Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Smugglerze, czy nie odnosisz czasem wrażenia, że Twoja decyzja o zachowaniu anonimowości przyniosła odwrotny skutek od zamierzonego (którym był święty spokój)?

Może i na ulicy nikt Cię nie zaczepia z prośbą o autograf, ale za to w Sieci i AR ludzie traktują Cię nierzadko jak kontrowersyjną supergwiazdę z pierwszych stron gazet, zamęczając urzekająco idiotycznymi pytaniami w rodzaju "Jaki jest Twój ulubiony jogurt?". Aura tajemniczości tylko podsyca Twą sławę i ciekawość fanów. Osobiście mam gdzieś to, kim jesteś i jakiej marki papieru toaletowego używasz, bo nie każdy lubi się zajmować takimi pierdołami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czy nie odnosisz czasem wrażenia, że Twoja decyzja o zachowaniu anonimowości przyniosła odwrotny skutek od zamierzonego (którym był święty spokój)?

Może i na ulicy nikt Cię nie zaczepia z prośbą o autograf, ale za to w Sieci i AR ludzie traktują Cię nierzadko jak kontrowersyjną supergwiazdę z pierwszych stron gazet, zamęczając urzekająco idiotycznymi pytaniami w rodzaju "Jaki jest Twój ulubiony jogurt?". Aura tajemniczości tylko podsyca Twą sławę i ciekawość fanów. Osobiście mam gdzieś to, kim jesteś i jakiej marki papieru toaletowego używasz, bo nie każdy lubi się zajmować takimi pierdołami

Sam sobie odpowiedziales. :) Pytania na forum moge zignorowac jesli chce, natarczywosci ludzkiej w realu ciezej uniknac.

:)

post-4-1229872675_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym redaktorem z najwiekszym stażem w CDA; Czy od początku zajmowałes sie w CDA tylko(aż) AR i CD Cover? I czy nadal się tym zajmujesz ?

Czy kiedykolwiek miałes w przeszłosci doczynienia z sztuka, w takim sensie że np. studiowałes cos czy probowałes cos samemu stworzyć ?

Czy jesteś uwzględniony w "stopce"? Redakcyjnej ?

Pozdrawiam !

Wesołych Swiąt :)

Edytowano przez Czwiara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Smuggler, dawno mnie tu nie było więc postanowiłem wpaść i złożyć życzenia :) . Co prawda złożyłem je już w mailu, którego do AR puściłem, ale mój onet to kapryśna bestia i nie wiem czy dotarł więc...

Wesołych świąt Tobie i całej redakcji (nie, wróć, nie redakcji, a REDAKCJI :) ). Oby wasza dedlainowa pizza nigdy nie miała wirusa :) .

I jeszcze małe pytanko w związku z dzisiejszym przeciekiem, w którym udało mi się wziąć udział. (Zapytałem już o to Ghosta i się zgodził, ale ty z racji tego, że przeciekami się nie zajmujesz możesz nie być zainteresowany) Przygotowałem zagadkę, w której celem jest odgadnięcie gry, która będzie zamieszczona w następnym CDA (oczywiście tylko teoretycznie :) ), jeśli chcesz trochę pogimnastykować szare komórki to chętnie ci ją rzucę na PW :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym redaktorem z najwiekszym stażem w CDA; Czy od początku zajmowałes sie w CDA tylko(aż) AR i CD Cover? I czy nadal się tym zajmujesz ?

Zajmowalem sie 1001 rzeczami, na szczescie juz nie musze, bobym oszalal.

Czy kiedykolwiek miałes w przeszłosci doczynienia z sztuka, w takim sensie że np. studiowałes cos czy probowałes cos samemu stworzyć ?

Nie wdajac sie w szczegoly - tak.

Czy jesteś uwzględniony w "stopce"? Redakcyjnej ?

Jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze małe pytanko w związku z dzisiejszym przeciekiem, w którym udało mi się wziąć udział. (Zapytałem już o to Ghosta i się zgodził, ale ty z racji tego, że przeciekami się nie zajmujesz możesz nie być zainteresowany) Przygotowałem zagadkę, w której celem jest odgadnięcie gry, która będzie zamieszczona w następnym CDA (oczywiście tylko teoretycznie :) ), jeśli chcesz trochę pogimnastykować szare komórki to chętnie ci ją rzucę na PW :) .

Nie bardzo rozumiem - mam zgadywac co damy w nastepnym CDA? :)

Ale ja WIEM... :)

Ghost gdzies dzisiaj napisał, ze zamieścisz pełen opis numeru, jak sie wyśpisz. Znaczy się - kolejna cięzka noc (deadline)? :P

Nie, swiateczne porzadki od rana do... hmmm... pewnie jak zawsze w taki dzien do 2-3 nad ranem sie pociagnie, robiac 1001 rzeczy (ktos, moi drodzy, musi zetrzec - 3x - ten cholerny mak, pocwiartowac karpia, i wiele innych rzeczy, ktore same sie przed wigilia za diabla zrobic nie chca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porada do karpia - wrzuc mende do wanny i wlaczona szuszarke powinno pomoc przy zabojstwie a przy cwiartowaniu....zonie daj powiedz ze jej nowa sukienke kupisz jak pocwiartuje :D

a teraz pytanie wolisz pracowac w CD-A czy wolalbys do szkoly chodzic?

same sie zrobia?? a balagan?? ;d

Edytowano przez Alaricker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, Smuggler, albo rzeczywiście nie zrozumiałeś, albo się ze mnie nabijasz :) . Chodzi o to żebyś zgadł to jaką ja bym rzucił grę do następnego CDA. To taki teoretyczny przeciek, który ma być pomocą dla Ghosta w wymyślaniu zagadek do następnego przecieku. Pomyślałem, że mogło by ci się to spodobać, czyżbym się mylił? :)

PS. Czy ty już wiesz jakie pełniaki zamieścicie w następnym CDA? Tym co będzie z miesiąc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, Smuggler, albo rzeczywiście nie zrozumiałeś, albo się ze mnie nabijasz :) . Chodzi o to żebyś zgadł to jaką ja bym rzucił grę do następnego CDA. To taki teoretyczny przeciek, który ma być pomocą dla Ghosta w wymyślaniu zagadek do następnego przecieku. Pomyślałem, że mogło by ci się to spodobać, czyżbym się mylił? :)

PS. Czy ty już wiesz jakie pełniaki zamieścicie w następnym CDA? Tym co będzie z miesiąc?

