Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Hej

na poczatek odpowiem na twoje pytanie.

Albo sie wierzy w boga, albo nie. Uwazasz, ze sa jakies stany posrednie?

Uwazam, ze tak, jest wkoncu cos takiego jak agnostycyzm, lub etap szukania dowodow. Mozna nie byc tez pewnym w 100%

Pytania...

1.Jest taki zespol, w ktorym podobaja Ci sie wszystkie kawalki? (nie liczac twojego...)

2.Co sadzisz o zespolach takich jak : Lordi,Amon Amarth.

P.S - sorki, ze Cie tak mecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jest taki zespol, w ktorym podobaja Ci sie wszystkie kawalki? (nie liczac twojego...)

Nie.

2.Co sadzisz o zespolach takich jak : Lordi,Amon Amarth.

Lordi kiedys bardzo lubilem, ale nie sluchalem ich juz od bardzo dawna. Jesli chodzi o Amon Amarth, to uwielbiam ich ostatnia plyte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Słuchasz Sabatona???

Nie.

2) Co sądzisz o serii Prince of Persia - co lepsze Trylogia Piasków Czasu czy najnowsza część??

Najnowsza chyba najbardziej mi sie podobala.

3) Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać... Jak grało ci się w Risena???

Przeczytaj recenzje w CDA, to sie dowiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa twoje ulubione utwory z "Endgame" Megadeth (wiem, ze mecze :tongue: )?

Szczerze mowiac juz nie za bardzo pamietam te plyte i tytuly. W sumie dziwne, bo album jest niezly... Bede musial go sobie odswiezyc.

Co sadzisz o "Peace Sells" Megadethu?

Swietny album.

Jaki jest twoj ulubiony utwor z "The Formation of Damnation"?

"More Than Meets The Eye"

Co sadzisz o takich zespolach jak Sepultura, Kreator, Exodus, Annihilator?

Sepultura - nie ruszam. Kreator - bardzo lubie plyte "Enemy of God", ale tylko ją. Exodus - niespecjalnie mi lezy. Annihilator - zupelnie mnie nie rusza poza utworem "Phoenix Rising".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odradziłeś mi Washburna X7. Mam więc teraz do wyboru Washburna X10, http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...ashburn-x10-mgy lub Corta X2 http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...czne/cort-x2-bk . Co według Ciebie jest lepsze i co powinienem wybrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oglądając koncerty Megadeth na żywo nie masz wrażenia że Dave w ogóle nie ma kontaktu z publicznością? jakby cały świat poza nim i jego zaj***stymi solówkami nagle wyparował... troche to denerwuje szczególnie kiedy spojrzy się na inne zespoły metalowe które na koncertach cały czas coś pokrzykują, skacza i ogólnie fajnie się prezentują. rozumiem że Deth to świetna i skomplikowana muzyka ale pod względem prezencji totalnie leżą... nie, nie byłem na ich koncercie, ale oglądałem ich trochę na YT co chyba daje jakiś wzgląd na sytuację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam więc teraz do wyboru Washburna X10, http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...ashburn-x10-mgy lub Corta X2 http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...czne/cort-x2-bk . Co według Ciebie jest lepsze i co powinienem wybrać?

nie miałem żadnej z tych gitar w rękach, ale intuicja mi podpowiada że z tych dwóch Wash będzie lepszy :tongue:

Jakie polecasz słuchawki do 100zł, do słuchania muzyki (wszelaki metal - głównie thrash, trochę hard rocka, ew. czasem inna muzyka instrumentalna). Basy mogą mieć wyraźne (o ile nie zagłuszają reszty pasma) ale jak by miał dół zamulać to lepiej żeby go nie było (myślę że wiesz ocb).

Jak nie wiesz to napisz jakie używasz i czy jesteś zadowolony.

Edytowano przez gregor64
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się poznałeś z członkami redakcji? :smile:

Kiedy bylem jeszcze wspolpracownikiem, przychodzilem od czasu do czasu do redakcji, wiec mnie widywali. Kilka lat pozniej dostalem swoje biurko, wiec juz siedzielismy razem w redakcji.

Kojarzysz może takie cuś jak Ayreon?

Tak.

Ostatnio odradziłeś mi Washburna X7. Mam więc teraz do wyboru Washburna X10, http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...ashburn-x10-mgy lub Corta X2 http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...czne/cort-x2-bk . Co według Ciebie jest lepsze i co powinienem wybrać?

Tak naprawde powinienes pojsc do sklepu i obejrzec tam rozne gitary. Jesli sam nie grasz i sie nie znasz, wez ze soba kogos, kto ma pojecie o temacie. Kupowanie gitary w ciemno przez neta nie jest najlepszym pomyslem. A poczatkujacym odradzam w ogole gitary z ruchomym mostkiem (tą "wajchą" sterczaca z kospusu). Tak czy inaczej o obu modelach syszalem dobre rzeczy, ale na zadnym z nich nie gralem, wiec nie bardzo moge Ci pomoc.

czy oglądając koncerty Megadeth na żywo nie masz wrażenia że Dave w ogóle nie ma kontaktu z publicznością?

Generalnie opinia jest taka, ze Megadeth jest bardziej zespolem studyjnym niz koncertowym. Ja nie mialem szczescia byc na ich koncercie, wiec mysle, ze nie mam podstaw oceniac kontakt Dave'a z publicznoscia.

