Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czy wiesz może coś w temacie ogromnego Big Boxa reklamowego (ok. ponad 50 cm wysokości) z premiery Diablo 3 na konsole. Widziałem taki w jednym sklepie ale odmówili mi wejścia w jego posiadanie? Macie może jeden taki na pozbyciu? Chętnie przyjme bo świetnie będzie wyglądał przy moim standzie reklamowym z premiery Diablo na PC. Komu z redakcji mam sprzedać dusze by takie pudło otrzymać?

Edytowano przez Warlord3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze mi napisales, bo inaczej na pewno bym nie ogarnal tej liczby.

PS. Zamiast kupic sobie chipsy czy piwko - uratuje zycie temu kotu. Kazde 2 zl sie liczy.

http://allegro.pl/charytatywna-zorro-z-deficytem-uczuc-i3516985336.html

Tych, ktorzy kotow nie lubia itd. prosze by zachowali to dla siebie. To jest apel dla tych, ktorzy chca pomoc. Nie chesz - w porzadku, ale po diabla masz o tym mowic. Kup se te piwko i juz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Wyobraź sobie że masz 10 milionów zł. Po ile kasy podzielisz.na poniższe.kategorie?

- Cele dobroczynne

- Ile zostawisz dla siebie

- Ile zalokujesz w banku

Pozdrawiam biggrin_prosty.gif

Wiesz, powiem ci taki dowcip z czasow PRL. Do gazdy przychodzi agitator i opowiada mu jak wiele dobra dla ludzi czyni Partia.

I w koncu go pyta

- Gazdo, a konia byscie w podziece za to Partii oddali!

- No pewnie!

- A krowe?

- Jasne!

- A koze?

- Panocku, nawet dwie!

- A owieczke?

- Owiecki nie dalbym.

- A dlaczego?

- Bo owiecke to ja mam.

Wiec wybacz, nie lubie teoretyzowania. W praktyce pewnie i tak zrobilbym cos innego. Na pewno bym sie z potrzebujacymi podzielil (zawsze z pensji odpalam jakas dzialke na rozne zbozne cele) ale ile? Nie wiem. Co z tego, ze teraz powiem "milion" jak w realu dalbym np. 50.000?

Co sądzisz o grze w pokera?

Nie uprawiam hazardu w zadnej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo obecnosc na forum jest dobrowolna. Nie ma tez np. pytan do Gema, bo on tez nie chce sie w to bawic.

Redaktor naczelny ma duzo na glowie, a pytania w stylu "czy dacie, kiedy dacie, dajcie..., czy mozecie dac, czy mozecie zrobic pismo bez plytek i dlaczego nie itd.", ktore by najczesciej padaly w jego strone i tak musza pozostac bez odpowiedzi.

Jesli pojawia sie jakas WAZNA kwestia, to zostaje mu przekazana, to macie na 100%.

Zreszta ogolnie tak sie jakos przyjelo w CDA, ze Naczelni na forum nie bywaja (tzn. nie maja swego konta). ale sobie je poczytuja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem już trochę na forum i jakoś ostatnio wciągnąłem się w czytanie pytań i odpowiedzi do Ciebie ( jestem gdzieś na 70 stronie, uwierz czytanie tego wciąga xD ) więc postanowiłem w końcu zadać Ci ( Panu ) pytanie.

Otóż czy uprawiasz jakiś sport w wolnej chwili lub czy w czasach młodości coś robiłeś.

PS - Przypomniało mi się coś. Otóż mam też pytanie jakie miejsca we Wrocławiu polecasz do fotografowania ( będę studiował tam więc w wolnej chwili chciałbym robić zdjęcia chociaż jestem laikiem ).

Edytowano przez shadoxsas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że piszę drugiego posta lecz widzę że za wolny byłem przy edytowaniu posta xD więc ponawiam pytanie:

Przypomniało mi się coś. Otóż mam też pytanie jakie miejsca we Wrocławiu polecasz do fotografowania ( będę studiował tam więc w wolnej chwili chciałbym robić zdjęcia chociaż jestem laikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...