Skocz do zawartości
CormaC

Pytania do CormaCa

Polecane posty

Co sądzisz o kompilacji Iron Maiden Best Of The B'Sides? Ogólnie nie jestem fanem składanek, ale w tym wypadku trudno by się było dobrać do tych wszystkich singli z których pochodzą te utwory, więc zastanawiam się czy w ogóle warto.

Edytowano przez alton
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są Twoje największe życiowe pasje?

Muzyka i CDA.

Mojego poprzedniego pytania o falloucie nie przeczyłeś może? :D

Wiesz, mi Fallouty sa generalnie obojetne. :) Postapokaliptyczne swiaty mnie nigdy nie krecily. "Trojke" przeszedlem dlatego, ze jest generalnie dobrze zrobiona gra.

Czy będąc osobą słuchającą metalu padłeś kiedyś ofiarą zaczepek ze strony dresiarzy?

Nie.

Co sądzisz o kompilacji Iron Maiden Best Of The B'Sides?

Nie slyszalem jej. Wiekszosc studyjnych kawalkow tam zawartych jednak znam. Na pewno dla fanow Maidenow jest to fajna ciekawostka (np. Reach Out, w ktorym zaspiewal Adrian Smith, Dickinson zrobil tylko chorki).

Czy słuchałeś piosenki Paranoid w wykonaniu Megadeth? Czy sądzisz że jest ono lepsze od oryginału?

Slyszalem i uwazam, ze jest o wiele, wiele lepsza niz oryginal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gracie najbliższe koncerty?? Czy gracie gdzieś w miarę blisko Podkarpacia?? Nie musi być w samym, ale w np sąsiednim województwie.

Co byś wybrał z tych gitar: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...t-kx-custom-sbb , http://allegro.pl/item739228187_esp_ltd_mh_400.html czy http://allegro.pl/item736796817_gitara_rr_...ho_gilbert.html

Czy słyszałeś nową płytę Behemoth'a?? Jeśli tak to co o niej sądzisz??

I ostatnie pytanie jaki masz sprzęt?? Chodzi o muzyczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gracie najbliższe koncerty?? Czy gracie gdzieś w miarę blisko Podkarpacia?? Nie musi być w samym, ale w np sąsiednim województwie.

Nasze najblizsze koncerty zawsze sa podane na w odpowiednim dziale na naszej stronie: www.indespair.pl.

Dla siebie? Zadnej z tych.

Czy słyszałeś nową płytę Behemoth'a?? Jeśli tak to co o niej sądzisz??

Nie slucham takiej muzyki.

I ostatnie pytanie jaki masz sprzęt?? Chodzi o muzyczny.

gitara: BC Rich Mockingbird NJ z przystawkami Seymour Duncan Dave Mustaine (LW-MUST)

piec: Peavey Triple XXX

paczka: Mesa Boogie Rectifier 2x12 Horizontal

inne: Boss Digital Reverb/Delay, overdrive MXR ZW-44 (jako dopałka), equalizer MXR KFK-1, stroik Ibanez LU-20

struny: DR 10-52

Zagracie na PGA?

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile już grasz na gitarze i ile w zespole i czy jesteś w nim od początku??

Na gitarze gram juz jakies 10 lat. A jesli chodzi o zespol, to info kto, kiedy i z kim znajdziesz na www.indespair.pl.

Czy zajmujesz się overclockingiem??

Zalezy co rozumiesz przez "zajmowanie sie overclockingiem". Nie bawie sie w takie rzeczy dla przyjemnosci, ale obecnie mam podkrecony procesor i tak po prawdzie to niemal kazdy, jaki mialem, byl krecony. Nie czuje potrzeby podkrecania obecnej karty graficznej, ale poprzednie tez albo modowalem (poczynajac od podniesienia o kilka megahertzow taktowania akceleratora 3Dfx Voodoo, a konczac na odblokowaniu potokow renderujacych w Radeonie 9500 i GF6800LE).

Łatwo jest Ci połączyć redakcję i zespół, czy masz jakąś hierarchię, że najpierw to a potem to

Priorytet ma oczywiscie praca. Zespol to hobby.

Co najlepiej wspominasz z całej pracy w redakcji??

Trudne pytanie. Na odczepnego moglbym wskazac wyjazdy na targi Games Convention i tak chyba zrobie. :)

Co sądzisz o takich zespołach jak:

1.Dope

2.ACDC

3.Scorpions

Nie znam

Nie lubie

Lubie kilka kawalkow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o overclocking to masz jakieś rekordy którymi możesz się pochwalić? I czy nie miałeś na myśli należeć do jakiegoś OC Teamu?

Czy u was w redakcji jest jakiś zapaleniec i przeciwnik OC? I do której grupy bardziej byś się zaliczył??

Jeśli np szukalibyście pracownika to co by się bardziej liczyło, dobre studia informatyczne czy redaktorskie, a może jedno i drugie??

Co byś zrobił w takiej sytuacji. Jesteś na drodze i masz skrzyżowanie, w jedną stronę CD Action, a w drugą twój zespół, ale z wielką światową sławą, którą drogę byś wybrał??

i co sądzisz o polskich firmach np: Merlin Pickups, Laboga, MG Amp, Bash Amps, Pas guitars, Mayones...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o overclocking to masz jakieś rekordy którymi możesz się pochwalić? I czy nie miałeś na myśli należeć do jakiegoś OC Teamu?

