Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Smugg, masz jakiś dobry sposób żeby przekonać kota do kąpieli? Kąpiele mojego kota kończą się tym, że wprawdzie jest czysty, ale moje ręce są całe podrapane, bo trzeba go trzymać. A boi się on nawet kropelki wody w wannie (myję go pod prysznicem w letniej wodzie). A na deszczu to taki z niego kozak że nieraz go nie ma na noc i wchodzi do kałuż..

@Thergor

Grubego nie upijesz ;p

Edytowano przez RAZOR026
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, masz jakiś dobry sposób żeby przekonać kota do kąpieli? Kąpiele mojego kota kończą się tym, że wprawdzie jest czysty, ale moje ręce są całe podrapane, bo trzeba go trzymać. A boi się on nawet kropelki wody w wannie (myję go pod prysznicem w letniej wodzie). A na deszczu to taki z niego kozak że nieraz go nie ma na noc i wchodzi do kałuż..

Ale po co w ogole kapac kota? Pomijajac jakies sytuacje ekstremalne, typu "wpadl do szamba" czy "wyciagniety z piwnicy z weglem" to koty zwykle same sie doprowadzaja do ladu i porzadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze (brzmi to trochę idiotycznie,ale niech będzie) mam pewien problem. Nie za bardzo jestem w stanie pogodzić się z faktem wysokich cen gier. Nie tyle, że mnie nie stać, tylko ,że szkoda mi dla przykładu stówki na jakąś propozycje. Kiedyś gry były duużo tańsze i jakoś dawało radę. Teraz chciałbym kupić jakiś nowszy tytuł , (gdyż mam chęć w coś pyknąć, w wolnym czasie), ale jak widzę, ceny to mimo iż gra jest dobra, powiedziałbym nawet bardzo dobra to po prostu po kupieniu tego czegoś będę, się z tym źle, że taką kwotę wydałem na grę, a nie na coś bardziej pożytecznego.

Co sądzisz o tym co napisałem powyżej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uwzasz, e gry sa drogie? Za bilet do kina (ze 2 godziny)) placisz z 20 zl czyli z 10 zl za godzine. Za gre, w ktorej mozesz spedzic kilkadziesiat i wiecej godzin placisz 100 zl, czyli duzo mniej za godzine.

A jesli masz bol d... to nie kupuj. Ja nie mam 1001 rzeczy, ktore chcialbym miec i jakos zyje.

A jesli liczysz, ze cie usprawiedliwie, ze powiem "no to trzeba piracic" to sie kur*** mylisz.

  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdy nowy redaktor jest wtajemniczany w to, jaka jest Twoja prawdziwa tozsamosc? Nie wiem, czy ktos ja juz odkryl, bo nie siedze w tym, ale nasuwa sie tez drugie pytanie: co by sie stalo, jezeli (hipotetycznie) ktos wrzucil do Internetu Twoje fotki i napisal o Tobie, z dowodami?

Hm, przy okazji cos z innej beczki, zdarzalo sie kiedys, ze wiekszosc pieniedzy z wyplaty wydales na sprzet/gry/ksiazki/cos zwiazanego z grami i do konca miesiaca 'jadles tynk'?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spoko, nikt w redakcji nie wiem kim jestem, siedze zawsze w z torba papierowa na twarzy. smile_prosty.gif

Hm, przy okazji cos z innej beczki, zdarzalo sie kiedys, ze wiekszosc pieniedzy z wyplaty wydales na sprzet/gry/ksiazki/cos zwiazanego z grami i do konca miesiaca 'jadles tynk'?

Jak sie ma rodzine, to sie nie mysli tylko o sobie. Wprost przeciwnie nawet. Zdarzalo mi sie miec problemy finansowe w zyciu, ale nigdy z tego powodu, ze wydalem cala kase na swoje zachcianki. Ale zdarzylo mi sie daaawno temu, w PRLu, wydac swoja miesieczna pensje na komplet bluesowych markowych strun do gitary. Ale wtedy mieszkalem z rodzicami, bylem mlody bardzi i pensja (nedzna zreszta okrutnie, bo pierwsza praca i w ogole) byla w sumie moim kieszonkowym. Do dzis pamietam jak pieknie potem ta gitara grala. I jaka byla rozpacz jak w koncu jedna struna pekla.

