Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

CormaC, grałeś kiedyś na perkusji lub na basie?

Pare razy.

przeżywałeś jaka dłuższą fascynację tymi instrumentami, czy od wieku lat 16tu zawsze to był tylko i wyłącznie elektryk?

Tylko elektryk.

ile lat grasz już na gitarze?

10.

i jeszcze jedno pytanie: ile czasu poświęcasz na ćwiczenia gry? czy robisz to tylko na próbach zespołu? czy raczej ćwiczysz tak dorywczo, 5 minut dziennie, między kawą a kanapką?

Niestety z braku czasu w domu juz nie cwicze. Zostaja proby zespolu.

Mam piecyk 35 wat, ktory ledwo przebija sie przez perkusje oraz gitare z bardzo slabymi przetwornikami, przez co dzwiek jest fatalny. Co polecasz kupic najpierw? Lepszy piec czy lepsza gitare ? :)

No raczej wzmacniacz, skoro jest za cichy.

Czy słyszałes zespoły takie jak Slipknot, Sepultura, Soulfly?

Jeśli tak to co o nich myślisz?

Slyszalem, nie lubie. Nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to uczucie gdy traktują Cię tutaj jako boga gry na gitarze?:P

a przynajmniej takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu wszystkich stron tego tematu (sic! - nie jestem nienormalny ;))

na pewno to musi być fajne, jak tak wszyscy polegają na Twoim zdaniu ;)

(no dobra, zwyczajnie zazdroszczę:P)

Edytowano przez Nordhr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ciężko Ci było znaleźć kumpli do gry w zespole? Na przykład ja z kolegą gramy na elektrykach, ale za nic nie możemy znaleźć ani perkusisty, ani basisty, no i możemy sobie co najwyżej pobrzdąkiwać bezpłciowo na gołe elektryki :angry:

Czy gdybyś cofnął się w czasie o te dziesięc lat to, ponownie uczyłbyś sie grac na elektryku czy wybrałbyś inny instrument?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś "The Pick of Destiny"?

Tak. Uczucia mam mieszane. Z jednej strony film jets ogolnie sympatyczny, z drugiej zas jest tam pare momentow z zenujacym "humorem". Z filmow "muzycznych" zdecydowanie lepszy jest "Rock Star" na motywach przygody Rippera Owensa z zespolem Judas Priest - polecam.

jakie to uczucie gdy traktują Cię tutaj jako boga gry na gitarze?:P

Osobiscie nie odnioslem takiego wrazenia. Moze po prostu ludzie mnie pytaja o rozne rzeczy zwiazane z gitara, bo maja mnie pod na tym forum pod reka.

Czy ciężko Ci było znaleźć kumpli do gry w zespole? Na przykład ja z kolegą gramy na elektrykach, ale za nic nie możemy znaleźć ani perkusisty, ani basisty, no i możemy sobie co najwyżej pobrzdąkiwać bezpłciowo na gołe elektryki :angry:

Najwiekszy problem jest z wokalistami - totalna porazka. Przez to, ze nie moglismy znalezc odpowiedniej osoby zmarnowalismy mase czasu. Z reszta nie bylo wiekszego problemu. Basista jest moim dobrym kumplem, znamy sie od lat bodajze 7 i gralismy jeszcze wczesniej w innej kapeli, nowy bebniarz znalazl sie szybko po znajomosci.

Czy gdybyś cofnął się w czasie o te dziesięc lat to, ponownie uczyłbyś sie grac na elektryku czy wybrałbyś inny instrument?

Gralbym na elektryku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanie CormaCu.Jaka jest twoja ulubiona gra ??Do której gry często powracasz??To pytanie tyczy się do wszystkich redaktorów oczywiście nie zmuszam panów do odpowiadania na to pytanie ale jeśli będzie można to prosze odpowiedzieć.Z góry dziękuje. :D

Edytowano przez morfeo312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do ciebie pytanie CormaCu.Jaka jest twoja ulubiona gra ??Do której gry często powracasz??

Seria Football Manager.

