Skocz do zawartości

Pytania do enkiego


Polecane posty

Czy w październikowym CDA będzie coś niecoś o Dragon Rising ?

Recenzji nie będzie - to pewne.

1.Więc trzeba czekać do listopada ?

2.Zdarza Ci się jeszcze posiedzieć w edytorze w Cold War Crisis ?

1. Najprawdopodobniej (nie mamy jeszcze gry)

2. Nie

Zauważyłem (w Twoim profilu Xfire) że pograłeś już trochę w Shifta . Jak wrażenia ? Niektórzy mówią , że model jazdy jak w GRID , mi to porównanie nie do końca pasuję , jak Ty uważasz ? Czy twoim zdaniem to nadal jest NFS ? W końcu z założenia to raczej gra arcade'owa ( + tuning itp ... ) , a Shift idzie raczej w stronę symulacji , nie mówię , że to źle , ale to tak jakby już inna gra .... Czy seria powraca w wielkim stylu , czy wręcz przeciwnie , pogrąża się ?

No przecież nie mogę napisać, bo kto potem przeczyta recenzję? :) Na pewno jednak model jazdy nie jest GRID-owy.

Myślę że jako twórca artykułu o odzyskiwaniu danych będziesz w stanie mi pomóc... czy da się odzyskać usunięte zdjęcia z karty aparatu fotograficznego?

Spytałem Smugglera: "Jak najbardziej można, pod warunkiem, że nic na tej karcie nie zapisałeś. Są do tego odpowiednie programy." Google twoim przyjacielem.

Czy każdy z waszej redakcji nie lubi piratów?

Każdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak oceniasz model jazdy Shifta? Mi się wydaje znacznie bardziej zaawansowany od tego GRIDowego, choć model uszkodzeń jest do bani.

Zgadzam się w prawie całej rozciągłości, zauważ jednak, że pułapki żwirowe wcale nie "pułapkują", a i na trawie nie da się zakręcić bączka. Może to dla tej gry jednak dobrze. :)

Skoro tak , to zapytam tylko który aktualnie masz poziom kierowcy i jakie auto wybrałeś na początku ? I czy masz swoją ulubioną trasę , jeśli tak to jaką ?

Poziomy skaczą mi co dzień, więc gdy to przeczytasz będzie już nieaktualne. W tej chwili jest to 34. Na początku wybrałem Mazdę RX-8 (no ba!).

Moje ulubione trasy:

1. Nordschleife

2. Spa

3. długo nic

4. Londyn

5. cała reszta

Miałem na pracę domową wypisać sumeryjskich bogów...zieeeew...Ale zaraz! Znalazłem boga o dokładnej nazwie "Enki"-bóg ziemskich wód,mądrości,rzemiosł. Czy to od niego wziąłeś swą nazwę???

Zgadza się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc "zamawiacie" i to jeszcze w cudzysłowie. Ogromna większość gier podsyłana jest przez ich wydawców, te ze Steama sami sobie ściągamy. W rzadkich wypadkach szczególnych, gdy dystrybutor lub poczta się spóźni, a gra jest już dostępna, biegniemy do sklepu po pudełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie 3 raz obejrzałem gameplay Fuela. Aha, sam wybrałeś muzykę do gameplaya?

Dzięki, utwór ten znajduje się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej gry.

To trochę zawęzi obszar poszukiwań :). I nie podawaj mejla na forum publicznym, bo zostaniesz zaspamowany :). Lepiej zamiast @ użyj [-małpa-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbys mi wysłać na mejla fredziko.o@o2.pl nuty z tego gameplaya?

Niestety nie uważałem na lekcjach muzyki i czytać nut nie umiem. A tym bardziej ich spisywać ze słuchu.

Enki, grałes kiedyś w Guild Warsa?:P Albo zamierzasz zagrac po premierze GW 2?

Grałem kilka godzin jeszcze przed WoW-em. Wszystko zależy od ekipy, z którą się gra - moja WoW-owa gildia jest bezkonkurencyjna i wątpię, by miała się przenieść na inne MMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW-owa gildia jest bezkonkurencyjna

Bezkonkurencyjna gdzie , na świecie ?

Tak, na świecie. :ninja:

Przy okazji, nie musisz wstawiać tylu spacji w zdaniu - jedna po przecinku, jedna przed znakiem zapytanie zupełnie wystarczy.

pytanie numer 999937456877663 razy pi er kwadrat: Skąd ksywka enki? Co oznacza i czym kierowałeś się wybierając ją?

Wybacz, naprawdę bywa, że zagłębiam się w odmęty tego tematu, by wyszukać pytaczowi post z odpowiedzią, ale tym razem nie mam siły. Temat ksywki był któryś tam raz poruszony kilka postów temu. Dlaczego taka? Bo krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, czytałem twoją odpowiedź na sumeryjskiego boga, tylko że mam wrażenie, że twierdząco odpowiedziałbyś nawet w sytuacji, gdyby ktoś słyszał o bohaterskim szambonurku który uratował warszawę przez zagładą ze strony zielonych, śmierdzących ścieków i dostał za to chociażby Krzyż Walecznych. Bez urazy, nie mam zamiaru porównywać cię do szambonurków, ale chodzi o to, że mam wrażenie, że odpowiedziałeś kolesiowi twierdząco żeby:

a) się odwalił

b) żeby zaznaczyć że jesteś mądrusi

c) żeby było śmiesznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie enki: Jestem redaktorem pewnego portalu o grach i w przyszłym roku pragnąłbym pojechać na targi GamesCom jako dziennikarz (zamknięte pokazy i te rzeczy), ale nie wiem jak sobie zaklepać miejsce w tym wąskim gronie ludzi. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Enki że to ty jeździłeś w fuelu to do ciebie prośbe kieruje: Proszę o pomoc przy games of windows live. Jeśli mozna proszę o stworzenie konta na szrix999sawa@wp.pl.

Z góry dziękuję.

Nie mogę ci pomóc. Jestem trollem.

Mam pytanie enki: Jestem redaktorem pewnego portalu o grach i w przyszłym roku pragnąłbym pojechać na targi GamesCom jako dziennikarz (zamknięte pokazy i te rzeczy), ale nie wiem jak sobie zaklepać miejsce w tym wąskim gronie ludzi. Proszę o pomoc.

Zacząłbym od poczytania, jak to było z akredytacją w tym roku: LINK i LINK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...