Aha. Zaliczylem nowego wiedźmina (Sezon burz). Lba nie urywa ale kawal solidnej lektury. Warto kupic te ksiazke, gdy sie jest fanem ksiazkowego Wieska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie ale musi to byc cos "nieprzyziemnego" - jakbym mial robic pomidorowa, czy schabowego, to ble. Ale chinska kuchnia, czy chocby sushi - chetnie!

Co do sushi to jest to proscizna, tylko wymagajaca troszke wprawy.

Podpowiem - zamiast surowej ryby (ryzykowne, gdy nie masz pewnosci, ze naprawde jest swieza) niezle sie spisuje wedzony losos.

Ciekawa jest pasta - zoltko (na twardo) + taki drobny kawior (a dokladniej "ikra ryb atlantyckich" - nie kosztuje majatku) wymieszane razem, uzywane jako wypelniacz pomiedzy innymi skladnikami.

Bardzo ladnie sie sprawiaja paluszki krabowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim tokiem myślenia Smugglerze, za mecz 90minutowy no niech będzie troszkę więcej, można zapłacić nawet kilkaset złoty w zależności od rangi meczu np: (finał Ligi Mistrzów) i wychodzi dużo więcej niż za godzinę gry.(ok za mecz Wisienki Górnej z Koniną Wielkopolską zapłaci się 20zł, ale rozumiesz sens). Co do gier to są drogie i będą coraz droższe (niestety) i po prostu płacenie >100zł za jakąś nowszą produkcję, a w przypadku konsoli >180zł to uwierz jest dosyć sporo, kiedyś za tę kwotę można byłoby kupić o wiele więcej.

Edytowano przez ArachidowyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim tokiem myślenia Smugglerze, za mecz 90minutowy no niech będzie troszkę więcej, można zapłacić nawet kilkaset złoty w zależności od rangi meczu np: (finał Ligi Mistrzów) i wychodzi dużo więcej niż za godzinę gry.(ok za mecz Wisienki Górnej z Koniną Wielkopolską zapłaci się 20zł, ale rozumiesz sens). Co do gier to są drogie i będą coraz droższe (niestety) i po prostu płacenie >100zł za jakąś nowszą produkcję, a w przypadku konsoli >180zł to uwierz jest dosyć sporo, kiedyś za tę kwotę można byłoby kupić o wiele więcej.

Zrob swoja firme, rob gry po 30 zl. Wszyscy chca, zeby to, co kupuja bylo jak najtansze, ale sami chca dostawac duzo kasy za to co sami robia.

Nie wiem o co ci chodzi, tak naprawde. Jesli gry sa twoim zdaniem za drogie - nie kupuj. Czekaj na przeceny, promocje, itd. Bedzie taniej.

Sezon burz kupiłeś na Allegro czy gdzie indziej?

Gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim tokiem myślenia Smugglerze, za mecz 90minutowy no niech będzie troszkę więcej, można zapłacić nawet kilkaset złoty w zależności od rangi meczu np: (finał Ligi Mistrzów) i wychodzi dużo więcej niż za godzinę gry.(ok za mecz Wisienki Górnej z Koniną Wielkopolską zapłaci się 20zł, ale rozumiesz sens). Co do gier to są drogie i będą coraz droższe (niestety) i po prostu płacenie >100zł za jakąś nowszą produkcję, a w przypadku konsoli >180zł to uwierz jest dosyć sporo, kiedyś za tę kwotę można byłoby kupić o wiele więcej.

