Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Mam małe pytanie: czy którykolwiek głupek, który na Ciebie nabluzgał/obraził cię/na siłę wmawiał Ci swoje głupie poglądy, kiedykolwiek Cię przeprosił? I czy przyjąłeś te przeprosiny?

Czy naprawdę uważasz odpowiadanie na listy i robienie zdjęć za swoje powołanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko-Czy na forum może powstać dział, w którym forumowicze odgadują tożsamość Smugga?

Nudne to będzie, forumowicze będą rzucać na oślep nazwiskami ze stopki redakcyjnej...

Kiedyś przyznałeś, że jak odejdziesz to łatwo będzie ustalić które nazwisko zniknie ze stopki.

Ale czy aby na pewno jesteś w stopce?

Nie co ty Smugglera nie może być w stopce redakcyjnej, ponieważ jak ksywka wskazuje jest przemytnikiem. Skoro jest przemytnikiem to coś przemyca (ukryte przesłanie w tekstach? "Idźcie do kiosku i powiedźcie kioskarce "THIS!IS!CDA!" [by cubi]). :) Przemyt jest nielegalny. Skoro coś jest nielegalne, to trzeba to robić po cichu, po kryjomu, inaczej "NA CZARNO". Wniosek: skoro Smuggler pracuje w CDA "na czarno" to nie może być w stopce redakcyjnej. Gdyby był to nie był by Smugglerem :P Uff...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, nie wiem czy takie pytanie już było czy nie, ale wybacz, po 30 stronach przeglądania tematu zwątpiłem.

Lubisz rocka progresywnego (Genesis, Pink Floyd) tak samo jako, więc chciałem ci zadać kilka pytań na ten temat.

PF:

Jakie płyty/kawałki najbardziej lubisz? Masz jakieś CD's? ? Widziałeś jakiś koncert tego cudownego zespołu? Może posiadasz nawet cosik na DVD?

Ale JAKIEGO? wiadomo. ze mam plyty ulubionych zespolow i takie tam. Ulubionej plyty nie wskaze, bo to sie zmienia w czasie, czasem ta, czasem tamta.

@topic Taka mnie naszła myśl głeboka, bo opowiadałeś jak to kiedyś w polsce piractwo było legalne to czy wtedy piraci oferowali jakąś niższą cene?? czy też taką samą?? ;)

trzymali ceny, choc oczywiscie rozmaite leszcze probwaly sie wylamywac, konkurujac nizsza cena, ale bylo im to zwykle wybijane z glowy. :) Tyle w temacie "dzieki piratom ceny sa niskie". Sami piraci jak mieli monopol na gierki, to tez zdzierali ile wlezie...

Mam małe pytanie: czy którykolwiek głupek, który na Ciebie nabluzgał/obraził cię/na siłę wmawiał Ci swoje głupie poglądy, kiedykolwiek Cię przeprosił? I czy przyjąłeś te przeprosiny?

Bywalo. Czasem ludzie pisza w stanie silnych emocji, potem im przechodzi i robi sie glupio... Ja ogolnie nie czuje sie takimi tekstami obrazony, wiec i przeprosin nie musialem przyjmowac, ale naturalnie milo jest jak ktos widzi, ze sie wyglupil i jest w stanie do tego sie przyznac.

Czy naprawdę uważasz odpowiadanie na listy i robienie zdjęć za swoje powołanie?

Jakie kurde powolanie? Po prostu lubie to robic - ale gdzie tu widzisz powolanie?

<-- <-- <-- <-- <-- <-- <--

Czy niewątpliwe zainteresowanie Garfieldem wynika z ogólnego zamiłowania do kotów czy może ze względu na głębokie treści jakie znajdują się w tekstach komiksów??

;)

Lubie koty i styl humoru tego komiksu wiec...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o piractwo...cóż, osobiście pirata nie kupiłem od ładnych 8 czy 9 lat, ale pamiętam jak to było w latach 90tych na giełdzie komputerowej warszawskiej. Były takie dwa okresy, najpierw podłaziły takie typki z za pazuchy wyciągające płytki i szeptem pytające "coś z gier programów?" a potem na bezczela zaczęli się rozkładać ze stolikami. Nawet nie wiem jak teraz to wygląda, ale mam wrażenie, że z postępem cywilizacyjnym powinno być na odwrót. W sensie, że od pełnej jawności powinni uciekać w podziemie. Ale nie u nas jak widać, nie u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Witaj zadałem to pytanie już do CormaC i postanowiłem ze zadam również tobie bo jestem ciekaw twojej opinii co sadzisz o muzyce typu trance hause czy wogóle obiło ci sie o uszy i czy kojarzysz może imię Armin van buuren dodam najlepszy Dj świata Był parę razy w Polsce jeśli nie to spoko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zadałem to pytanie już do CormaC i postanowiłem ze zadam również tobie bo jestem ciekaw twojej opinii co sadzisz o muzyce typu trance hause czy wogóle obiło ci sie o uszy i czy kojarzysz może imię Armin van buuren dodam najlepszy Dj świata Był parę razy w Polsce jeśli nie to spoko

Szczerze mowiac terminy i nazwisko te nic mi nie mowia - ale pewnie slyszalem, tylko nie wiem, ze to - to to. :)

