Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Czy Smuggler i Mac Abra i ty to taka sama osoba?Bo na 95% wydaję mi się że tak ;) ale rozszyfrowywanie tej zagadki jak myślę napędza nakład :/ taka mała intryga?

Mac Abra, jak samo nazwisko wskazuje, jest synem Abry (to była jedna z niewolnic króla Salomona), a Smuggler - o ile mi wiadomo - nie ma niczego wspólnego z narodem wybranym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler i Mac Abra i ty to taka sama osoba?Bo na 95% wydaję mi się że tak ;) ale rozszyfrowywanie tej zagadki jak myślę napędza nakład :/ taka mała intryga?

Mac Abra, jak samo nazwisko wskazuje, jest synem Abry (to była jedna z niewolnic króla Salomona), a Smuggler - o ile mi wiadomo - nie ma niczego wspólnego z narodem wybranym...

jak masz mnie jakoś zmywać z tematu żebym nie czepiał się wrażliwych punktów.To rób to jakoś nie wiem?z pomyślunkiem :D?bez urazy oczywiście bo banana nie chcę..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz mnie jakoś zmywać z tematu żebym nie czepiał się wrażliwych punktów.To rób to jakoś nie wiem?z pomyślunkiem :D?bez urazy oczywiście bo banana nie chcę..

A to przepraszam. Rzeczywiście się wygłupiłem.

BTW, po znakach diakrytycznych robimy spację, zdania zaczynamy od dużej litery i nie wsadzamy kropek w środek zdania, bo to "bez sęsu" jest... W jedno zdanie wsadzić tyle błędów to nie lada sztuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,może poprawie oceny z polskiego.

Dobra moje oficjalne stanowisko:Czy nie jaki Zbigniew Bański naczelny pisma Cda-action w celu pozyskiwania wyższych korzyści finansowych oraz by utrzymać cda na szczycie piszę pod dwoma nickami (Smuggler i MacAbra) PoZdRaWiAm-pokemoniaste pismo rox..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmu "Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi " Smugg [ bez urazy ;) ] wypadł troche źle , z tym kaskiem , zmienionym głosem , ciemnym pomieszczeniu wyglądał jak , jak jak ....... przestępca - nie jestem znawcą , i nie mówię że zrobiłbym to lepiej ale nie było to dla mnie zbyt fajnie

Zaraz, zaraz - to jest jakiś drugi akt? Czy można wiedzieć, gdzie go można znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Lubisz gnoić antyfanów itp osobników?

Uwazasz, ze mozna lubic np. oproznianie szamba? Czasem trzeba to zrobic, ale zeby lubic?

No tak, tylko ze w tym przypadku, robiac to, czujesz, ze jestes lepszy od takiego barana-antyfana, wiec mozna to lubiec :P Moim zdaniem to porownanie co podales nie jest zbyt trafione ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. To ja mam pytanie troche z innej beczki. Jakies 2 miesiace temu (nie pytaj dokladnie bo nie pamietam) jeden z fanow w AR napiasal o glebi w grach (cos w tym stylu...). Odpisales wtedy ze gry to przede wszystkim rozrywka no i niby ok ale....

Recenzja FC2 i co? I czytam ze postacie sa troche za plaskie ,ze nie mozna sie z nimi nawiazac wiezi emocjonalnych itd. Kurcze troche te kwetie sie wykluczaja nie sadzisz?

Pozdro dla redakcji! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,może poprawie oceny z polskiego.

Dobra moje oficjalne stanowisko:Czy nie jaki Zbigniew Bański naczelny pisma Cda-action w celu pozyskiwania wyższych korzyści finansowych oraz by utrzymać cda na szczycie piszę pod dwoma nickami (Smuggler i MacAbra) PoZdRaWiAm-pokemoniaste pismo rox..

Nie jaki (a jaki?)Zbigniewa Banski NIE jest naczelnym CDA od ponad roku i NIGDY nie pisal w nim pod ZADNA ksywka.

2.Lubisz gnoić antyfanów itp osobników?

Uwazasz, ze mozna lubic np. oproznianie szamba? Czasem trzeba to zrobic, ale zeby lubic?

No tak, tylko ze w tym przypadku, robiac to, czujesz, ze jestes lepszy od takiego barana-antyfana, wiec mozna to lubiec :P Moim zdaniem to porownanie co podales nie jest zbyt trafione ^^

A co za sztuka czuc sie madrzejszym od goscia o inteligencji paprotki w doniczce? Gdy pisze bzdury to go osmieaszm, zeby inni debile sie ew. zastanowili czy tez chca tak dostac i czy aby to, co mysla ma sens.

Witaj. To ja mam pytanie troche z innej beczki. Jakies 2 miesiace temu (nie pytaj dokladnie bo nie pamietam) jeden z fanow w AR napiasal o glebi w grach (cos w tym stylu...). Odpisales wtedy ze gry to przede wszystkim rozrywka no i niby ok ale....

Recenzja FC2 i co? I czytam ze postacie sa troche za plaskie ,ze nie mozna sie z nimi nawiazac wiezi emocjonalnych itd. Kurcze troche te kwetie sie wykluczaja nie sadzisz?

Pozdro dla redakcji! :biggrin:

Nie bardzo rozumiem w czym problem? Nie pisalem recenzji FC2. Autor recenzji moze miec inny poglad na to, czym jest gra.