To pytanie tyczy się do wszystkich redaktorów oczywiście nie zmuszam panów do odpowiadania na to pytanie ale jeśli będzie można to prosze odpowiedzieć.Z góry dziękuje. :D

Innych redaktorow szukaj w innych tematach. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wymienić kilka swoich wpadek i sukcesów z dowolnego Chemionship lub Football Managera które najbardziej zapadły ci w pamięć.

Z sukcesow - zwyciestwo Slaskiem w Lidze Mistrzow (po drodze wyniki typu wygrana 7:1 na wyjezdzie z Juventusem) w przedostatniej odslonie FM. Spektakularnych wpadek nie pamietam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sukcesow - zwyciestwo Slaskiem w Lidze Mistrzow (po drodze wyniki typu wygrana 7:1 na wyjezdzie z Juventusem) w przedostatniej odslonie FM. Spektakularnych wpadek nie pamietam.

A co powiesz na mój sukces który niestety nie został i nie zostanie dokończony.Mianowicie w CM 01-02 grając Realem Oviedo pierwszy sezon i od razu awans do Primiera Division 2 sezon 4 miejsce co oznaczy udział w lidze mistrzów co jest zarówno olbrzymim sukcesem jak i totalną klapą.Mój zespół nie był na to gotowy za mało graczy dobrych i nadających się do gry co 3 dni.Mimo stosowania olbrzymiej rotacji składu ciągle gracze mieli słabą kondycję przegrywałem mecz za meczem i przestałem nimi grać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zgadzasz sie z opinią z pewnego forum, że tegoroczny Legion Of The Damned i Bonded By Blood "zjadają nowego testamenta na śniadanie"

Nie wiem, nie slyszalem tych plyt.

EDIT: Wlasnie przypomnialo mi sie, ze wokalista Bonded By Blood brzmi jak 12-letnia dziewczynka. :) Przesluchalem tez kawalki Legion of the Damned na MySpace - nie podoba mi sie wokal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jaki ma Pan stosunek do zespołu Children of Bodom?

Lubie. Nie wszystkie plyty, ale lubie. Kiedy ludzie prosza mnie o wymienienie ulubionych kapel, Bodomi tez sie lapia na te liste.

PS Nie ma potrzeby pisania do mnie per "Pan" - ta tym forum panuje luzna atmosfera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolisz RPG-i osadzone w przeszłości (Wiedźmin, Gothic)

To nie przeszlosc, tylko swiaty fantasy. :)

czy w przyszłości (Mass Effect, KotoR).? Który klimat bardziej ci pasuje?

Generalnie bardziej mi pasuja swiaty fantasy niz SF. Ale powiedzmy sobie szczerze - jesli gra jest swietna, to sie w nia gra nie zwazajac na to, ze macha sie mieczem swietlnym, a nie toporem i strzela z blastera, a nie z luku.

Przeszedłeś GHIII na Hardzie...? Bo w Gameplayu widziałem, jakobyś mucił tylko na Medium

Nie, nie przeszedlem tej gry na hardzie, bo po napisaniu recenzji nie mialem juz czasu w nia grac, a i gitarke musialem oddac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jakie są twoje ulubione RPG-i?

KotOR, Gothic, Wiedźmin.

2.Na jakim poziomie trudnosci przeszles Wiedźmina?

Nie pamietam, pewnie na srednim. Tak zazwyczaj testujemy gry.

Jak już go 1 raz przeszłeś i zrecenzowałeś to graleś potem?

Nie.

3.Czemu nie lubisz WoW-a?

Nie mam czasu na MMO, a dodatkowo w WoW nie odpowiada mi dziecinny, cukierkowy styl grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz Metalu (jak tak, to jakiego gatunku?)

Generalnie heavy/thrash/speed, kiedys sluchalem duzo power metalu.

czy Rocka (jak tak, to jakiego gatunku?), czy tego i tego?

Z rocka tylko hard rock i jego bliskie pochodne, a i to raczej rzadko, bo preferuje ciezsza muzyke.

Kiedy następny koncert? Na pewno tam będę ;D

Najblizszy zaplanowany koncert - Wrocław, klub Alive, 5 pazdziernika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...