Ale ja preferuje klasyczny rock a szczegolnie tzw. art rock aka rock symfoniczny i muzyke elektroniczna (Tangerine Dream - to praktycznie jeden z przodkow wspolczesnego trance, jak sie zdaje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w sprawie wykorzystania praw autorskich. Niedawno w swoim minifelietonie napisałeś o zdjęciach Copyright by Smuggler ;) Otóż, czy mógłbym gdzieś (np.na moim blogu) napisać Twój tekst/minifelieton z dopiskiem o Twoich prawach autorskich? Może i błaha sprawa ale wolę nie urażać Cię niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie co ty Smugglera nie może być w stopce redakcyjnej, ponieważ jak ksywka wskazuje jest przemytnikiem. Skoro jest przemytnikiem to coś przemyca (ukryte przesłanie w tekstach? "Idźcie do kiosku i powiedźcie kioskarce "THIS!IS!CDA!" [by cubi]). :) Przemyt jest nielegalny. Skoro coś jest nielegalne, to trzeba to robić po cichu, po kryjomu, inaczej "NA CZARNO". Wniosek: skoro Smuggler pracuje w CDA "na czarno" to nie może być w stopce redakcyjnej. Gdyby był to nie był by Smugglerem :P Uff...

Każdy może to interpretować jak chce :P moim zdaniem Smuggler - przemytnik - ma ten przydomek nie bez powodu. W AR bardzo często przemyca jakieś głębsze treści. Ile osób dzięku czytaniu AR zainterosowała się fotografią ? :PWIELE! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Mam takie pytanie(wiem to trochę głupie)

Gdy do ar przyszły słabe listy to co robisz?

Pisze lepsze :)

Zart. Wrzucam slabe i marudze, ze kiepsko w tym miechu, bo co mam robic? Zawsze jest jakis zapasik z zeszlych miesiecy to jakos tam sie to AR zlozy...

A słucha pan tylko klasycznego rocka czy inne odmiany w stylu punk rock czy hard rock?

1. Nie pan. Ty, Smuggler, etc.

2. Za punkiem specjalnie nie przepadam, ale hard-rocka slucham, od takich klasykow jak Black Sabbath czy Nazareth i Motorhead poczawszy. Ja w ogole slucham rocka, tyle ze najbardziej lubie ten symfoniczny. A i jazz, folk, etc. tez maja dostep do moich uszu.

Piszę w sprawie wykorzystania praw autorskich. Niedawno w swoim minifelietonie napisałeś o zdjęciach Copyright by Smuggler ;) Otóż, czy mógłbym gdzieś (np.na moim blogu) napisać Twój tekst/minifelieton z dopiskiem o Twoich prawach autorskich? Może i błaha sprawa ale wolę nie urażać Cię niczym.

Przepisac raczej. W sumie mozesz ale z dopiskiem

© Smuggler © CD-Action, wszelkie prawa zastrzezone, publikacja za wiedza i zgoda autora.

1. Czemu w AR nie ma znów nic z SwS? Nie ma nic ciekawego od dłuższego czasu?

Jest ale listy tez sa, a IMO to ma priorytet

2. Czy to prawda, że Wrocław żąda dostępu do morza? ;)

Owszem, ale Srodziemnego.

@Smuggler:

1.Czy grasz w gierki mające 10-15 lat temu? Jeśli tak, to ile czasu i dlaczego?

Bo mam i lubie. A ile czasu? Czasem kwadrans, czasem pol dnia.

2.Czy słuchasz jazzu?

Tez.

Kiedy ostatnio zdarzyło Ci się zarwać nockę przy jakiejś grze?

Tydzien temu. Ale tylko do drugiej w nocy. Akurat konczylem Mirror's Edge.

Przepraszam że cie o to proszę Smugg, Gdzie mogę aktułany numer Action MAGa przejrzeć bez kupna CD Actiona ?

Na stronie Action maga?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym jeszcze spytać Ciebie o zespół Electric Light Orchestra. Nie wiem czy kojarzysz ten stary zespół ale IMO ich muzyka była inspiracją dla wielu współczesnych wykonawców/zespołów. W sumie to do dzisaj nikt nie powtórzy ich oryginalnych podkładów muzycznych jakie tworzyli (a przynajmniej ja się jeszcze z takimi nie spotkałem). A najlepsza ich płyta to "Time" 1981 rok. Czuję nawet pewien sentyment jak w tekstach ich piosenek słyszę nawiązania do przyszłości tak jak w utworach "Yours truly, 2095" lub "21st Century Man". Czuję się jakbym odkrywał zapiski kogoś kto próbował odkryć aka będzie przyszłość tak jak my teraz to robimy czasami. Polecam każdemu.

Pytanie: czy znasz i jakie jest Twoje zdanie o tym zespole :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Nie wiem do kogo sie zbytnio odnieść z tym pytankiem ale mam małą uwagę może raczej prośbę czy na waszym coverku gameplay nie mogą być ciut dłuższe chociaż do tych 3 minut nie nie kończyć sie zawsze w najlepszym momencie gry

Jeśli ci zepsułem tym pytaniem całą resztę dnia to przepraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...