Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Mysle, ze najlepszy byl albo kwietniowy albo ten z Gothickiem 4.

Ogolnie tak miedzy nami kazdy numer z kazdym Gothikiem sprzedawal sie dobrze. Zalujemy, ze nie ma go wiecej, poki co. smile_prosty.gif

Przy czym jednak sporo roznych czynnikow wplywa na sprzedaz, zeby tylko same dobre pelniaki dawaly gwarantowany wzrost sprzedazy, to nasze zycie byloby duzo prostsze...

Zreszta samo pojecie "dobre pelniaki" juz jest dyskusyjne. Bo nie wiadomo czy "dobry pelniak" to megahit (ktory wszyscy juz maja... z roznych zrodel) czy tez gierka srednia, ktorej wielu by nie kupilo za sklepowe 40-80 zl ale chetnie kupi je w zestawie z 2 innym pelniakami i pismem za 15.99?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - Stany Zjednoczone i Wielka Brytania do dziś nie mogą pojąć fenomenu serii Gothic wink_prosty.gif .

Nawet Niemcow, gdzie sie gra dobrze sprzedala, dziwi to, ze w Polsce cieszy sie statusem "kultowej".

1. Co sądzisz o tej wideorecenzji:

Nic, bo nie ogladam wideorecenzji, jakos mnie to w ogole nie kreci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Smuggler. Poza tym w obliczu obecnych promocji, reedycji, wyprzedaży steamowcyh (ano tak - piraci nie mają Steama),

Ja nie mam Steama, czy to znaczy , ze jestem piratem? Już druga albo trzecia osoba coś w podobny deseń pisze ,aż dosłownie ręce opadają. Tak na marginesie znam kilka osób, które piracą na pc (w jakiś tam ilościach minimalnych, zresztą graja tez niewiele wiec..) a WSZYSTKIE mają zainstalowaną tę usługę.

Długa droga od 89 przebyta została ale ten kraj musi jeszcze troche poczekac na normalność confused_prosty.gif (ale odkrywcze)

_______________

Przyznaję jednak, że koncerny/developerzy itd sa w dużej mierze sami sobie winni. Kijem tego co nie pilnuje swego -znane to przysłowie

Panowie! Nie takie pionki szachowały legislatorów zarówno UE jak i Kongresu- kiedyś byłem zmuszony pisać obłędnie ciekawy raport nt nacisków lobbingowych plantatorów pomidorowych na ciała legislacyjne UE. "Przaśne rolniki" potrafiły wymusić dla siebie korzystne zmiany? Bez problemów.

Indianie szachujący kongres co do stawek podatkowych? Lobbyści przeforsowujący co rusz korzystne ustawy dla płacących ? pewnie, to codzienność polityki.

Dlaczego więc tak POTĘŻNA grupa nie jest w stanie wymóc zmian prawnych , który by znacząco chroniły jej interesy? Dlaczego tortentownie, warezzownie kwitną bez żadnego obciachu?

Edytowano przez Orsonek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie znam kilka osób, które piracą na pc (w jakiś tam ilościach minimalnych, zresztą graja tez niewiele wiec..) a WSZYSTKIE mają zainstalowaną tę usługę.

No, widzisz - a ja znam kilka osób, które też piracą i twierdzą zarazem, że Steama do niczego nie potrzebują. I powiedz mi teraz, gdzie leży prawda?

Z mojej strony zarządzam tak zwany END OF TOPIC, bo nie chcę spamować w Smugglera wątku, a poza tym ta rozmowa i tak do niczego nie doprowadzi, bo każdy będzie stał przy swoich racjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casual i osobia z mobilnym netem steama nie będzie instalować- w pierwszym przypadku nie wie o nim lub nie potrzebuje (bo np kupi sobie CDA z Gothic 4 i gra 3 miesiące, sam znam takową i to jej daję wszystko z CDA ) , drugi przypadek ogranicza limit danych. Tu leży prawda.

Pirat ale hardkorowy gracz ma steama bo czasem sobie coś tam kupi za grosze na promocji. Acha, trzeci przypadek to dzieci, które nie mogą dokonywać same płatność w sieci. Ale te akurat często mają tego steama , co mnei trochę dziwi, widocznie rodzice stali się bardziej "na czasie" i nie boją sie już tak czegoś kupić dziecku za pośrednictwem takiej usługi

Edytowano przez Orsonek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A co mnie to tak naprawde obchodzi? Wiem, ze Cormac lubi Gothica ale nijak nigdy mu niczego nie mierzylem, wiec tez nie wiem czy jego milosc do tego cyklu jest wieksza czy mniejsza niz u innych.

2. Jesli chodzi o to, czy jestem jakims fanem legendy arturianskiej, to nie - znam ja, bo to czesc naszej kultury, a nawiazania do niej sa popularne w literaturze, ale np. sam fakt, ze "ksiazka osadzona jest w swiecie legendy arturianskiej" nie jest dla mnie jakas zacheta do kupna.

3. Juz pisalem strone temu.

4. Nie wiem. Moze z tego, ze staram sie zyc tak, zeby nie krzywdzic innych? Jakos nigdy nie myslalem "tak, z tego akurat jestem najbardziej dumny". Do niczego mi to niepotrzebne.

