez pod to podciagasz? Jezeli tak, to Shrek.

No i ostatnie: Dlaczego masz taki "wkurzony" avatar?

To obrazek zwiazany z zespolem Iron Maiden.

życie jest piękne, uśmiechnij się :) :*

Poczekamy, az wezmiesz kredyt hipoteczny na 15 lat. :) A poza tym skad pomysl, ze sie nie usmiecham?

CormaC - za każdym razem gdy pojawiał się ponownie spotykał go ten sam los?

PS> Za każdym razem nowe filmy dodawał?? :laugh:

Nie bawi mnie odgrzebywanie nieczystosci spod krzaka. :)

ilu aktualnie jest użytkowników forum??

To akurat podane jest na stronie glownej forum.

Czy możecie nakręcić nowy film w której przedstawiie redacje i redaktorów?

Nie my go krecilismy, tylko ekipa www.gram.pl. I nie planujemy krecic takich filmikow.

Czy to Ty będziesz recenzował Risen? Mam nadzieję, że tak. :tongue:

Tak, ja testuje te gre.

CormaC co tam u ciebie już nikt nie spyta? :P

A po co ktos ma pytac? Nie planuje sie tu uzewnetrzniac, ani opowiadac, co porabiam, bo to moje prywatne sprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań dotyczących twojego sprzętu :

1. Czym się różni ten twój head Peavey triple XXX od modelu 6505 ?

i czemu akurat wziąłeś Peaveya, a nie np. Marshalla, Mese lub coś jeszcze innego

2. Jak się sprawują te Mustaine'owe Duncany na tle innych pickupów jakie znasz/używałeś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie skasujesz bloga? Nie prowadzisz go od 2 miesięcy [niecałych]. Mądry człowiek wystarczy, że przeczyta raz, zrozumie o co ci chodzi ( np. ja) i już do niego nie zajrzy. A głupi (czytaj- komentatorzy) będą codziennie "khlikhać", dodawać "komcie" typu "cze, co tham u chiebie, khiedy nhowy phościk?" lub zbluzgają, że się naśmiewasz z takich pustaków. Jasne, pewnie jakby usunął blog to mogliby pisać chociażby tu, ale nie widzę sensu utrzymywania bloga, chyba, że chcesz na nim dalej pisać. Pozdrawiam.

Ps: Ja wierzę, że się uśmiechasz, ale jak patrzę na ten twój avek to aż mi się smutno robi. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dorzucę 2 słowa odnośnie Twojego awatara. Jakoś tak wyszło, że prawie każde moje pytanie do Ciebie kończyło się odpowiedzią negatywną (pytanie o najlepszego wokalistę Maidenów to wyjątek potwierdzający regułę :happy: ) , a twój awatar zdaje się mówić "Zadzwonię do ciebie, urwę paznokcie przez telefon, a potem przyślę ci je mailem ! ". Dlatego na forum trochę gasłem Tak nawiasem mówiąc tamto pytanie źle sformułowałem. Chodziło mi bardziej o : DiAnno czy Blaze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że cię tak męczę, ale jestem ciekawa wielu rzeczy :) Otóż tak się teraz zastanawiam, czy można ściągnąć na guitar hero utworki twojego zespołu?

Tak swoją drogą to czytałam te wszystkie "warunki" bycia współpracownikiem CDA i trochę mi się przykro zrobiło, bo: Nie dość, że do Wrocławia mam kawał, to zamiast angielskim, władam lepiej niemieckim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze wszystkie gothici( i risen) są recenzowane przez ciebie? Nie ma wielu fanów produkcji Piranhy w redakcji, czy zawsze po wielkiej i zaciętej dyskusji właśnie ta gra przypada tobie?

Powiedzmy, ze reszta ekipy nie zabija sie o te gry. Risena dostalem tez dlatego, ze recenzowalem Gothiki - za wiele do gadania w tym temacie nie mialem. :)

Mam kilka pytań dotyczących twojego sprzętu :

1. Czym się różni ten twój head Peavey triple XXX od modelu 6505 ?

Hmmm... Pomyslmy... Tym, ze to zupelnie inny model o innej budowie i brzmieniu?

i czemu akurat wziąłeś Peaveya, a nie np. Marshalla, Mese lub coś jeszcze innego

Mialem akurat okazje kupic ten piec niedaleko Wroclawia, wiec pojechalem, przetestowalem go i kupilem. Firmy Marshall generalnie nie lubie, a Mesa to juz o wiele wyzsza polka cenowa.

2. Jak się sprawują te Mustaine'owe Duncany na tle innych pickupów jakie znasz/używałeś ?

Sprawuja sie znakomicie.

Dlaczego nie skasujesz bloga?

A dlaczego mialbym go skasowac? Dziwne pytanie.