Jakie polecasz słuchawki do 100zł, do słuchania muzyki (wszelaki metal - głównie thrash, trochę hard rocka, ew. czasem inna muzyka instrumentalna). Basy mogą mieć wyraźne (o ile nie zagłuszają reszty pasma) ale jak by miał dół zamulać to lepiej żeby go nie było (myślę że wiesz ocb).

Nie interesuje sie w ogole sluchawkami.

Jak nie wiesz to napisz jakie używasz i czy jesteś zadowolony.

W pracy mam jakies sluchawki za 20 czy 30 zeta (chyba Panasonica), zaskakujaco dobre jak na swoja cene. W domu Philipsy SBC HP250, ktore w zupelnosci mi wystarczaja. Na sluchawkach tylko gram, bo muzyki slucham z glosnikow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oglądając koncerty Megadeth na żywo nie masz wrażenia że Dave w ogóle nie ma kontaktu z publicznością? jakby cały świat poza nim i jego zaj***stymi solówkami nagle wyparował... troche to denerwuje szczególnie kiedy spojrzy się na inne zespoły metalowe które na koncertach cały czas coś pokrzykują, skacza i ogólnie fajnie się prezentują. rozumiem że Deth to świetna i skomplikowana muzyka ale pod względem prezencji totalnie leżą... nie, nie byłem na ich koncercie, ale oglądałem ich trochę na YT co chyba daje jakiś wzgląd na sytuację

http://www.youtube.com/watch?v=C79y5kppRGQ

Może to nie zwykły koncert, ale braku kontaktu bym nie zarzucał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Mam pytanie słyszałeś może kiedyś hajnowski zespół Kuba Rozpruwacz?Pewnie nie.A oto on.:

jak go oceniasz?

Zupelnie mnie nie interesuja klimaty a'la Kult.

Czy sluchasz takich zespolow jak Bullet for my Valentine,Metallica,Disturbed,Avenged Sevenfold czy System of a down?

Nie, nie, nie, tak, nie.

jak dlugo graleś na gitarze, gdy uczyłeś się grać? Ile h dziennie?

Roznie, w zaleznosci od tego, ile mi sie chcialo i ile mialem czasu.

1. Kilka postów wyżej napisałeś o Power Metalu - co sadzisz na temat Manowara?

Obciach.

2. Sądząc po avatarze jesteś fanem Żelaznej Dziewicy, więc jaka jest Twoja ulubiona ich płyta? :)

Nie mam jednej ulubionej. A skoro juz jestesmy przy avatarze - twoj (a wlasciwie moj, ktory sobie wstawiles) ja usunalem.

Pogratuluj Serkowi solówki... Miażdży (no przynajmniej mnie). Rozumiem, że podkład graliście wy, tzn reszta InDespair?

Chodzi o te solowke konkursowa? Podklad byl ten sam dla wszystkich uczestnikow, do sciagniecia ze strony konkursu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kilka postów wyżej napisałeś o Power Metalu - co sadzisz na temat Manowara?

Obciach.

2. Sądząc po avatarze jesteś fanem Żelaznej Dziewicy, więc jaka jest Twoja ulubiona ich płyta? :)

Nie mam jednej ulubionej. A skoro juz jestesmy przy avatarze - twoj (a wlasciwie moj, ktory sobie wstawiles) ja usunalem.

1. Czemu tak sądzisz? :huh: Jakie power metalowe zespoły lubisz i polecasz?

2. Na kazdym forum mam taki avatar, moge dać screeny, ale rzeczywiście, masz rację od Ciebie skopiowałem, bo nie chciało mi się znowu zmieniać rozmiaru na wymiarowy. A fanem Iron Maiden jestem, wstawie sobie ich inny :) Sory :rolleyes:

Edytowano przez KudlatyNiedzwiedz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu tak sądzisz? :huh:

Uwazasz, ze prężenie nagich, naoliwionych klat nie jest obciachem? :) BTW - uwazam, ze Eric Adams jest znakomitym wokalista, ale chetnie posluchalbym go w innym zespole, ktorego image nie wprawialby mnie w zażenowanie. No i muzycznie Manowar tez mnie nigdy nie ruszal.

Jakie power metalowe zespoły lubisz i polecasz?

Jesli slucham power metalu, to w amerykanskiej odmianie, granej z wiekszym pazurem. Bez klawiszy, bez zadnej nadetej epickosci i bzdur o smokach, bitwach i tego typu rzeczach rodem z Dungeons & Dragons. Np. Cage (http://www.myspace.com/cageheavymetal) - wedlug mnie absolutna czolowka metalowego grania. Maja wokaliste, ktorego kozackość wychodzi poza normy. :) Oprocz tego stare Iced Earth. Jesli chodzi o Europejczykow, to z dawnych czasow zostal mi tylko sentyment do Kaia Hansena i Gamma Ray - kupuje kazda ich nowa plyte. Zreszta oni tez nie graja takiego cukierkowego power metalu jak np. kapele włoskie.

CZy można gdzieś kupić płytę zespołu InDespair?Czy wogóle wydaliście płytę?

Kilka sekund poswieconych na wpisanie nazwy w Google'u wystarczyloby, zeby trafic na nasza strone (www.indespair.pl), dowiedziec sie co i kiedy nagralismy i trafic na nasz profil na MySpace (www.myspace.com/ndspr), na ktorym mozna posluchac naszych kawalkow. Plyta jest generalnie sprzedawana na Allegro, ale w tej chwili nie mamy wystawionej aukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...