Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Głupio tak siedzieć na forum przy sobocie ( w dodatku wieczóricon_rolleyes.gif ) ale lepiej mi pisać nim ucieknie - pytanie :

widzisz jakiś punkt zwrotny w historii Polski XX w. coby historia mogla potoczyć sie inaczej i nasz kraj bylby dziś w top10 gospodarczych potęg? nie śmiem nawet marzyć o jakimś podium ale 8-9-10 miejsce mogloby być realne, gdyby .... no właśnie -> tu pytanie do Ciebie, no bo w końcu na początku XX wieku byliśmy na 12 miejscu w produkcji na świecie z całkiem niezłymi perspektywami...

ps. świeżo po targach książki w krk, musze przyznać że nasi polscy pisarze fantasy to równi goście! cool_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o nowym Wiedźminie od Sapkowskiego? Cieszysz się, że powróci po tylu latach czy masz jednak jakieś obawy o formę Sapkowskiego? W końcu już parę ładnych lat minęło od ostatniej książki, a powroty z zaświatów nie każdemu wychodzą.

Uprzedzajac wszystkie pytania - tak, wiem ze bedzie nowa powiesc o Wiedzminie. Tak, ciesze sie ale mam troszke obaw, czy dzisiejszy Sapkowski jest w stanie pisac jak Sapkowski sprzed 20 lat. Szczerze mowiac troche watpie, ale moze wlasnie w wiedzminskim swiecie odnajdzie siebie i da nam kawal dobrej ksiazki.

Eh, jakbyś czytał poprzednią stronę od początku.

Edytowano przez Asasyn15k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak siedzieć na forum przy sobocie ( w dodatku wieczóricon_rolleyes.gif ) ale lepiej mi pisać nim ucieknie - pytanie :

widzisz jakiś punkt zwrotny w historii Polski XX w. coby historia mogla potoczyć sie inaczej i nasz kraj bylby dziś w top10 gospodarczych potęg?

Nic. Karty juz dawno byly rozdane, a my mielismy ponad 100 lat w plecy. Gdybym mial szukac kluczowego elementu - albo nie wchodzic w sojusz z Litwa (zauwazcie, ze to nas przekierowalo z Zachodu na Wschod - pod Grunwaldem nasi rycerze w niczym zasadniczo nie roznili sie od Krzyzakow - mowa o obyczajach, uzbroejniu itd. W 100 lat pozniej nasza szlachta znaczaco juz ulegla wschodniemu stylowi i zaczeto na Zachodzie patrzec na nas jako "takich dziwnych ludzi o dziwnych obyczajach". Ale to tylko moja spekulacja, bo diabli wiedza jak by sie wtedy losy Polski potoczyly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ogladam archiwalne nagradnia ale wcale nie uwazam, zeby owczesne zasady byly lepsze. To w koncu maja byc SZTUKI walki a nie po prostu bijatyka na poziomie hard. A my nie jestesmy na rzymskich igrzyskach, gdzie gladiatorzy sie zabijaja dla naszej uciechy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie jest twoje zdanie na temat gry metin 2 icon_mrgreen.gif ?

2. W jakim sklepie najczęściej robisz zakupy ?

3. Czy zdarzyło ci się kiedyś samemu zrecenzować grę w cd action ?

4. Czy teksty pisane na forum mogą się znaleźć w action redaction ?

5. Czy masz już siwe włosy ?

Edytowano przez warlock44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem ogladam archiwalne nagradnia ale wcale nie uwazam, zeby owczesne zasady byly lepsze. To w koncu maja byc SZTUKI walki a nie po prostu bijatyka na poziomie hard. A my nie jestesmy na rzymskich igrzyskach, gdzie gladiatorzy sie zabijaja dla naszej uciechy.

Nie do końca. W vale tudo i na początkach UFC chodziło o to żeby wyłonić metody które są jak najbliższe prawdziwej walce - ale takiej bez pomocy kolegów i różnych narzędzi, po prostu za pomocą swojego ciała. Nie chodzi o to żeby koniecznie pokazywać coś z danej sztuki walki, chodzi o to żeby pokazać to co skuteczne, a że często takie coś znajduje się w danej sztuce walki to już inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakie jest twoje zdanie na temat gry metin 2 icon_mrgreen.gif ?

Zadne

2. W jakim sklepie najczęściej robisz zakupy ?

Najblizszym

3. Czy zdarzyło ci się kiedyś samemu zrecenzować grę w cd action ?

4. Czy teksty pisane na forum mogą się znaleźć w action redaction ?

Tak.

5. Czy masz już siwe włosy ?

Juz nie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki blogasek? I niby dlaczego uwazasz, ze tam zagladam?

Nie kłam, zostawiłeś tam komentarz. 8) Poza tym jak można nie zaglądać na taki fajny efekt mojej pracy? Myślę że na tej podstawie niejeden napisze książkę na temat skrzywień psychicznych. ;)

A ty duncan lepiej złóż zamówienie do apteki bo to bardzo rzadki i trudny do uzyskania lek. Czuję że już odpływam. Ratuj mnie z obłędu!

Edytowano przez Thergor
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...