Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Probowalem ale zupelnie to do mnie nie trafia - tzn. styl pisania Lovecrafta.

Ale np. Gainman napisal opowiadanie "Studium w szmaragadzie" gdzie polaczyl XIX wieczny Londyn Sherlocka Hokmesa z realiami swaita Cthulhu i to bylo [beeep].

Nie wstydzisz się za słownictwo? :trollface:

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Którą stroną papieru się podcierasz ?

2. Jaki nosisz rozmiar stanika ?

3. Jakie było najgłupsze pytanie na jakie musiałeś odpowiadać na forum ?

Podnosisz poprzeczkę... i ciśnienie moderacji. Pomyśl trochę zamiast pytać bezrozumnie - RoZy

Nie zal ci 5 minut zycia, ktore zmarnowales na pisanie takich pytan? - Smg

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście uruchomić swoje kontakty i wypytać poszczególnych deweloperów, których gry na PC korzystają z Games for Windows Live, czy, co i kiedy zamierzają zrobić z tymi grami tak, aby również od 1 lipca br. można było w nie bez problemu grać bez ściągania jakichś cracków lub pełnych wersji "legalnych inaczej"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Jam nie jest Smuggler, ale chyba mogę Ci trochę pomóc. Większość deweloperów zapowiedziało, że ich tytuły korzystające z GfWL przejdą na Steama, ale jak, gdzie i kiedy - nie wiem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znudziła Cie po tylu latach ta praca?

Na pewno nie ma we mnie takiego entuzjazmu jak 18 lat temu. Ale nadal ja lubie i doceniam.

Czy gry nadal wywołują w Tobie radość?

Tak, sam sie temu dziwie, ale ciagle tak. Tyle, ze coraz mniej jest gier, ktore potrafia mnie naprawde wciagnac. Ostatnimi byly Wiedzmin 2 i Mass Effect 3.

Czy myślałeś o tym, żeby zrobić jakieś tematyczne (coś takiego, jak weekendy na stronie) wydanie AR?

Nie, bo nie mam wplywu na tresc listow. Ale czasem AR zdominowana jest przez jakis temat, jesli wzbudzil emocje i byl spory odzew na wczesniejszy list.

Ile czasu dziennie zajmuje Ci odpisywanie na maile od czytelników?

Nie wlaczam stopera, nie wiem. Ale ze staram sie pisac odpowiedzi z marszu, a nie myslac dlugo "jak by tu odpowiedziec" to nie zajmuje to wiele czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś kiedyś tak, że kiedy miałeś coś napisać powiedziałeś se "Ee tam, za pięć minut...", i tak jeszcze raz, drugi, trzeci, czwarty itd. A kiedy miałeś już "ostatecznie" zabrać się do roboty okazało się, że minęło kilka godzin?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie wlaczam stopera gdy robie rozne rzeczy, nie wiem. Dosc czesto robie rozne rzeczy na ostatnia chwile albo przedostatnia, bo z drugiej strony dziala to na mnie mobilizujaco, wiem ze musze i sie spinam, robie to lepiej niz gdybym dziubal przez pare dni z doskoku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler smile_prosty.gif Poznanie Twojej tozsamości wcale nie było takie skomplikowane smile_prosty.gif Nie wiem czy przewidziałeś, że Twoje nazwisko zostanie opublikowane u pewnego tour operatora w związku z wygranym przez Ciebie konkursem i odwołanym wyjazdem do Indii. smile_prosty.gif Ciężki szok, bo 15 lat temu jako 11 latek (tak, tak już 15 lat z Wami drogie CDA) dałbym się pokroić za poznanie tej wiadomości, a teraz tylko "wooow! kurde, ale jak to?! to on?" smile_prosty.gif Także nie odkrywaj się i dawaj ludziom tą radochę Kalasanty. smile_prosty.gif

Ps. Daremno Wam szukać tego wspomnianego konkursu, bo juz dawno go nie ma :) Ale frajda z potwierdzenia przypuszczeń bezcenna.

Edytowano przez mpiter1
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sądzisz, że Mariusz T. powinien przebywać na wolności, czy słusznie skazano go na ten zakład w Gostyninie?

To nie jest miejsce na takie rozwazania.

Czy urodzinowy numer będzie rokordowy pod względem nakładu ?

Na pewno nie. Czasy nakladow rzedu 200.000 minely dobrych 10 lat temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Ci się przyznać Smug, że jak dwa lata temu czytałem twoją recencję ME3 nie wierzyłem, że gra może wywołać takie emocje i to jeszcze u faceta smile_prosty.gif. Nie dawno na jakieś wyprzedaży wpadła mi cz 2 i 3 w ręce więc postanowiłem spróbować. Zwracam honor, gra jest świetna, a fabuła, którą posiada jest tak niesamowicie wciągająca jak żadnej innej gry ( w jaką grałem ). Doskonale ująłeś to w recencji dopiero teraz po ukończeniu gry tak naprawdę zrozumiałem co mogłeś wtedy czuć, sam nawet uroniłem łzę. Mam pytanie, czy grałeś jeszcze w jakeś inne gry, które przykleiły cię do ekranu na długie godziny ale nie tylko samą rozgrywką ile fabułą ? Jeśli tak to, jakie ?

Oba Wiedzminy? Pierwszy Deus Ex?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piszę tutaj bo potrzebuję pomocy a mianowicie piszę pracę maturalną o grach komputerowych i potrzebuję kilku recenzji gier takich jak :

-Assassin's Creed

-Assassin's Creed II

-Assassin's Creed Brotherhood

-Battlefield 3

-Tom Clancy's Rainbow Six (pierwsza gra)

-The Lord of Rings: The Return of the King

problem jest w tym że recenzja musi być z CD-Action bo musi być "naukowe" icon_neutral.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia, stary, powodzenia.

A jesli liczysz, ze wujek Smuggler teraz oleje granie na kompie, czy czytanie ksiazek, zeby ci zrobic skany tych recenzji i przeslac, to znaczy ze masz o mnie cholernie dobre mniemanie. I jak sam widzisz - niesluszne. trollface.gif

Poza tym praca bazujaca tylko na jednej opinii o grze - bitch. please. Rusz dupe, poszukaj recenzji w sieci - wielu recenzji tej samej gry.

Zrob to SAM i zrob to PORZADNIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...