Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ale skończył szkołę muzyczną pierwszego czy drugiego stopnia?

Chyba drugiego.

jak ocenisz demo PES 2010 ? Czy już wyciągnąłeś jakieś wnioski dot.gry ? - nie mogłem nie zapytać ;P

Po pierwszym kontakcie bylem bardzo rozczarowany, ale wynikalo to z jakiegos dziwnego babola - na detalach high gra dziala wolno, choc Fraps pokazuje wysoka, stabilna liczbe klatek na sekunde. Kiedy obnizylem detale do medium, rozgrywka zyskala tempo starego PES-a. Zagralem juz kilkadziesiat meczow i gra podoba mi sie. Jedyne, co mi przeszkadza, to idiotyczne ustawienie kamery podczas karnych, ale nie wierze, zeby tak zostalo w finalnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiem że fanem Vadera nie jesteś ale słuchałeś może "fight fire with fire" w ich wydaniu (Peter nie śpiewa, ale może i to dobrze)

2. Wspominałeś coś że Arch Enemy gra nawet fajnie, ale wokal ci nie podchodzi, więc co powiesz na stare albumy zespołu z poprzednim wokalistą.

Słyszałeś ich cover Aces High na pierwszej płycie ?

3. A tak w ogóle to jakie zespoły Thrash metalowe lubisz najbardziej/najczęściej słuchasz ?

4. Mówiłeś że z płyt Metalliki jak już słuchasz to tylko pierwszych 3 płyt, a czemu nie And Justice ...

5. Jakie byś polecił tanie combo basowe do domu za tak gdzieś 3 stówy (może nie wiesz jakie używa wasz basista w domu ?)

PS Jestem tu nowy :biggrin:

PS2 sorry jak jakieś pytanie już padło, ale po przeglądnięciu 30 stron (tego tematu) dałem sobie spokój z przeszukiwaniem tego wątku (przejrzeć 130 stron :wacko: )

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o 'Peace sells... But who's buying?' Według mnie to płyta lepsza nawet od RIPa a na pewno cięższa i szybsza (klasyki jak Bad Omen, Black Friday czy Peace Sells)

Fakt 'Peace sells... But who's buying?' faktycznie również jest bardzo dobrą płytą, ale szybsza od RIP to raczej nie jest (w RIPie jest kilka wolniejszych utworów lub ich kawałków, ale poza nimi utwory są zdecydowanie szybsze)

do Cormaca :

Planujesz może napisać recenzję najnowszego albumu Megadethu ?

mnie osobiście nieco zawiódł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiem że fanem Vadera nie jesteś ale słuchałeś może "fight fire with fire" w ich wydaniu (Peter nie śpiewa, ale może i to dobrze)

Nie slyszalem. Fanem Metalliki tez nie jestem, a Fight Fire With Fire nie lubie.

2. Wspominałeś coś że Arch Enemy gra nawet fajnie, ale wokal ci nie podchodzi, więc co powiesz na stare albumy zespołu z poprzednim wokalistą.

Słyszałeś ich cover Aces High na pierwszej płycie ?

Kower slyszalem i uwazam, ze jest nedzny. Arch Enemy nie interesuje mnie z zadnym wokalista.

3. A tak w ogóle to jakie zespoły Thrash metalowe lubisz najbardziej/najczęściej słuchasz ?

Stary Megadeth, Testament.

4. Mówiłeś że z płyt Metalliki jak już słuchasz to tylko pierwszych 3 płyt, a czemu nie And Justice ...

Bo dla mnie ta plyta jest piekielnie nudna. Powaznie.

5. Jakie byś polecił tanie combo basowe do domu za tak gdzieś 3 stówy (może nie wiesz jakie używa wasz basista w domu ?)

Nie interesuje sie sprzetem basowym, wiec Ci nie pomoge w tej sprawie.

Co sądzisz o 'Peace sells... But who's buying?' Według mnie to płyta lepsza nawet od RIPa a na pewno cięższa i szybsza (klasyki jak Bad Omen, Black Friday czy Peace Sells)

Lubie ten album, ale IMO nie ma startu do RIP.

Jako Super Moderator wiesz może czy wykłócanie się na forum jest zabronione? Nie znalazłem tego w regulaminie. Czy takie przewinienie jest karalne za kilka postów czy nawet za 1?

