Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Czy jest coś, co robisz hobbystycznie i sprawia Ci większą frajdę od gitarowania?

Ostatnio np. granie w Red Dead Redemption.

Ostatnio (???) w Warszawie były dwa koncerty (AC/DC :klaszcze: i Metalica) czy byłeś na jakimś z nich?

Nie. AC/DC interesuje mnie mniej niż w ogóle, jeśli zaś chodzi o Sonisphere, to na całej imprezie interesował mnie tylko Megadeth, a ten zespół mam nadzieję zobaczyć na osobnym, pełnowymiarowym koncercie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zatrzymać sobie na własność gry, które dostaliście do zrecenzowania?

Pytanie #2. Zamierzam kupić nową gitare bo mój stary Ibanezik już ledwo zipie. Co myślisz o BC Rich Warlock? Jest warta zakupu według ciebie? Chciałbym zasięgnąć porady kogoś bardziej doświadczonego ode mnie, więc tutaj wale do ciebie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zatrzymać sobie na własność gry, które dostaliście do zrecenzowania?

Zazwyczaj tak, ale na takiej zasadzie, że jeśli gra będzie potrzebna w redakcji, to ma się natychmiast znaleźć. No i nie każdy egzemplarz gry jest przydatny do celów prywatnych (bo po co komuś wersja przygotowana dla testowych konsol, która nie uruchomi się na zwykłym X360 czy PS3?).

Pytanie #2. Zamierzam kupić nową gitare bo mój stary Ibanezik już ledwo zipie. Co myślisz o BC Rich Warlock?

Zależy, jaki konkretnie model, bo nazwa Warlock określa tylko kształt korpusu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było: Znasz Almah?

Nie. Sprawdziłem, kto gra w tym zespole i nie mam ochoty go poznać. :)

Co sądzisz o Dream Theater?

Nudzi mnie ich granie.

Wypowiedz się o Burzum i Cannibal Corpse.

Nie słucham ani blacku, ani deathu (poza Amon Amarth).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie zatrzymać sobie na własność gry, które dostaliście do zrecenzowania?

Zazwyczaj tak, ale na takiej zasadzie, że jeśli gra będzie potrzebna w redakcji, to ma się natychmiast znaleźć. No i nie każdy egzemplarz gry jest przydatny do celów prywatnych (bo po co komuś wersja przygotowana dla testowych konsol, która nie uruchomi się na zwykłym X360 czy PS3?).

Pytanie #2. Zamierzam kupić nową gitare bo mój stary Ibanezik już ledwo zipie. Co myślisz o BC Rich Warlock?

Zależy, jaki konkretnie model, bo nazwa Warlock określa tylko kształt korpusu.

Pełna nazwa to: BC Rich SE Warlock MW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac uprawiasz jakiś sport? Jeśli tak to jaka jest twoja ulubiona forma spędzania 'aktywnie' wolnego czasu? Dawniej można było wiele razy czytać, że spora cześć redakcji chodzi na siłownię, teraz nic takiego nigdzie nie można przeczytać, chyba że uznajecie 'nie ma sensu o tym pisać'.

Drugie pytanie- kiedy po raz pierwszy usłyszałeś Ascedancy, to album wpadł Ci w ucho od razu, czy dopiero po kilku(nastu) przesłuchaniach? Mnie na początku odrzucał za sprawą wokalu, chodzi o przejścia ze słodkiego śpiewu do krzyku, ale obecnie jest jednym z moich ulubionych, a fragment z utworu "A Gunshot to(...)" zaczynający się gdzieś w 3:15 minucie a kończący w 4:50 zawiera moje ulubione 'gitarowe granie'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna nazwa to: BC Rich SE Warlock MW

W jakiej cenie?

Cormac uprawiasz jakiś sport?

Nie. Nie bardzo mam na to czas. Chcę wznowić wycieczki na siłownię, ale z różnych względów nie mogę się do tego

Drugie pytanie- kiedy po raz pierwszy usłyszałeś Ascedancy, to album wpadł Ci w ucho od razu, czy dopiero po kilku(nastu) przesłuchaniach?

Moje wrażenia po pierwszym przesłuchaniu były takie, że partię gitarowe są fantastyczne, a wokal trudny do strawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...rich-se-bich-mw - Tutaj jest troche droższa i dopiskiem Bich

Bo to nie jest Warlock, tylko Bich - inny kształt korpusu. Przy okazji - mam wrażenie, że za takie pieniądze dałoby się kupić na Allegro lepsze wiosło (te przetworniki BDSM montowane w tańszych BC Richach są takie sobie), tyle że nie tak efektowne z wyglądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...rich-se-bich-mw - Tutaj jest troche droższa i dopiskiem Bich

Bo to nie jest Warlock, tylko Bich - inny kształt korpusu. Przy okazji - mam wrażenie, że za takie pieniądze dałoby się kupić na Allegro lepsze wiosło (te przetworniki BDSM montowane w tańszych BC Richach są takie sobie), tyle że nie tak efektowne z wyglądu.

Na wyglądzie mi aż tak nie zależy, ważne żeby było solidne i dobrze grało. W każdym razie dzięki za pomoc :) może nas kiedyś usłyszysz :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o prawą rękę, to nie wiem, po co w ogóle miałbym na nią patrzyć. smile_prosty.gif Zerkam na lewą i na niej skupiam się bardziej.

Poza tym grając tyle lat, te same kawałki, nie trzeba pewnie za dużo zerkać, może nawet "znasz na pamięć" cały gryf ?

Najbardziej hardcore'owo jest grać na bezprogowym basie nie patrząc na gryf :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to pytanie do ciebie bo smugler mnie ciagle olewa innym odpowiada tylko nie mi.

Co sadzisz o dystrybucji elektronicznej w cd-action (w przyszłosci). Jest to możliwe czy raczej sa nikle szanse?

Edytowano przez Inside
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...