Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Dla mnie szału nie ma. Poza tym nie przepadam za tekstami po niemiecku.

Słuchasz/słuchałeś Metalliki?

Bardzo dawno temu. Potem dotarło do mnie, że szkoda czasu na przeciętne, przereklamowane zespoły, które prawdopodobnie już nigdy nie nagrają dobrego albumu (a było to przed "St. Anger", więc póki co przeczucie się sprawdza). :)

Wg. Ciebie lepsza jest "stara" metallica czy "nowa"?

Stara. Dokładniej pierwsze trzy płyty, bo już "...And Justice for All" mnie nudzi.

Słyszałeś o Fozzy?

Znam z nazwy i jakiegoś kowera na płycie w hołdzie dla Helloween.

Iron Maiden nazywa
jako klasyczny metalowy album. Polecam.

Rozumiem, że klasyczny w kontekście stylu? Kawałek śmiertelnie nudny i pozbawiony energii. Zupełnie nic z niego do mnie nie przemawia - ani nieciekawe, archaiczne riffowanie, ani monotonny wokal, ani nijaka solówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, graliśmy w Łodzi w sobotę. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale z różnych względów nie jestem z tego wyjazdu zadowolony. Choćby dlatego, że finansowo wyszliśmy na imprezie pod kreską. Ale cóż, każdy koncert - a zwłaszcza taki wtopiony - to nauczka i wnioski na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

Lubisz Folk Metal bądź Viking Metal? Jeżeli tak to co sądzisz o kapelach Korpiklaani (moja ulubiona) oraz Turisas?

Ponadto - z czystej ciekawości - co sądzisz o tym kawałku?

I ostatnie pytanie - Eurowizja - przedstawienie które już od jakiegoś czasu jest po prostu tandetne (a to oczywiście przez tandetne zespoły wykonujące tandetną muzykę). Jednak pomimo tego zdarza się tam usłyszeć całkiem niezłą piosenkę. Moje pytanie - wymień jeden polski i jeden zagraniczny zespół, który chętnie byś zobaczył w finale Eurowizji.

To tyle. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Folk Metal bądź Viking Metal?

Nie.

Ponadto - z czystej ciekawości - co sądzisz o tym kawałku?

Nie trawię takiej muzyki.

Moje pytanie - wymień jeden polski i jeden zagraniczny zespół, który chętnie byś zobaczył w finale Eurowizji.

Nie życzę udziału w Eurowizji żadnej kapeli, którą lubię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba ci się ten kawałek Friedmana ? :

http://www.youtube.com/watch?v=2h-MWG78pv0

Jedyny, jaki pamiętam z tej nędznej płyty. Szału tym niemniej nie robi. W zasadzie to jest słaby. :)

Wybierasz się może na tegoroczny sonisphere festival ?

Mam taki plan, choć poza Maidenami nie obchodzi mnie żadna kapela, która tam gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już w jaki sposób będzie rozprowadzany wasz nowy album?

Jeszcze nie. Tzn. na pewno będziemy chcieli sprzedawać go w formie mp3 i postaramy się załatwić jakąś umowę dystrybucyjną w Polsce. Zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie.

Wrzucicie jakieś próbki na majspejsa? :)

Oczywiście. Ze 2-3 numery na pewno zamieścimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już mniej więcej kiedy nastąpi ta premiera waszej płyty ? :happy:

Jedyny, jaki pamiętam z tej nędznej płyty.

A jesteś w stanie polecić jeszcze jakąś płytę poza Dragon's Kiss ?

Zespół mojego znajomego wydał utwór z nowej ep-ki możesz opisać wrażenia ? :

http://www.speedyshare.com/files/27129024/..._-_15_FINAL.mp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już mniej więcej kiedy nastąpi ta premiera waszej płyty ? :happy:

Nie.

A jesteś w stanie polecić jeszcze jakąś płytę poza Dragon's Kiss ?

"Scenes" i "Introduction".

