Skocz do zawartości
enki

Pytania do enkiego

Polecane posty

Z wypowiedzi innych redaktorów wynika, że jesteś że tak powiem "maszyną".

Tak Ciebie nazywali np. w Gamewalkerze, przy dyskusji o Deer Hunterze lub innych symulatorów.

Czy jesteś bardzo cierpliwy do takich gier, czy czasem zdarza Ci się troche klnąć przy trudnym symulatorze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.będziesz grał w L4D czy L4D2?

2. co to są za ludki w twojej sygnaturze?

1. Czasem się zdarza.

2. Patapony.

Czy jesteś bardzo cierpliwy do takich gier, czy czasem zdarza Ci się troche klnąć przy trudnym symulatorze?

Jestem bardzo cierpliwy z definicji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mógłbyś wyróżnić jakiś konkretny kawałek\album, który wydaje ci się najlepszy ?

2. Poleciłbyś jakieś młode talenty do FM 2008 lub '09 ? :wink:

1. Dawno nie słuchałem, ale dzięki za przypomnienie. Najwięcej ulubionych mam bodaj na pierwszej płycie.

2. Nie, ale Hut lub Phnom lub CormaC być może.

siema enki pytanie mógłbyś doradzić jakąś dobrą,wydajną(tanią)kartę graficzną (do 400 zł)

A jakiej ty używasz :D

Doradzić nie doradzę, bo sam bym musiał się kogoś poradzić. Sam mam GeForce 9600 GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest twój stostunek do nowych gier - jest coś, co potrafi cię zainteresować (nie mówię tutaj o sequelach czy kolejnych kuponach, tylko o czymś całkowicie innowacyjnym) ?

Chodzi mi o grę, powiedzmy, do 3 lat wstecz - umiałbyś znaleźć w głowie 5 tytułów które pozytywnie cię zaskoczyły i przykuły do kompa na kilka/kilkanaście godzin ?

Czy kiedyś kupisz sobie jakąś inną przenośną konsolę poza PSP (patapony masz pewno dlatego, że posiadasz małego pleja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesujesz się kulturą żydowską?

Nie bardziej niż przeciętny zjadacz chleba.

umiałbyś znaleźć w głowie 5 tytułów które pozytywnie cię zaskoczyły i przykuły do kompa na kilka/kilkanaście godzin ?

Czy kiedyś kupisz sobie jakąś inną przenośną konsolę poza PSP (patapony masz pewno dlatego, że posiadasz małego pleja).

Battleforge, Heavy Rain, Atlantica Online, FUEL, Left 4 Dead, Bayonetta

Na razie kupna innej przenośnej konsoli nie planuję. Patapony mam pierwsze, ale w nie nie gram :) Być może sprawie sobie kiedyś 2. część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj bo zapomnę kiedy indziej. Grasz w L4D 2 kontrę? Pykamy sobie tak kampanie ale w kontrę jeszcze z tobą nie grałem więc się pytam.

Na samym spodzie swoich odpowiedzi masz linka do filmiku z Azumanga Daioh. Tak więc pytanie (bo zapomnę) oglądasz lub oglądałeś jakieś anime?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Enki. Jestem wielkim fanem Silent Huntera i w związku z pojawieniem się SH5 i jako, że w ostatnim numerze CD Action opisywałeś ją w dziale "w produkcji" chciałbym się zapytać czy w następnym numerze będzie już pełna recenzja tej gry i kto ją będzie pisał, bo zdradzę, że popełniłem ten błąd i już owy "półprodukt" nabyłem, także pragnąłbym wszelkimi środkami "przekonawczymi" zmobilizować recenzenta (myślę, że w imieniu wszystkich nabywców tego gów..)tej produkcji do zadania wielkiego kopa Ubisoftowi za tak chamskie potraktowanie (uczciwych) fanów tej serii. Dla niewtajemniczonych powiem tylko, że gra jest mega zabugowana, obiecywany realizm pozostał tylko obietnicą, w grze występuję wszechobecny absurd i paranoja (woda się leje, bomby głębinowe wybuchają, a załoga nie przejawia żadnego zainteresowania sytuacją-zachowują się tak jak podczas rejsu krajoznawczego a nie bojowego, na rozkaz alarmu w ogóle nie reagują-gdyby nie ikonka to wcale nie wiedziałbym że alarm został ogłoszony, a zabezpieczenie antypirackie DRM uprzykrza życie uczciwym odbiorcom w tak dużym stopniu, że nieraz nie można się w ogóle zalogować na konto Ubisoftu... i sobie wtedy człowiek nie pogra mimo, że wydał stówkę) Wady mógłbym wymieniać długo, ale mam nadzieje, ze Enki (lub inny recenzent) stanie w obronie uczciwych graczy i zasadzi (w formie recenzji)solidnego buta w zadek Ubisoftu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadam trochę nietypowe pytanie:

Enki, jaką armie miałeś, gdy walczyłeś z ostatnim bossem w Patapon 2 ??? Najlepiej, żebyś podał klasy i rasy wojowników :D .

P.S. Wiem, że jeśli mam problem, to mam zwrócić się do odpowiedniego działu, ale tak się składa, że nie mam problemu i pytam z ciekawości :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej enki, właśnie skończyłem czytać Twoją recenzje Heavy Rain. Grę odebrałem bardzo podobnie co Ty. Ale mam pytanko: o której postaci piszesz pod koniec recenzji? W sensie, z która to najbardziej się zżyłeś i musiałeś powtórzyć jeden rozdział? Ja najbardziej zżyłem się z Normanem (pomimo wielkiej sympatii do Ethana i jego syna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...