5. Wygralem rozmaite konkursy, od podstawowki poczawszy, mam jakies dyplomy pamiatkowe, ale zadnego medalu czy pucharu nie posiadam i jakos to mi nie psuje nastroju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg. Ciebie słuchanie piosenek z YT albo Groovesharka to też piractwo? Bo oni chyba jakieś tam pieniądze płacą, żeby legalnie to było na ich stronie? Czy zasłaniają się tym, ze to w celach wyłącznie promocyjnych? Bo szczerze mówiąc nie orientuję się jak to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg. Ciebie słuchanie piosenek z YT albo Groovesharka to też piractwo? Bo oni chyba jakieś tam pieniądze płacą, żeby legalnie to było na ich stronie? Czy zasłaniają się tym, ze to w celach wyłącznie promocyjnych? Bo szczerze mówiąc nie orientuję się jak to jest.

Ja tez nie :)

Wiedźmin jedynka czy dwójka ?

Oba - sa rozne ale fajne. Jedynka miala IMO lepsza fabule ale technicznie byla gorsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi sie nie chce. smile_prosty.gif

To z czego żyjesz? Chyba nie płacą ci tylko za upokarzanie, poniżanie i wyśmiewanie czytelników piszących do AR?* Przecież większość z nas byłaby gotowa robić to za darmo!

:)

*No dobra, wiem że sobie w większości zasłużyli.

Edytowano przez gregorem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w restauracji jakieś danie tak bardzo ci posmakowało, że osobiście pochwaliłeś kucharza?

2. Czy rozmawiasz ze sprzedawczyniami w sklepach robiąc zakupy? Czy tylko mówisz co chcesz kupić i wychodzisz?

3. Czy chciałbyś pracować w cd projekt?

4. Jak często przeklinasz?

5. Dlaczego ciągle tak smutno i chamsko odpowiadasz, tak jak by nie było w tobie radości? Uśmiechasz się chociaż czasami?

Edytowano przez MonkeyDLuffy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy w restauracji jakieś danie tak bardzo ci posmakowało, że osobiście pochwaliłeś kucharza?

Nie mam takiego zwyczaju, ale czasem mowie kelnerowi, ze bylo bardzo smaczne, to co podal/

2. Czy rozmawiasz ze sprzedawczyniami w sklepach robiąc zakupy? Czy tylko mówisz co chcesz kupić i wychodzisz

?

Roznie, jak mi sie spieszy i kupuje np. 2 bulki, to o czym tu gadac. A jak mam czas itd. to czemu nie, nie traktuje tych pan "z gory" bo kto to nie ja i nie bede sie z plebsem zadawal itd.

3. Czy chciałbyś pracować w cd projekt?

Zalezy - za ile i na jakim stanowisku (tzn. co mialbym do roboty)

4. Jak często przeklinasz?

@#$^%, ja tam nigdy nie przeklinam! No chyba, ze akurat tak. :P

5. Dlaczego ciągle tak smutno i chamsko odpowiadasz, tak jak by nie było w tobie radości? Uśmiechasz się chociaż czasami?

Coraz rzadziej. I co to znaczy "smutno i chamsko"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, a nie znudziło ci się 589 stron odpowiedzi na nudne i głupie pytania (jeśli odpowiesz na to, to będzie już pewnie 590 stron nudnych i głupich pytań)?

smile_prosty.gif

Widać masz dużo wolnego czasu skoro przeczytałeś wszystkie pytania, w końcu stwierdzasz, że wszystkie pytania były nudne i głupie. Jak dla mnie nie wszystkie tylko wiele pytań były nudne i głupie jak np. twoje.

I co to znaczy "smutno i chamsko"?

Bez życia.

Edytowano przez MonkeyDLuffy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I still alive...

Zadaj mi CIEKAWE pytanie, a pewnie sie ozywie bardziej. Bo z calym szunckiem pytanie typu "rozmawiasz ze sprzedawczyniami" entuzjazmu we mnie nie budza, wiec tez w odpowiedzi nie licz na jakies fajerwerki. Jaka akcja, taka reakcja, jak (mniej wiecej) mowil Newton.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg, a nie znudziło ci się 589 stron odpowiedzi na nudne i głupie pytania (jeśli odpowiesz na to, to będzie już pewnie 590 stron nudnych i głupich pytań)?

smile_prosty.gif

Widać masz dużo wolnego czasu skoro przeczytałeś wszystkie pytania, w końcu stwierdzasz, że wszystkie pytania były nudne i głupie. Jak dla mnie nie wszystkie tylko wiele pytań były nudne i głupie jak np. twoje.

Podobno nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, jak np. ta twoja, Ważniaku.

Spokoj mi ma byc... Ja tam uwazam, ze jak najbardziej sa nudne, glupie i powtarzajace sie pytania.

O tym, ze nie ma glupich pytan mowia najczesciej ci, co zadaja pytania. :)

[smg]

Może odejdź od komputera, wyjdź na spacer, humor ci się poprawi, nie będziesz się tak spinał?

Moze obaj wyluzujcie.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...