ALE... jesli postacie sa plaskie itd. to tym bardziej jest to TYLKO rozrywka, bo coz innego pozostalo, skoro nie mozna nawiazac wiezi itd?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moje oficjalne stanowisko:Czy nie jaki Zbigniew Bański naczelny pisma Cda-action w celu pozyskiwania wyższych korzyści finansowych oraz by utrzymać cda na szczycie piszę pod dwoma nickami (Smuggler i MacAbra)

Człowieku, żeby wydedukować kim jest Smuggler wcale nie trzeba nie wiadomo jakiej inteligencji. Tobie najwyraźniej jej zabrakło, aby uważnie przeanalizować choćby stopkę redakcyjną... Albo już dawno nie czytałeś Ekszyna. Co i tak niczego nie usprawiedliwia. Więc teraz sprostowanie:

Naczelny (i MacAbra) nazywa się Jerzy Poprawa (Zbigniew Bański był naczelnym dawno temu i - o ile mi wiadomo - żadnej oficjalnej ksywki nie miał, bo był zawalony również robotą jako dyrektor wydawniczy), co każdy czytelnik (przeceniłem was...) wiedzieć powinien.

A teraz idź i nie grzesz więcej! Puk, puk, puk...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z numeru AR CDA 150: "Otóż zróbcie mi przyjemność i nie przysyłajcie już Screenshotów z Bioshocka, z tym przybitym do ściany gościem podpisanym Smuggler. Wedle moich obliczeń dostałem ich dokładnie...932 sztuki. Naprawdę wystarczy. Przez pierwsze 50 było to nawet zabawne, ale potem już coraz mniej."

Edytowano przez Reksio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko(jak wszyscy :)) Dlaczego Garfield? Cos czuje, ze to będzie miało związek z eldem. W którymś numerze pisał On'ik pisał ze eld i ty Smugg jesteście powiązani. Wyjaśnisz mi to? Moze dlatego gdyż Garfi-eld :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Drogi Smugglerze, że się wtrącam, ale jasna cholera mnie bierze jak 563 raz czytam kto to jest Smuggler. I co? Nawet jak zgadniecie to myślicie, że napisze "Tak to ja. Zgadliście"?

Smuggler to Smuggler i niech tak zostanie! Źle wam z tym faktem? Nie kupujcie CD-A, ale już nie piszcie tych durnych postów!!!

Pozdrawiam :kiss:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Lubisz gnoić antyfanów itp osobników?

Uwazasz, ze mozna lubic np. oproznianie szamba? Czasem trzeba to zrobic, ale zeby lubic?

No tak, tylko ze w tym przypadku, robiac to, czujesz, ze jestes lepszy od takiego barana-antyfana, wiec mozna to lubiec :P Moim zdaniem to porownanie co podales nie jest zbyt trafione ^^

A co za sztuka czuc sie madrzejszym od goscia o inteligencji paprotki w doniczce? Gdy pisze bzdury to go osmieaszm, zeby inni debile sie ew. zastanowili czy tez chca tak dostac i czy aby to, co mysla ma sens.

Az odrazu lzej sie robi na duchu i czlowiek, az chce powiedziec, ze sa jednak istoty mniej rozumne ode mnie :D

Btw Tylko, ze tych debili nie obchodzi, ze zostana osmieszeni, a chodzi im jedynie o to, zeby pojawic sie w AR ;-] Ot taka smutna prawda :-P

Edytowano przez DelCortez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mack00

A ja Ci powiem że jest tyle samo postów "wiem kim jest Smuggler", co "dajcie spokój tożsamości Smugglera", więc śmiecisz tu tak samo, jak każdy inny prof. S. Jonalista... :teehee:

Nawet takie posty jak ten mój też już się chyba pojawiały :P

Edytowano przez SZWENIO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj macie rację :/ no to czy Jerzy Poprawa piszę w cda pod nickiem Smuggler?

Facet, ty naprawde liczysz, ze dam sie wciagnac w taka wyliczanek? Bo jesli nie A to moze B, a jak nie B, to moze C?

Czytales jakas ksiazke Wojciecha Cejrowskiego? Jesli tak, to napisz jaka i czy Ci sie podobala. :smile:

A czytales kiedys Magazyn w CDA? Sadzac z pytani to pewnie nie...

Smugg, czy widziałeś jakiś film, który był ekranizacją książki i nie odbiegał (za bardzo) od oryginału...?

Widzialem raz mini-serial na podst. ksiazki Kinga "Lsnienie", gdzie King dopilnowal by nie zmieniono mu nawet przecinka w stosunku do ksiazki. I powiem wam, ze bylo to 33x nudniejsze niz znakomite "Lsnienie" z Nicholsonem, gdzie rezyser potrakotwal material ksiazkowy dosc swobodnie, ale w efekcie stworzyl znakomity horrorek. Ksiazka i film to odmienne medium, ciezko przelozyc jedno na drugie takm by bylo lepsze od oryginalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytales kiedys Magazyn w CDA? Sadzac z pytani to pewnie nie...

Czytalem(i nawet ciagle czytam) :tongue: . Mam numer, w ktorym piszesz o ksiazce Rio Anaconda, ale pozyczenie tego numeru koledze skonczylo sie na tym, ze wiekszosc stron jest nieczytelna (i wiekszej czesci Magazynu nie da sie przeczytac), dlatego o to pytam.

Edytowano przez maciek23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...