Zalezy jakie wyklocanie sie i z kim.

Planujesz może napisać recenzję najnowszego albumu Megadethu ?

Nie planuje.

mnie osobiście nieco zawiódł

Mnie tez nie powalil. Dobra plyta, ale dla mnie to za malo. No i Broderick jest nieco nudnawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś ci to już pytanie zadał, ale co sądzisz o płycie Dominator (2007) zespołu W.A.S.P.? Dla mnie naprawdę udany album, chwytliwe riffy, ciekawe solówki...

Dobra plyta, mam ja na polce, ale nie wracam do niej. Nowej jestem bardzo ciekaw, ale pewnie tez skonczy sie na kilkunastu przesluchaniach po premierze i odlozeniu na bok. Mam juz chyba przesyt takimi kapelami jak Megadeth, W.A.S.P., Maideni, Grave Digger, Iced Earth. Problem w tym, ze nie bardzo jest czym zastapic klasyczne zespoly. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na Exodusa i Anthraxa (w tym drugim zwłaszcza starsze albumy) ?

Nie kreca mnie zbytnio te kapele, ale tez niespecjalnie sie zaglebialem w ich dyskografie.

a tak w ogóle planujecie może koncert w Krakowie ?

Poki co nie ma takich planow, ale chcielibysmy w Krakowie zagrac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnosnie All Points Bulletin'. Mozliwe, ze nie zostaliscie poinformowani, ale czy bedzie mozliwosc w trakcie rozgrywki zmienienie swojej "orientacji" :D z gangstera na policjanta i w druga strone ?

Ale co to ma wspolnego ze mna? Ja sie ta gra nigdy w CDA nie zajmowalem i, szczerze mowiac, zupelnie mnie ona nie obchodzi.

Słuchałeś kiedyś "System of a Down"? Jeżeli tak, to co o nich sądzisz?

Nie lubie ich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie pytanko odnosnie Risen'a.

Czy walka w becie Risena jest podobna do walki w G3 ? Nasza postac tez tak bezsensownie macha mieczem a wrogowie atakuja pojedynczo co powoduje, że klikajac bez przerwy lewy przycisk myszy mozna wybic cale miasto ?

Czy moze mamy jakis wiekszy wplyw na ciosy jak w G1 i 2 ? Pytam bo ze wszystkich bugow czy jak to nazwaliscie "szywnych animacji" postaci, najbardziej i do granic możliwości wkurzała mnie walka oraz AI przeciwników ktorzy kłebili sie dziesiątkami dookola naszej postaci i patrzyli jak zabijamy ich kumpli jednego po drugim co bylo niedopuszczalne w Gothicu 1 i 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy walka w becie Risena jest podobna do walki w G3 ? Nasza postac tez tak bezsensownie macha mieczem a wrogowie atakuja pojedynczo co powoduje, że klikajac bez przerwy lewy przycisk myszy mozna wybic cale miasto ?

Pisalem o tym w becie Risena w aktualnym CDA. W skrocie - klikanie na oslep to slaby pomysl.

Którą płytę Testamentu poleciłbyś tak na początek ? Na zapoznanie z zespołem.

Hmm... Ja na zapoznanie z zespolem proponuje zazwyczaj skladanki. Rzuc uchem na "The Best Of Testament". Polecam tez najnowszy album ("Formation of Damnation"), ktory jest znakomity.

Ile masz tak na oko płyt z muzyką?

Stosunkowo niewiele - setkę.

Podoba ci się gothic 3? Jeśli tak, to jaki element gry najbardziej?

Pisalem bardzo obszerna recenzje tej gry, wiec jesli chcesz szczegolow, zajrzyj do CDA 12/2006. Najwieksza zalety gry to chyba jej swiat.

Dlaczego nie lubisz S.O.A.D? Za całokształt? Nie lubisz ich muzyki? Za ich trochę głupie teksty?

Po prostu nie podoba mi sie jak graja, a wokal dziala mi na nerwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na stronie MySpace zespołu Black River są chyba wszystkie utwory z płyty Black N' Roll, jest więc okazja do legalnego przesłuchania utworów. Co o nich sądzisz? Planujesz kupić te wydawnictwo? Moim zdaniem utwory są lepsze od tych z ich debiutanckim krążku.

Edytowano przez Qstka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...