Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Ostatnio wspominałeś, że nie lubisz SoaD-u. Nie lubisz z jakiegoś konkretnego powodu czy za całokształt? Bo moim zdaniem mają potencjał - szczególnie album "Toxicity" przypadł mi do gustu. Szkoda tylko, że utwory znakomite (Chop suey, Toxicity, B.Y.O.B.) przeplatają średnimi czy nawet głupimi (Cigaro...).

Ostatnio w programie Must be the Music wystąpiła grupa NOKO. Co myślisz o takim wychodzeniu do mainstreamu grup hard rockowych/metalowych? Zespół gra całkiem dobrze, ale czy występ w tego typu "szoł" ich czasem nie "przekreśla"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wspominałeś, że nie lubisz SoaD-u. Nie lubisz z jakiegoś konkretnego powodu czy za całokształt?

Po prostu nie podoba mi się muzyka, którą grają. Co tu jeszcze tłumaczyć?

Ostatnio w programie Must be the Music wystąpiła grupa NOKO.

Musiałem ich wygooglać, bo pierwszy raz zobaczyłem tę nazwę. Po raz kolejny sprawdziła się moja teoria, że jeśli nie słyszałem o jakimś zespole, to najprawdopodobniej nie gra on muzyki, która by mnie interesowała. :)

Co myślisz o takim wychodzeniu do mainstreamu grup hard rockowych/metalowych? Zespół gra całkiem dobrze, ale czy występ w tego typu "szoł" ich czasem nie "przekreśla"?

A dlaczego miałby ich przekreślać? Jeśli zespół przebija się do mainstreamu zachowując swoją tożsamość i wizerunek (czyli nie tak, jak Megadeth próbował z albumem "Risk"), to trzeba mu gratulować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rebel.tv - pamiętam, że kiedyś chyba pisałeś, iż masz ten kanał...

Czy są tam jakieś programy, które uważasz za warte uwagi ?

Blok "All Time Killers" i "Heavy Load". Ale nie żebym jakoś pasjami oglądał ten kanał (czy TV w ogóle...).

1.Przymierzam się do zakupu PS3, czy 42 cale wystarcza by komfortowo grać?

Pewnie.

2.Jakie gry akcji polecałbyś na PS3, oprócz Uncharted, Uncharted 2?

God of War Collection, God of War III, Darksiders, Castlevania: Lords of Shadow.

3.Co sądzisz o UFC Undisputed 2010?

Bardzo dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MMA na konsole :wink: Przymierzam się do zakupu na X360 UFC Undisputed 2010 lub EA MMA i chciałem Cię zapytać która jest lepsza wg Ciebie i dlaczego ?

Co sądzisz o zachowaniu trenera Barcelony - Guardoli, który podczas konferencji przed meczem z Realem nazwał Mourinho "je****m prezesem" ? Zasłużył na karę lub zawieszenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MMA na konsole :wink: Przymierzam się do zakupu na X360 UFC Undisputed 2010 lub EA MMA i chciałem Cię zapytać która jest lepsza wg Ciebie i dlaczego ?

Przyjemniej mi się grało w EA Sports MMA - ma przystępniejsze sterowanie. Tyle że niektórym może się ono wydawać zbytnio uproszczone, więc najlepiej poczytaj recenzje.

Co sądzisz o zachowaniu trenera Barcelony - Guardoli, który podczas konferencji przed meczem z Realem nazwał Mourinho "je****m prezesem" ? Zasłużył na karę lub zawieszenie?

Ani trochę mnie to nie obchodzi. Nawet bym się o tym nie dowiedział, gdybyś nie zapytał.

Byłeś może na koncercie Bodomów?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno uwierzyć, że Sony mogło dopuścić do takiego skandalu. Mnie osobiście niedostępność PSN-u niezbyt przeszkadzała, bo w ciągu ostatniego tygodnia i tak nie miałem czasu na granie, ale jestem w trakcie wymiany karty podanej podczas transakcji w PlayStation Store.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak dużo pytań, ale jakoś się nagromadziły :laugh:

Co sądzisz o kawałku Welcome to hell Chainsaw?

Podoba Ci się zespół (szukałem w temacie, nie było chyba pytania o to) Black Horsemen? I co myślisz, swoją drogą, o Maliszewskim jako o wokaliście?

