Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Jeżeli przeczytasz spis recenzji zamieszczony w zapowiedzi numeru na forum, to Requiem na pewno znajdziesz.

- Grałem w Crysisa i podobał mi się bardzo

- Zawsze są teksty, które nie mieszczą się w danym numerze i "spadają" do następnego. Miejsce na recenzję dobrej gry zawsze się znajdzie (chyba że jest wysyp megahitów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w recenzji Huntera w ostatnim numerze pisałeś że amunicja do win.243 odnawiała się, wystrzelałem 2 opakowania i nic.... i tak swoją drogą jesteś fanem patapon-a??

Edit:Dobra doszedłem do odpowiedzi na to pytanie o ammo sam (sry.......), ale to drugie podtrzymuję :)

P.S. I jeszcze jedno mnie nęci...... za jakie abonamenty zapłaciłeś w Hunterze? (sry za głupie pytania - mogę się pocieszać tym że podobno takie nie istnieją :)

Edytowano przez Markovich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziesz grał w Borderlands w co-opie?

Jeżeli gra nie okaże się crapem i znajdę wspólników, to tak.

jesteś fanem patapon-a??

za jakie abonamenty zapłaciłeś w Hunterze?

Może nie od razu fanem, jako że pierwsza część nieco mnie zawiodła, ale samych Pataponów lubię bardzo.

Kupiłem trzymiesięczne cżłonkostwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś ochotę rzucić gitarą do Guitar Hero World Tour? Jaka piosenka najlepiej Ci wychodzi?

Nie miałem czasu zagrać wszystkiego, ale dobrze mi idzie w "Misery Business" Paramore.

Zadam pytanie na które tak naprawde kazdy ma inne zdanie ale jestem ciekawy twojego zdania ;) 2012 co według ciebie może sie takiego strasznego/ciekawego wydarzyc właśnie w tym roku ??

Czy według ciebie batman to kandydat do najlepszej gry roku ??

- Majowie wybiorą się do samu po nowe kalendarze

- Batman jest grą, w której udało się dopracować i połączyć w całość wiele istniejących już mechanizmów. Jest kandydatem, jak najbardziej, choć sam z chęcią zobaczyłbym prawdziwie innowacyjny tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Ci coś o demach OFP:DR i Dirta 2 ?

Czy zauważyłeś że w reklamie PGA obwód Kaliningradzki jest w Polsce ? o_O

Nie wiadomo i nie zauważyłem :ninja:

Mam kilka pytań :) Kto to jest Hiszpania? Dlaczego jest Hitler? Cóż jest prawda? Co było atu w Monachium?

Dlaczego spodobała Ci się ta książka? Czy podoba Ci się taki humor? No i czy "sequel" jest równie dobry?

Pozdrawiam :)

Tak, jest świetny! :ninja:

Twoje ulubione postacie z Paragrafu 22? Z którą/ymi najbardziej się identyfikujesz? :ninja:

Ulubione: Yossarian i kot Huple'a :) Mam nadzieję, że nie identyfikuję się z żadną z postaci - tak świadomie, jak i nieświadomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś/jest szansa, żeby w cda pojawiały się pojedyncze recenzje gier na handheldy? Recenzowałbyś coś na psp?

Szansa zawsze jest. Nawet jeśli mała.

Dzięki, że mnie dodałeś do znajomych w XFire. :)

1. Myślałeś o innej pracy przed CDA?

2. Miałeś jakąś inną pracę przed CDA? Jeżeli tak to jaką?

1. Myślałem.

2. Dyplomową - "Miniaturowa pompa orbitronowa - studium technologiczne". Była raczej kiepska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedyskutować ocenę (7) którą uzyskała gra Battlefield Heroes . Mianowicie minusy które wpisałeś to "mało map" , "jeden tryb" , "nierównowaga sił" ale map 1 miesiąc temu było 3 i co chwila są dodawane (za chwile nowa ,taka w kolorystyce jesiennej) tyle map jest z tego powody , że twórcy doszli do tego ponieważ, jak mógłbyś zauważyć było (w innych Battlefield-ach)od początku dość dużo map , ale rozgrywka toczyła się na 2-3 ulubionych mapach graczy. Z tego powody Ea wpadło na pomysł by dać graczom te 2-3 mapy ale rozbudowane by długo można było je "zwiedzać". Jeden tryb jest od początku serii i to jest jej "charakter". Z tą nierównowagą to jest tak ,że np. taki 7 latek któremu kuzyn wgrał BF H jak zobaczy wybór nacji wybierze "dobrego pana" tworzy go i gra (znaczy próbuje zabić te ptaszki co z kościoła wylatują).A już normalni gracze (znający o co chodzi w grach) tworzą postać Royal na próbę jak się gra , a gdy się im spodoba to mają już doświadczenie zdobyte przez granie tą postacią i tworzą nową i to doświadczenie już widać na od razu w zachowaniu niektórych osób grających Nacional o widocznym (doświadczony gracz poznaje lvl po ubraniach). To wszystko z mojej strony czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedyskutować ocenę (7) którą uzyskała gra Battlefield Heroes .

Niniejszym uważam ocenę za przedyskutowaną. Szkoda, że nie podałeś swojej przy okazji :)

Czy w październikowym CDA będzie coś niecoś o Dragon Rising ?

Recenzji nie będzie - to pewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w październikowym CDA będzie coś niecoś o Dragon Rising ?

Recenzji nie będzie - to pewne.

1.Więc trzeba czekać do listopada ?

2.Zdarza Ci się jeszcze posiedzieć w edytorze w Cold War Crisis ?

Edytowano przez Bronex94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem (w Twoim profilu Xfire) że pograłeś już trochę w Shifta . Jak wrażenia ? Niektórzy mówią , że model jazdy jak w GRID , mi to porównanie nie do końca pasuję , jak Ty uważasz ? Czy twoim zdaniem to nadal jest NFS ? W końcu z założenia to raczej gra arcade'owa ( + tuning itp ... ) , a Shift idzie raczej w stronę symulacji , nie mówię , że to źle , ale to tak jakby już inna gra .... Czy seria powraca w wielkim stylu , czy wręcz przeciwnie , pogrąża się ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...