Przecież to proste. :D Nie wiem jak Ty, ale ja bym dał Wiedźmina, S.T.A.L.K.E.R.-a, Fallouta 3 czy Far Cry'a 2...

Że nie ma na to kasy? O tym nie wspomiałeś... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam anegdotkę i pytanie... trochę retoryczne, ale niech tam:

Idę sobie wokół półek w Avansie oglądając nowości z kasą w ręku i mijam małego (hmm...) chłopca (gdzieś 8 lat), któremu tata tłumaczy:

-Patrz na te numerki (tu tata pokazuje znaczek ograniczeń wiekowych). Im wyższa liczba tym lepsza gra.

___________________

W sklepie nie dla idiotów słyszę rozmowę matki (po trzydziestce) z synem (11 lat?):

(synek pokazuje na GTA: San Andreas)

- Chcę to...- mówi syn do matki.

-A ty lubisz taką grę?

-No...

Poszli. Parę minut później znów ich spotykam kiedy matka (przechodząc obok wystawy z GTA IV) pyta się syna:

-A ta to jest lepsiejsza od tamtej?

-No... Ale nie chcę....

___________________

I teraz pytanie do Smugga: Nie wkurza cię taka ignoracja i niewiedza rodaków na temat gier komputerowych? Czy nie próbowałeś czasem interweniować w takich sytuacjach? Spotykałeś się z czymś takim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tak jak 33,3% (jak pomnozymy to przez 2 to otrzymamy 66,6 ?? To nie może być przypadek) Polaków posiadasz konto na NK ?

Czy naprawde nie posiadasz gadu-gadu(czy innego komunikatora) Który bądz co bądz ułatwia życie, czy np. jeżeli masz ochote z kims "porozmawiac"(o Ile rozmowe przez komunikator można tak nazwać) To piszesz do niego list? email, dzownisz czy spotykasz sie w "realu" ?

Przez te 13 lat(prawie) napewno wielu ludzi probowało rozszyfrowac Twoja tożsamość, czy naprawe NIGDY nikomu sie to nie udało?

Aaa wiem ze to w sumie pytanie nie do Ciebie, ale mysle ze dasz rade mi na nie odpowiedziec:) Czym sie roznia stali wspolpracownicy od zespolu Redakcyjnego? Redakcja ma placono nawet jezeli nic nie robi...:> A Staly wspolpracownik tylko za teksty czy jak :>

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Czwiara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi Smuggler . Czy zdarzyło ci się pokłócić z jakimś kolegą z redakcji, ale tak na poważnie , że nie mogliście na siebie patrzeć itd. ?

Raz jeden.

A ja śmiem zapytać czy :

"CZY TY SMUGGLER NIE JESTEś ZA BARDZO ROZPIESZCZANY??!! (przez czytelników i redakcje??) Tzn. czy w redakcji masz jakieś 'taryfy ulgowe'?? Bo na forach widzę ,że tak :P

Jesli wzmozna porcje sliny i zolci, ktora ci wylewaja na forach na glowe uwazasz za "taryfe ulgowa" to i owszem, na forach mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dla odmiany nie obchodzi kim jest Smuggler. :P Jest zabawny, ma dobre teksty, które się fajnie czyta. Po jasną ogórkową mi jego dane osobowe? I tak go zapewne nigdy nie spotkam, nie przeczytam o nim w jakiejś ''VIVIE''... I dobrze. Smuggler jest spoko, ale nic mi do jego imienia i nazwiska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Smuggler (Ty) to tak naprawdę Mac Abra czyli Jerzy Poprawa?

Zależy o jaki dzień Ci chodzi... No i zależy to głównie od grafiku. Musisz poczekać na nowy rok, wtedy wyjdzie nowy grafik (już nie długo) i dowiesz się kto w jaki dzień jest Smuggler'em :)

Sorka Smugg ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kittle, to kim jest Smugg, to tajemnica poliszynela :) wszyscy wiedza swoje a Smugg zaprzecza :D wiadomo ze SMG to MacAbra, powody sa wg mnie 2:

mniej wiarygodny: ta historyjka o powstawaniu nowego pisma i naborze redaktorow don, ze Jerzy przyszedl do sasiada, pozniejszego Smugglera i go namowil na prace tam, jest lekko naciagana :P

duzo bardziej wiarygodny: MacAbra nie ma swojego tematu w strefie redakcyjnej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam pytanie:

Smugg czy ujawnienie twoich danych osobowych wpłynie jakoś na świat? Przewidujesz załatanie dziury ozonowej? Ustanie wszelkich konfliktów zbrojnych? Wielki krach na światowej giełdzie? Wzrost inflacji i spadek wartości funta poniżej jednego rubla? A może automatyczną eksplozję wszystkich silosów z bronią masowego rażenia? Smugg zlituj się, jaki jest powód ukrywania twoich danych? Czy one w jakiś sposób zagrażają globowi? :D

PS A ujawnisz swoje dane jak Polacy wygrają Mistrzostwa Europy w piłce nożnej? ;)

Edytowano przez Dogmeat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...