Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Lubię takie klimaty, ale najbardziej lubię zespół Bonjovi, trochę lat już ma, co o nim sądzisz, bo zapewne o nim słyszałeś?

Dla mnie to jest przyjemna muzyczka, która może sobie lecieć w tle (w knajpie, u kogoś w domu, w cudzym samochodzie) i jest fajnie. Ale w domu ich nie włączam.

Co myślisz o zespole Airbourne?

To samo, co o Bon Jovi. Nie przepadam za klimatami a'la AC/DC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do ciebie pytanie czy podoba ci się praca w cda i czy zostaniesz na dłużej bo na stronie głównej jest napisane że masz mieć następcę czy coś w tym rodzaju może żle zrozumiałem ale tak to wygląda.

Nie źle zrozumiałeś, ale nie potrafisz po prostu czytać ze zrozumieniem :) ,,Nasz redakcyjny kolega co prawda nigdzie się nie wybiera, do osiągnięcia wieku emerytalnego zostało mu jeszcze ponad 35 lat, ale nie przeszkadza nam to szukać nowych współpracowników, tworząc newsa z tak tanio chwytliwym tytułem."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym CDA, w Twoim tekście o Homefroncie da się zauważyć sporo ciętego języka w stosunku do Amerykanów, zwłaszcza na początku. To jakaś Twoja awersja do tego narodu, czy po prostu moja nadinterpretacja? ;)

Do Amerykanów jako narodu nic nie mam, natomiast patriotyczny patos w wielu ich filmach jest uciążliwy.

mam do ciebie pytanie czy podoba ci się praca w cda i czy zostaniesz na dłużej bo na stronie głównej jest napisane że masz mieć następcę czy coś w tym rodzaju może żle zrozumiałem ale tak to wygląda.

To przeczytaj tego newsa na stronie jeszcze raz, uważnie.

Czy recenzja god of war III pojawila sie w CDA?

Pewnie.

I czemu tak lubisz te gre?

Tego mogłeś dowiedzieć się z recenzji. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC jak tam z twoim koncertem Megadetha , idziesz na GC , Płyte czy może Trybuny ?

Bez jakich utworów MegaDava nie wyobrażasz sobie tego koncertu ?

Chciałem sobie zakupić bilet na GC jednak nie było więc musiałem kupić na Trybuny na szczęście blisko sceny , co sadzisz o Trybunach ? Jest tam miejsce siedzace więc mozna chwile odetchnąć

I jak sadzisz czy byłoby mozliwe przejście z Trybun na płytę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cormacu. ! : )

Mam kilka istotnych pytań. Jedne ważne , inne mniej , ale do rzeczy.

1. Wybierasz się może na koncert Slayera i Megadeth w Łodzi? (BTW ja chciałbym jechać, ale jak Jeff'a(Slayer) nie będzie , to to po prostu mija się z celem. To tak jakbyś kupił grę bez trybu single ...)

2. Jak kreuje się Twoja wizja wyjazdu na Iron Maiden w czerwcu? Masz to w planach?

3. Jakiej grubości strun używasz? Ja osobiście preferuję 12-56 :)

4. Która marka gitar wydaje Ci się bardziej przydatna metalowym kapelom - Jackson czy ESP ?

5. Który utwór preferujesz - Raining Blood czy Symphony of Destruction ?

Dzięki za udzielenie odpowiedzi z góry. : ))

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć CormaC jak tam z twoim koncertem Megadetha , idziesz na GC , Płyte czy może Trybuny ?

Nie mam pojęcia. Kumpel zadzwonił, że załatwił mi bilet, a ja nie pytałem o szczegóły.

Bez jakich utworów MegaDava nie wyobrażasz sobie tego koncertu ?

Bez wielu, nie chce mi się wymieniać. :)

I jak sadzisz czy byłoby mozliwe przejście z Trybun na płytę ?

Nie mam pojęcia.

1. Wybierasz się może na koncert Slayera i Megadeth w Łodzi?

Patrz wyżej.

(BTW ja chciałbym jechać, ale jak Jeff'a(Slayer) nie będzie , to to po prostu mija się z celem. To tak jakbyś kupił grę bez trybu single ...)

Mnie Slayer akurat zupełnie nie interesuje. Dla mnie równie dobrze mogłoby go w ogóle na tym koncercie nie być.

2. Jak kreuje się Twoja wizja wyjazdu na Iron Maiden w czerwcu? Masz to w planach?

Pewnie, że mam.

3. Jakiej grubości strun używasz? Ja osobiście preferuję 12-56 :)

Gram na strunach DR 10-52 (Tite Fit albo seria Dimebaga).

4. Która marka gitar wydaje Ci się bardziej przydatna metalowym kapelom - Jackson czy ESP ?

To zależy od konkretnego wiosła, a nie od napisu na główce.

5. Który utwór preferujesz - Raining Blood czy Symphony of Destruction ?

Akurat "Raining Blood" to jeden z niewielu numerów Slayera, które lubię. Ale Megadeth to Megadeth...

Co sądzisz o "klasycznym" rockowym zespole led zeppelin? Lubisz ich?

Nie bardzo. Nie przepadam za starociami.

Długo Ci zajęło zbieranie wszystkich trofeów z God of War III?

Jedno przejście gry (coś ok. 12 godzin, z tego co pamiętam) + kilkadziesiąt minut na wyzwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...