Może i gry są obecnie trochę droższe, ale to tylko stan w dniu premiery. Cena początkowa wzrosła, ale za to spada w o wiele szybszym tempie. Bundles, promocje na Steamie, GOG-u, GMG, muve, giveway'e i akcje promocyjne, na których można dorwać gierki za darmo (patrz: Civilization V i Mafia II ostatnio). Jeśli kogoś w dzisiejszych czasach nie stać na gry, to tym bardziej na komputer i rachunki za prąd oraz Internet.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co w ogole kapac kota? Pomijajac jakies sytuacje ekstremalne, typu "wpadl do szamba" czy "wyciagniety z piwnicy z weglem" to koty zwykle same sie doprowadzaja do ladu i porzadku.

Ano po to, żeby nie śmierdział (zwłaszcza że mój potrafi hasać byle gdzie i spać po drodze też byle gdzie) i żeby miał czyste futro w tych miejscach gdzie już nie dosięgnie swoim językiem/łapami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot wszedzie siegnie...

No ale jak faktycznie przylazi smierdzacy itd. to sa specjalne szampony dla zwierzat. Ale kapanie kota to sport ekstremalny. :)

Jeśli niebo zwaliłoby się nam na głowy, czy CDACTION by upadło? (ja bym odpowiedział "nie", ale chcę znać Twoje zdanie)

Nie jest to moja pierwsza praca i zapewne nie ostatnia. Ale chyba najlepsza (uwzgledniajc prestiz, zarobki i przyjemnosc z jej wykonywania) jaka mialem, wiec pewniie byloby mi smutno i to mocno. Ale "show must go on" - wiec nie bylby to koniec swiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego kota to raczej więcej sięgnie niż on czegoś sięgnie, bo to leniuch. (Najlepsze są momenty kiedy go ściągam z fotela kiedy on śpi, a potem on 15 sekund nie wie o co chodzi, a potem idzie 10 kroków i śpi dalej na progu) Ale kochany jest mimo wszystko ;p

Edytowano przez RAZOR026
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smugg,

Pamiętam Twoje artykuły w czasopiśmie odnośnie kompaktowych aparatów. Jak największa matryca, rozdzielczość do 5-6mpix i zoom do x5. Przeglądając aparaty do 300zł mocno się zdziwiłem. Wszędzie jakieś niebotyczne rozdzielczości typu 12-16mpix. Po co to komu? Rodzina prosi mnie o pomoc w zakupie jakiegoś taniego pstrykacza. Poleciłbyś coś do 300zł? Może podrzuć chociaż, gdzie szukać. Domyślam się, że fora o tematyce fotograficznej odpadają, nikt nie interesuje się tam takimi tanimi produktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak wspominasz swoje dzieciństwo? Pamiętasz jakieś ciekawe sytuacje? Chciałbyś czasami powrócić do tamtych czasów?

2. Czy jako ktoś ważny i popularny czujesz się lepszym od innych w redakcji? Masz jakieś przywileje z tym związane np. mówić co ci się żywnie podoba o kim chcesz i nie bać się, że cię wyrzucą z pracy?

3. Co sądzisz o obecnym systemie edukacji? Czy dobrze przygotowuje nas do życia i pracy?

4. Uprawiasz jakiś sport? Jesteś aktywny fizycznie?

Edytowano przez RoronoaZoro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Milo. Ale czy chcialbym wrocic - nie wiem, bo po co? Miec cialo 5-latka i obecny umysl? E tam. A zdziecinniec jeszcze zdaze...

2. Nie czuje sie wazniejszy etc. Mam jakies nieformalne przywileje w stylu "moge opowiedziec ten sam stary dowcip po raz 34 i prawie nikt nie bedzie mowil 'ale suchar'" i to wsztstko,

3. Skad mam wiedziec, skoro dawno juz z tego systemu wyszedlem? Ale sadzac z poziomu (ortograficznego) wielu listow, to kiepsko jest.

4. Glownie wyczynowe opierdalanie sie :) ale na wiosne zamierzam ostro meczyc rowerek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...