Czy u was w redakcji jest jakiś zapaleniec i przeciwnik OC? I do której grupy bardziej byś się zaliczył??

OK, napisze wprost - OC mnie nie interesuje. Jesli cos podkrecam, to z pobudek uzytkowych, a nie dla sportu, czy po to, zeby sie tym chwalic. Nie obchodzi mnie tez, ze ktos tam wycisnal z jakiegos tam procesora 7 GHz, chlodzac go cieklym azotem.

Jeśli np szukalibyście pracownika to co by się bardziej liczyło, dobre studia informatyczne czy redaktorskie, a może jedno i drugie??

Nie patrzymy na formalne wyksztalcenie, tylko na kwestie praktyczne.

Co byś zrobił w takiej sytuacji. Jesteś na drodze i masz skrzyżowanie, w jedną stronę CD Action, a w drugą twój zespół, ale z wielką światową sławą, którą drogę byś wybrał??

Pisalem juz wielokrotnie, ze slawa mi raczej nie "grozi" i zadnych takich dylematow miec na 99,9% nie bede.

i co sądzisz o polskich firmach np: Merlin Pickups, Laboga, MG Amp, Bash Amps, Pas guitars, Mayones...

Nic o nich nie sądzę. Moze poza tym, ze np. wzmacniacz Mr. Hector Labogi gra swietnie, ale jest o wiele za drogi. Jezeli mialbym wydac na wzmacniacz ponad 6 tys., nawet bym sie nad Laboga nie zastanawial, celujac raczej w Mesę Rectifier. Przetfornik Hellfire Merlina rozwazalem, ale ostatecznie kupilem sprowadzanego z USA, robionego recznie Billa Lawrence'a L-500XL za te same pieniadze (teraz gram w ogole na aktywnym zestawie Seymour Duncan LiveWire Dave Mustaine). Po chwili zastanowienia doszedlem do wniosku, ze nie jestem fanem polskiego sprzetu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Hector jest wart 3k a nie 6... A za 6 to ja bym w ENGL'a Celował, Powerballa i pakę 4x12 na V60 można za 5 wyłapać. A przy naprawdę dużym szczęściu Invadera za ok 7, ale on już łeb ukręci :D

Widzę że grasz na gitarach BC Rich'a, jaki model polecisz di 3 tys?? Mam na oku te: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...h-assassin-px3t http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-nj-deluxe-jr-v http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...deluxe-warbeast Oryginalny floyd, ntb... Ale najbardziej podoba mi się assassin, ale ma gorsze drewno i przetworniki, co wybrać??

Czy lubisz zespół Rammstein??

Jaki gitarzysta jest dla Ciebie największym autorytetem?? I kto w ogóle jest Twoim największym autorytetem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grasz na gitarach BC Rich'a, jaki model polecisz di 3 tys?? Mam na oku te: http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...h-assassin-px3t http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...-nj-deluxe-jr-v http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/gita...deluxe-warbeast Oryginalny floyd, ntb... Ale najbardziej podoba mi się assassin, ale ma gorsze drewno i przetworniki, co wybrać??

To jest oczywiscie tylko moje zdanie, ale nie widze sensu kupowania BC Richa, ktory wyglada jak "zwykla gitara". :) Dla siebie Assassina nawet bym nie rozpatrywal. A czy ma gorsze przystawki... Zalezy jak na to spojrzec. Na pewno sa tansze, a czy ktos woli aktywne EMG, czy pasywne Rockfieldy, to juz sprawa indywidualna.

Czy lubisz zespół Rammstein??

Nie.

Jaki gitarzysta jest dla Ciebie największym autorytetem?? I kto w ogóle jest Twoim największym autorytetem??

Nie ma ani takiego jednego gitarzysty, ani takiej jednej osoby.

Czy ktokolwiek z twojego bandu ma jakieś wykształcenie muzyczne?

Tak - nasz bębniarz jest po szkole muzycznej.

1. Jakich zespołów muzycznych posiadasz dyskografie?

Kompletna dyskografie? Tylko Trivium, ale to akurat nie jest sztuka, bo wydali raptem 4 albumy.

2. Który z albumów Trivium uważasz za najsłabszy?

The Crusade.

Słyszałeś już nową płytę zespołu Black River? Co o niej sądzisz?

Udostepnili poki co tylko jeden utwor (jest fajny), wiec nie mialem jak slyszec calej plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A często się zdarza ,że musicie dłużej siedzieć?

Poza deadline'em nie.

I kiedy padł ten niechlubny rekord długości siedzenia w strasznej pracy? :P

Nie wiem. Nigdy nie mialem strasznej pracy.

Głupie pytania: 1). mieszkasz na stancji? 2).mieszkasz sam czy z kimś?

Na stancji? W wieku 27 lat juz sie chyba nie mieszka na stancji. :) Lada chwila bede mial juz wlasne mieszkanie - czekam na zakonczenie budowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...