Nie prowadzisz go od 2 miesięcy [niecałych].

A gdzies obiecywalem, ze bede to robil czesto?

Też dorzucę 2 słowa odnośnie Twojego awatara. Jakoś tak wyszło, że prawie każde moje pytanie do Ciebie kończyło się odpowiedzią negatywną (pytanie o najlepszego wokalistę Maidenów to wyjątek potwierdzający regułę :happy: )

Co rozumiesz przez "odpowiedz negatywna"? "Nie, nie podoba mi sie"? Moze miales po prostu pecha z pytaniami?

a twój awatar zdaje się mówić "Zadzwonię do ciebie, urwę paznokcie przez telefon, a potem przyślę ci je mailem ! ".

I bardzo dobrze. Jestem tu moderatorem, a nie szefem kolka wzajemnej adoracji.

Dlatego na forum trochę gasłem

Ta, jasne. Zniszczylem Ci dziecinstwo. Idz poskarz sie psychoterapeucie. :)

Chodziło mi bardziej o : DiAnno czy Blaze?

Jasne, ze Di'Anno.

Co sadzisz o tej gitarze ?

Dobra dla laika ?

Niestety nie mam wiecej pieniadzy na gitare .

Nie pomylily Ci sie linki przypadkiem?

Co sadzisz o sieci sklepow muzycznych Riff?

Dżizas. Co mam o nich sądzic? Nic nie sądzę, to tylko sklepy. Mam zaprzyjazniony sklep z instrumentami i jesli czegos potrzebuje, to najpierw patrze na Allegro, a potem tam.

Oglądałes może serial "Herosi"? Leciał na jedynce. Co o nim sądzisz?

Obejrzalem kilka odcinkow pierwszej serii, potem jakis przegapilem i nie chcialo mi sie do tego serialu wracac. Dla mnie nic specjalnego.

1.Ulubiony utwór Lordi?

Nie wiem. Dawno ich nie sluchalem.

2.Ulubiony utwór Roba Zombiego?

Skad wytrzasnales Roba Zombiego? :) Nie slucham go, nie moja bajka.

Wybacz, że cię tak męczę, ale jestem ciekawa wielu rzeczy :) Otóż tak się teraz zastanawiam, czy można ściągnąć na guitar hero utworki twojego zespołu?

Nie.

Tak swoją drogą to czytałam te wszystkie "warunki" bycia współpracownikiem CDA i trochę mi się przykro zrobiło, bo: Nie dość, że do Wrocławia mam kawał, to zamiast angielskim, władam lepiej niemieckim...

Coz, tak bywa. Nie kazdy nadaje sie do wszystkiego, a akurat te warunki sa jak najbardziej zrozumiale i uzasadnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co CormaC, naszła mnie pewna myśl... Skoro nie można zostać redaktorem w CDA z powodu określonej liczby miejsc, to ci z was, którzy piszą pod innymi pseudonimami, stają się jakby kolejnym redaktorem.... Czy nie łatwiej byłoby pisac pod jedną ksywką i dać szansę komuś innemu sprawdzić się jako redaktorowi? Taki Smg miałby więcej czasu wolnego i niezarywałby tylu nocek..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę ci mój list do Qn'ia. Wypowiedz się.

"Właściwie, to skąd bierzecie te materiały z NL? jasne, że z internetu, ale może zakładacie/założylibyście jakiś dział na forum, w których MY opowiadamy o swoich zabawnych przeżyciach? ja mam ich aż nad to smile_prosty.gif

ODPOWIADA QN'IK:

Myślę, że to świetny pomysł - zwłaszcza jeśli nie ma jeszcze u nas takiego działu. smile_prosty.gif Odezwij się do chłopaków, którzy bardziej się zajmują forum: Ghosta lub CormaCa. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczę ci mój list do Qn'ia. Wypowiedz się.

"Właściwie, to skąd bierzecie te materiały z NL? jasne, że z internetu, ale może zakładacie/założylibyście jakiś dział na forum, w których MY opowiadamy o swoich zabawnych przeżyciach? ja mam ich aż nad to smile_prosty.gif

ODPOWIADA QN'IK:

Myślę, że to świetny pomysł - zwłaszcza jeśli nie ma jeszcze u nas takiego działu. smile_prosty.gif Odezwij się do chłopaków, którzy bardziej się zajmują forum: Ghosta lub CormaCa. "

Pisz w tej sprawie do Ghosta - on jest administratorem forum.

Wiem, że słuchasz Thrash Metalu i w ogóle, ale czy obiła o uszy nazwa Audioslave? tak wiem, grają hard rock i alternatywny, ale słuchałeś ich? I jak?

Zespol znam, nie interesuje mnie on, podobnie jak zadna inna kapela grajaca tego calego "rocka alternatywnego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...