Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Wcale nie chodziło mi o to aby było to zabawne. Mój wujek kiedyś zadał mi takie pytanie i okazało się że kiedyś nad tym pracował.

Więc mam kolejne pytanie. Czy interesujesz się zjawiskami paranormalnymi?

Edytowano przez ShadowHand
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Twój ulubiony artykuł napisany przez Ciebie?

Nie wiem, nie robie takich rankingów. Ale milo mi sie pisalo np. "Ofiary ewolucji", czy tekst o wojnach Atari i Commodore. Lubię też "Człowieka i świnie", gdyż "rzeżbiłem" ten tekst bardzo długo, i jestem zadowolony z efektu końcowego.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej liczy się dla Ciebie grafika czy fabuła w grach? I co sądzisz o polskich YouTuberach?

Kiepska grafika jest do wytrzymania (ja zreszta pamietam grafy z ZX Spectrum...) kiepska fabula - kladzie cala gre.

Polskich YT nie ogladam i nie cierpie z tego powodu.

powiedziałeś, ulubione artykuły. To może najlepsza gra jaką zdarzyło ci się recenzować (tylko nie mów, że mass effect, bo o tym już wszyscy wiedzą)

A ja ci znow mowie, ze NIE ROBIE TAKICH RANKINGOW. Nie patrze na cos i od razu sobie mysle "o, brzydsze od piramid ale ladniejsze od Luku triumfalnego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - siekanie zombie znudzilo mi sie po 5 godzinach. I nie mialem motywacji by grac dalej. A dla dobrej fabuly to sie przegryzalem chocby przez pierwszego Wieska - jeszcze niezoptymalizowanego. I NIC mi nie przeszkadzalo w tej grze, bo fabula wynagradzala wszystko, Tzn. duzo rzeczy przeszkadzalo, ale wybaczylem grze kazdego babola, poniewaz fabula cholernie mnie wciagnela.

Tam gdzie liczy sie fabula - przygodowka, RPG itd. - jej kiepski poziom kladzie reszte, a dobry poziom tuszuje babole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania smile_prosty.gif

1. Czy masz samochód?

2. Czy kiedyś spiraciłeś jakąś grę?

3. Jaki jest twój ulubiony gatunek filmowy?

1. Mialem ale uznalem, ze do niczego mi nie jest potrzebna,

2. Jedna? Ja z tego zylem pare lat... w czasach PRL

3. Dobry film jest dobry, niezaleznie od gatunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Brawo.

A to by było co najmniej dziwne, gdyby na forum moderator przyznawał się do przestępstwa.

@2UP

Dałeś się strollować, chociaż nawet nie próbowałem tego zrobić... Niektórzy nie zauważą sarkazmu nawet wtedy, gdyby wyszedł z krzaków i pokazał im język.

EDIT:

To z tym kotem to był przypadek, nie czytałem wcześniejszych wiadomości. Zatem wybacz proszę i jeżeli jeszcze jest chory, życzę powrotu zwierzaka do zdrowia.

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...