Skocz do zawartości

Pytania do CormaCa


Polecane posty

Czy umilasz sobie czasem czas spędzony w redakcji przed komputerem jakimiś flashowymi gierkami?

Jakie masz zdanie o produkcjach twórców niezależnych? Mocno odstają od produkcji dużych potentatów tego rynku?

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umilasz sobie czasem czas spędzony w redakcji przed komputerem jakimiś flashowymi gierkami?

Nie.

Jakie masz zdanie o produkcjach twórców niezależnych? Mocno odstają od produkcji dużych potentatów tego rynku?

Niektóre z tych gier są naprawdę znakomite. Trine i World of Goo na przykład.

Jak zmienic w ustawieniach Radeona, ze gdy naciskam alt i c wyskakuje mi jakas tabelka ? ;p

Naprawdę musisz pytać o to mnie, zamiast wykazać minimum zaradności i znaleźć rozwiązanie przez Google'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to tak naprawdę zmienia, że sporo ludzi mnie zna? Nikt mnie nie zaczepia na zakupach, nikt nie przychodzi pod mój balkon. Prowadzę całkowicie normalne życie. To nie jest ten typ i kaliber popularności, z jakim muszą się zmagać tzw. celebryci.

A czy miałeś sytuacje, że na przykład robiłeś zakupy w tak zwanym "spożywczaku", lub markecie i ktoś cię poznał, poprosił o autograf, albo "gapił" jak wyglądasz, co nosisz, jaką masz mimikę twarzy itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy miałeś sytuacje, że na przykład robiłeś zakupy w tak zwanym "spożywczaku", lub markecie i ktoś cię poznał, poprosił o autograf

Nie.

albo "gapił" jak wyglądasz, co nosisz, jaką masz mimikę twarzy itp ?

Nie wiem, bo ja się na ludzi nie gapię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o metallice? Czy ty także uważasz że skończyła się na "Kill 'em all"

pytam z czystej ciekawości (zastanawiam się czy informacja na twoim blogu mogła mieć choć nutę prawdy)

2. Co sądzisz o popularnym ostatnio w Polsce zespole Sabaton ?

3.W jakim jesteś stanie cywilnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co sądzisz o metallice? Czy ty także uważasz że skończyła się na "Kill 'em all"

Dla mnie skończyła się na "Master of Puppets".

2. Co sądzisz o popularnym ostatnio w Polsce zespole Sabaton ?

Po raz 278340210: nie słucham ich, bo nie pasuje mi taka dawka patosu.

3.W jakim jesteś stanie cywilnym?

Kawaler, ale w poważnym stałym związku.

Ile razy w roku gracie koncerty???

7 i pół raza. Gramy tyle koncertów, ile uda się załatwić.

Co sadzisz o grupie muzycznej FIRMA????

Nie ruszam hiphopu.

Jak podobal Ci sie Dzisiaj Lech ktury zgniut Man City 3:1!!?????

Bardzo się cieszę, że polska drużyna może dostarczyć takich emocji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym salonie i za ile kupiłeś biografię Mustaine'a?

Posiadasz jakieś fanowskie koszulki ulubionych zespołów? Czy jeśli płyta odniesie pewien sukces to zamierzacie wprowadzić też trochę koszulek z logo swojego bandu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CormaCu drogi, czy zamierzasz nabyć grę Batman Arkham City?

Na pewno będę chciał w nią zagrać, więc jeśli w redakcji nie będzie wolnego egzemplarza na PS3, to kupię sobie własny.

W którym salonie i za ile kupiłeś biografię Mustaine'a?

Zamówiłem przez empik.com.

Posiadasz jakieś fanowskie koszulki ulubionych zespołów?

Owszem - Maidenów, Iced Earth, Megadeth, Testament, Saxon, Trivium, W.A.S.P. i może jeszcze coś, o czym zapomniałem.

Czy jeśli płyta odniesie pewien sukces to zamierzacie wprowadzić też trochę koszulek z logo swojego bandu?

Myśleliśmy już o tym i jest taka możliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zdarza Ci się słuchać muzyki przy wykonywaniu innych czynnoości, czy przeważnie podczas słuchania starasz się skupić tylko na muzyce?

2. Mógłbyś określić, jakie są Twoje ulubione albumy Megadeth i skomentować jakoś te, których słuchałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zdarza Ci się słuchać muzyki przy wykonywaniu innych czynnoości, czy przeważnie podczas słuchania starasz się skupić tylko na muzyce?

Z braku czasu właściwie zawsze słucham muzyki przy okazji - kiedy jadę do pracy, kiedy prowadzę samochód, kiedy robię coś przy komputerze.

2. Mógłbyś określić, jakie są Twoje ulubione albumy Megadeth

Bezapelacyjnie ulubiony to "Rust in Peace".

i skomentować jakoś te, których słuchałeś?

Znam wszystkie. Wybacz, ale nie chce mi się pisać o każdym z osobna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku (tego wątku) nie pisałeś polskich znaków (dlatego że tak wygodniej ?), czemu w takim razie postanowiłeś jednak "używać alt'a" ?

Nie jest to jedna z tych rzeczy, o których myślę przed zaśnięciem. :)

Oglądałeś kiedyś Family Guy'a, podobał ci się ?

Nie licząc jakichś fragmentów w necie, nie oglądałem. Jakoś mnie nie ciągnie do tego serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Którego członka Metalliki (tak, wiem że ich nie lubisz) uważasz za najbardziej zasłużonego ?

2. Co uważasz o płycie "The Gatering" Testamentu ?

3. Jaki zespół, którego słuchasz najbardziej odbiega od metalu ?

4. Morrowind czy Oblivion ?

5. Testament czy Overkill ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Którego członka Metalliki (tak, wiem że ich nie lubisz) uważasz za najbardziej zasłużonego ?

Nie mam pojęcia. Dynda mi to. :)

2. Co uważasz o płycie "The Gatering" Testamentu ?

Słabo go znam, bo też przy pierwszym kontakcie nie spodobały mi się na nim deathmetalowe naleciałości. Będę musiał wrócić do tej płyty - może teraz podejdzie mi bardziej.

3. Jaki zespół, którego słuchasz najbardziej odbiega od metalu ?

Pink Floyd. Nie żebym ich często słuchał, ale wciąż mam do nich sentyment z okresu, kiedy byli moim ulubionym zespołem.

4. Morrowind czy Oblivion ?

Żadnych z tych gier mnie nie przyciągnęła na długo.

5. Testament czy Overkill ? :P

Overkilla znam bardzo, bardzo słabo. W zasadzie dopiero najnowszy album mnie zainteresował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...