Masz cały soundtrack z Mirror's Edge? Bo pisałeś coś kiedyś, że masz utwór promujący grę w samochodzie :wink:

Przypadły Ci do gustu głosy postaci z drugiego Wiedźmina? (Mam na myśli te udostępnione niedawno próbki, jednak jeśli grasz już w wersję review po polsku, a możesz coś o tym napisać, to jestem ciekaw tym bardziej :tongue:)

Pisałeś wielokrotnie, że lubisz Queen. Słuchasz ich czasem czy to raczej sympatia na zasadzie, że jeśli w tle lecą, to niech lecą? :wink:

Tak abstrahując nieco od muzyki, masz jakieś zwierzaka albo planujesz mieć? :tongue:

I last but not least (zaczynając od wyjaśnienia): nie ma ostatnio w CDA magazynu, z którego dowiedziałem się o kilku ciekawych a polecanych przez Ciebie płytach (i kupiłem, i jeszcze nie zdążyłem przesłuchać wszystkich. Swoją drogą dzięki za polecenie świetnych albumów, takiego Ascenedancy słuchałem na przemian z Bullet in your head z miesiąc, jak nie więcej, a i tak mi się nie znudziły i jeszcze do nich wrócę pewnie :happy:). Anyway: jakie płyty przypadły Cie ostatnio do gustu czy też (jeśli takie były) rzuciły na kolana/spowodowały opad szczęki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na swojej stronce umieścicie info o swoim nowym perkusiście? Chodzi mi o te poszczególne karty członków :)

Kiedy będziemy mieli porządne nowe foty całego składu. Poza tym chcemy wrzucić od razu filmik z pokazówką jego umiejętności, a z pewnych powodów nie możemy go nagrać teraz.

Brałeś dziś udział w zbiorowej bójce* na Wrocławskim Rynku? :P

*

Kilku tysięcy gitarzystów kontra rekord Guinessa

Nie, nigdy mi się nie chce targać tam wiosła ze wzmacniaczem.

Przepraszam, że tak dużo pytań, ale jakoś się nagromadziły :laugh:

Jakoś sobie z nimi poradzę. :)

Co sądzisz o kawałku Welcome to hell Chainsaw?

Fajny numer. Ale jeżeli chodzi o Chainsaw, to według mnie żadna ich wcześniejsza płyta nie umywa się do "Evilution". Przed najnowszym albumem zawsze czegoś mi w Chainsaw brakowało, chyba chwytliwości wokali i zróżnicowania linii melodycznych. "Evilution" jest natomiast fantastycznym albumem, przebojowym, przemyślanym, dojrzałym, któremu nic nie brakuje.

Podoba Ci się zespół (szukałem w temacie, nie było chyba pytania o to) Black Horsemen?

Nie bardzo.

I co myślisz, swoją drogą, o Maliszewskim jako o wokaliście?

Fantastyczny wokalista, według mnie jeden z najlepszych w Polsce. Jego wykonanie "Jaskółki uwięzionej" z Szansy na sukces jest rewelacyjne.

Masz cały soundtrack z Mirror's Edge? Bo pisałeś coś kiedyś, że masz utwór promujący grę w samochodzie :wink:

Całego soundtracku nie mam. Dostaliśmy go kiedyś do redakcji i - z tego co pamiętam - okazało się, że utwór "Still Alive" Lisy Miskovski jest jego jedynym wartościowym składnikiem.

Przypadły Ci do gustu głosy postaci z drugiego Wiedźmina? (Mam na myśli te udostępnione niedawno próbki, jednak jeśli grasz już w wersję review po polsku, a możesz coś o tym napisać, to jestem ciekaw tym bardziej :tongue:)

Nie słyszałem jeszcze w ogóle polskich głosów.

Pisałeś wielokrotnie, że lubisz Queen. Słuchasz ich czasem czy to raczej sympatia na zasadzie, że jeśli w tle lecą, to niech lecą? :wink:

Słucham ich już bardzo rzadko.

Tak abstrahując nieco od muzyki, masz jakieś zwierzaka albo planujesz mieć? :tongue:

Nie mam. Miałem psa - dożył słusznego wieku, ale trzeba było go uśpić, bo miał nowotwór i w ogóle był już strasznie schorowany. Czasem myślę, że chciałbym mieć kolejnego, ale nie wiem, czy mamy do tego warunki.

Anyway: jakie płyty przypadły Cie ostatnio do gustu czy też (jeśli takie były) rzuciły na kolana/spowodowały opad szczęki?

Nowy album Amon Amarth ("Surtur Rising") jest bardzo dobry. Świetne jest nowe Black Label Society ("Order of the Black"), ale to już nie jest raczej świeżynka (2010 rok). Generalnie przez ostatnie kilka miesięcy nie trafiło do mnie nic, co powaliłoby mnie na kolana. Czekam z niecierpliwością na nowe płyty Trivium (album nagrany, premiera latem), Testamentu (wchodzą do studia latem), Megadeth (ma się ukazać pod koniec roku) i Iced Earth (ciekaw jestem, jak się wpasuje nowy wokalista).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...