Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o gitarce Washburn X 12, czy miałeś z nią styczność.

Nie mialem.

Czy po wydaniu cda czytasz recenzje innych redaktorów?

Moja praca polega m.in. na sprawdzaniu wszystkich tekstow PRZED wysylka pisma do druku.

Co szczególnego daje ci certyfikat CPE? Jakieś uprawnienia?

CPE jest zaswiadczeniem, ze posluguje sie angielskim na poziomie zblizonym do ludzi, dla ktorych jest jezykiem ojczystym. Zreszta: http://www.ang.pl/cpe.html

Pytanie ni z gruchy ni z pietruchy

Właśnie kończysz 3 godzinke w FM (Football Managera jak by sie ktos pytal) kiedy wyskakuje ci błąd Windowsa,komputer sie resetuje,te 3 h grania masz w plecy :D. Co robisz?

A co niby mialbym zrobic? Poza tym tylko idiota nie sejwuje co jakis czas, jesli gra to umozliwia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie: jak myslisz, ile czasu musi uplynac, aby poziom zycia w Polsce osiagnal poziom zblizony do tego w krajach zachodnich? Uwazasz, ze to w ogole nastapi? :D

Tak, mysle, ze kiedys osiagniemy taki poziom zycia, jaki TERAZ maja ludzie w krajach zachodnich. Ale mysle, ze zawsze bedziemy za nimi w tyle.

Wiesz moze gdzie najlepiej zrobic stronke klanu cs'a??

Nie wiem, CS mnie zupelnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy możemy się spodziwać bomby dotyczącej CoD MW2?

Czy będzie trzeba cos ściągać? tongue.gif

1) To juz nie jest Call of Duty: Modern Warfare 2, tylko po prostu Modern Warfare 2

2) Nie wiem, nie ja sie tym zajmuje

Co sądzisz o piosence zespołu Trivium:

"Like Light to the Flies"

Caly album "Ascendancy" bardzo mi sie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero niedawno zacząłem się interesować muzyką, więc się na sprawie nie znam - masz jakiś dobry sposób na sprawdzanie gdzie i kiedy odbywają się koncerty Twoich ulubionych zespołów czy po prostu co jakiś czas sprawdzasz na ich stronach internetowych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o Children of Bodom?

Lubie, ale wedlug mnie ich ostatnie dwie plyty odstaja jakoscia od "Follow the Reapoer", "Hatebreeder" i "Hate Crew Deathroll".

Czy InDespair zagra kiedyś w Luton albo blisko?

Niby nigdy nie wiadomo, co sie wydarzy, ale nie liczylbym na to. Wyjazd do Czech bylby juz dla nas fajna sprawa. :)

Czy podobała ci się gra Age Of Conan (jeśli miałeś z nią kontakt)

Pogralem kilka (no, mzoe kilkanascie) godzin i z braku czasu odstawilem. Fajna gra, ale nie mam porownania do zadnego innego MMO, bo nie grywam w takie rzeczy.

i czy kiedyś InDespair zagra w Piotrkowie Trybunalskim ?

Malo prawdopodobne, ale nie zakladamy z gory, ze tam nigdy nie zagramy. Jezeli nadarzy sie jakas dobra okazja (tzn. sensowna impreza z innym, w przeciwienstwie do nas znanym zespolem + przyzwoite warunki finansowe), to czemu nie?

Dopiero niedawno zacząłem się interesować muzyką, więc się na sprawie nie znam - masz jakiś dobry sposób na sprawdzanie gdzie i kiedy odbywają się koncerty Twoich ulubionych zespołów czy po prostu co jakiś czas sprawdzasz na ich stronach internetowych?

Odwiedzam rozne strony, zarowno polskie, jak i zagraniczne, fora, rozmawiam ze znajomymi - stad sie dowiaduje o roznych imprezach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! mam pytanie. jak i czy wogule lubisz i znasz linkin parka?

Znam, nie lubie. Nie kreci mnie rock dla nastolatkow z MTV.

i czy jest szansa ze na coverze lipcowym pojawi sie kilka piosenek InDespair?

Wątpię. Jesli ktos chce miec nasze kawalki "na wlasnosc" (bo sluchac ich w calosci - choc w niezachwycajacej jakosci - mozna na www.myspace.com/ndspr), moze kupic na Allegro plyte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...