Zespół mojego znajomego wydał utwór z nowej ep-ki możesz opisać wrażenia ? :

http://www.speedyshare.com/files/27129024/..._-_15_FINAL.mp3

W zasadzie jest nieźle (o ile ktoś lubi takie granie), choć nie włączę tego numeru drugi raz. Najsłabszym punktem młodych kapel jest zazwyczaj wokal (zarówno linie melodyczne jak i ich wykonanie) - i tak samo jest tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaka gre bys kupił/zagrał: ME, TDU czy Wieśiek: Edycja Rozszerzona????

Akurat we wszystkie trzy grałem i wszystkie trzy mam. :) Jeżeli pytasz po to, żebym Ci pomógł z wyborem, to nie bardzo pomogę, bo nie wiem, jakie gry lubisz. Poza tym trudno porównywać np. TDU do Wiedźmina.

Jak przygotowania do albumu??

Mamy już nagrane partie perkusji i wszystkie gitary rytmiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i oglądałeś i czytałeś "Skazanych na Shawshank" Więc mam do ciebie pytanie. Mam do napisania prace maturalna i mam temat : " Adaptacja filmowa wobec pierwowzoru literackiego.Ocen, odwolujac sie do zaproponowanych przez siebie kryteriow" Moim ulubionym pisarzem jest Stephen King i przeczytalem najwiecej jego ksiazek. I tu pytanie : Czy uwazasz ze wybor "skazanych..." jest dobrym wyborem? Polecalbys wlasnie to dzielo? zastnawialem sie jeszcze nad " Zielona Mila " moze tez miales okazje czytac i ogladac? Moglbys cos podpowiedziec ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Killswitch Engage ?

Nie słucham ich.

co sądzisz o tym kawałku?

Nic specjalnego. Brzmi z grubsza tak samo jak inne kawałki Killwitch Engage, które słyszałem.

masz konto na lastfm?

Nie.

Widzę, że i oglądałeś i czytałeś "Skazanych na Shawshank" Więc mam do ciebie pytanie. Mam do napisania prace maturalna i mam temat : " Adaptacja filmowa wobec pierwowzoru literackiego.Ocen, odwolujac sie do zaproponowanych przez siebie kryteriow" Moim ulubionym pisarzem jest Stephen King i przeczytalem najwiecej jego ksiazek. I tu pytanie : Czy uwazasz ze wybor "skazanych..." jest dobrym wyborem?

Myślę, że tak.

zastnawialem sie jeszcze nad " Zielona Mila " moze tez miales okazje czytac i ogladac?

Tylko oglądałem.

Moglbys cos podpowiedziec ?:)

A rozważałeś np. "Lśnienie"? W tym przypadku było nawet kilka adaptacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po zagraniu w Bulletstorm'a ??? Bo widzę że pykasz ^^

Dałeś radę (albo czy chociaż próbowałeś) zagrać na Expert, Black Widow of La Porte w Guitar Hero: Warriors o Rock ??

Wiem że dobra książka to dobra książka ale w jakich realiach najbardziej lubisz - Fantasy, świat rzeczywisty, SF, Cyberpunk a może coś innego ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia po zagraniu w Bulletstorm'a ??? Bo widzę że pykasz ^^

Wrażenia bardzo pozytywne.

Dałeś radę (albo czy chociaż próbowałeś) zagrać na Expert, Black Widow of La Porte w Guitar Hero: Warriors o Rock ??

Nie mam ciśnienia na poziom expert.

Wiem że dobra książka to dobra książka ale w jakich realiach najbardziej lubisz - Fantasy, świat rzeczywisty, SF, Cyberpunk a może coś innego ??

Dobra książka to dobra książka. :) To takie ważne, żebym wybrał jakieś realia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz właściwie nie jest to ważne ale jak nie chcesz to nie odpowiadaj. ^^ Ale jednak jak coś to odpowiedz. ^^

Uważasz że Bulletstorm jest opłacalnym zakupem ?? Bo jakoś dużej chęci na kupno "right now" nie mam, więc nie ma problemu z czekaniem, ale jednak w strzelankach jest ważny multi a ono po jakimś czasie wymiera.

No i jeszcze takie poboczne pytanko: Jaka jest twoja ulubiona piosenka z GH: WoR ??

No to jeszcze jedno: Jaka jest zazwyczaj atmosfera w redakcji i z kim jak masz chwilę czasu lubisz najbardziej gadać ?? Oczywiście jeżeli jest ktoś taki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...