Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Enki! Mój Boże, dlaczego ja tu nie zajrzałem wcześniej?! Tyś mój ulubiony redaktor!

Witaj! Whassup! Chcę ci podziękować za poradnik blogowania, właśnie założyłem mój własny blog!

Ej, czy oni cię nie wykorzystują? Musiałeś napisać 3 recki! I tekst o blogach! Leć po podwyżkę człowieku, przy takim nakładzie pracy dostaniesz ją raz dwa! Swoją drogą, gratuluję, że wyrobiłeś się w czasie z tymi wszystkimi grami. Moje pytanie do ciebie: Jak to jest być najzabawniejszym redaktorem CDA? Opowiedz o kilku psikusach, które zrobiłeś innym redaktorom! I taka prośba: Wysiliłem się na stworzenie posta w "KLIKNIJ TU to link do Pytania do redakcji cz. 6", a nikt tam nie zajrzał! Sprawdź proszę, co tam napisałem. ŻŻŻŻegnam! :laugh:

Edytowano przez Matrix5050
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się zacina podczas ładowania a dwa razy przeszła już do menu głównego. Czy masz jakiś pomysł?

Niestety nic podobnego mi się nie przydarzyło, więc nie miałem okazji rozgryźć tego problemu.

Zauważyłem, że grasz w requiema :D Możemy spodziewac sie jakiegos tekstu o tym mmo w nastepnym cda?

Pomidor.

Jak to jest być najzabawniejszym redaktorem CDA?

Najzabawniejszy w redakcji jest gem. Przy którejś wycieczce Ghost określił go jako "redakcyjnego żartownisia", na co gem się co prawda zżyma, ale wiem, że w głębi serca jest z tego tytułu megadumny. ;)

Pytanie: Czy wciąż słuchasz rmf classic?

Nie, od dłuższego czasu rzadko włączam radio w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trochę spóźnione pytanie odnośnie recenzji Wanted w numerze 5.09. Była tam ramka o komiksach Wanted.

Wie ktoś może gdzie można je kupić, bo szukam od dłuższego czasu i nic? :confused:

Wersja anglojęzyczna mi nie przeszkadza :cool:

I dlaczego przy poście nie widać mojego avatara? :ermm:

Edytowano przez A1tair
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu recenzjowałeś bf:heroes skoro dopiero to otwarta beta i twórcy dali raczej kilka map i jeden tryb dla pokazówki a w najnowszym cda dałeś tam jako minus to że mało map i że jeden tryb gry no ale to przecież dopiero beta no nie??

i mam jeszcze jedno pytanie nie wiesz przypadkiem nic o znikających kontach na bf:heroes bo moi kumple już się wściekali na to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu recenzjowałeś bf:heroes skoro dopiero to otwarta beta i twórcy dali raczej kilka map i jeden tryb dla pokazówki a w najnowszym cda dałeś tam jako minus to że mało map i że jeden tryb gry no ale to przecież dopiero beta no nie??

i mam jeszcze jedno pytanie nie wiesz przypadkiem nic o znikających kontach na bf:heroes bo moi kumple już się wściekali na to

BF H było betą, teraz jest skończone, a konta z bety usunięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czemu w nowym numerz cd action nie było kodów do Battlefield Heros choć miałem nadzieje ze bedą moge prosic o odp

Z tego co wiem starania o podobne kody zostały podjęte. Póki co z drugiej strony cisza.

Mam takie trochę spóźnione pytanie odnośnie recenzji Wanted w numerze 5.09. Była tam ramka o komiksach Wanted.

Wie ktoś może gdzie można je kupić, bo szukam od dłuższego czasu i nic? :confused:

No właśnie, wie ktoś?

Czy lubisz serię Final Fantasy?

Może i bym polubił. Grałem póki co w VII (trzykrotnie) i demo VIII.

Czy bedziesz gral w OFP:DR w trybie hardcore ? Bo raczej chyba napewno bedziesz we Flashpointa gral. :D

Podejrzewam, że najpierw przejdę na normalu, potem na hardcore. Jeżeli uda mi się znaleźć ekipę do coopa w hardcore to również.

Ile grałeś w BF:H przed recką? Który teraz masz lvl?

KLIK Leveli mam kilka. W tym momencie nie pamiętam nawet jednego.

- Twój ulubiony pojazd w FUELu ( albo rodzaj - jak wolisz )

- Najładniejszy krajobrazowo teren w "PALIWIE" ^^?

- Skoro grałeś juz w OFP: DR, możesz powiedzieć czyj est lepsze od army2?

- Dużo najeździłem się Dustgrinderem, teraz pruję jego szybszą wersją - Valkyrie

- Każdy kolejny, który poznaje zaskakuje mnie czymś nowym i pięknym. Ja np. Dead Lady's Lake megawysokimi skalnymi ścianami

- Wciąż nie mogę się zdecydować. ARMA ma ogromnego plusa za nieliniowość, filtry i rozmycie ekranu, a OFP za przystępność, dym i paletę barw. ARMA ma Warfare i cywilów, OFP nie. OFP ma świetnie wyglądającą noc i fantastyczny tryb termowizji, ARMA nie.

Można tak wymieniać. Póki nie zagram w pełną wersję OFP, wstrzymuję się z oceną.

Siema Enki ;]

To by było na tyle. Powodzenia w CDA Enki :P

Siema, dzięki. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zadać parę różnych pytań:

1. Czy grasz w jakieś każuale przez sieć tj. z jakichś takich serwisów jak na przykład CDA ( nie CD- Action), czy gry geru, jeja...??

2. Jeśli tak to polecam Ci grę Avatar Arena

3. Czy grałeś już w nowego Wolfensteina??

4. Jeśli tak to czy podobał Ci się?

5. Czy jego recenzja będzie w najnowszym numerze CDA?

6. Kto go będzie testował??

7. Którą odsłonę Lary Croft najbardziej lubisz??

8. Jaką masz obecnie komórkę?

9. Jaka gra którą testowałeś w Cdaction spodobała Ci się najbardziej?

10.A jaka Najmniej?? Dałeś kiedyś 10/10? A mniej niż 3/10????

Ufff...Sporo tego ale na pewno sobie poradzisz

I na deser jeszcze COŚ

Pozdrawiam i życzę miłej pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że z chęcią pograsz w GRID-a po sieci. Jestem za, choć n00bek ze mnie jeszcze nieobyty, ale poprawiam się z okrążenia na okrążenie. Proszę o PW jeśli łaska...

Odnośnie GRID-a pytań kilka:

-jaki masz rank w multi? (jeśli Legend to w przybliżeniu ile pkt)

-Twoje ulubione mistrzostwa w multi? (nie ukrywam, że gustuję z amerykańskich muscle carach)

-ulubiony samochód/tor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Mam pewien problem na który nigdzie nie mogę znalezć odpowiedzi.Mianowicie,mam kartę Gf 8600 gt,gdy miałem windows xp wyświetlało mi na karcie 512 mb pamięci,a na viscie i ostatnio zainstalowanym windows 7,mam tej pamięci o połowę mniej czyli 256.I np w takich grach jak empire total war,maksymalne ustawienia to średnie w gta 4 do wykorzystania mam 256 na tekstury,i w pro evolution 2009 maksymalna dostępna rozdzielczosc to 1280*768.Dlaczego na xp nie miałem takich ograniczeń?Idzie coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...