Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Na jaki temat najlepiej pisać do AR?

Wplyw zorzy polarnej na owulacje pingwinow cesarskich - dla mnie to pewniak.

A serio - napisz o tym, o czym myslisz z pasja, co cie kreci, boli, cieszy, wkurza. Nie ma nic paskudniejszego dla mnie niz list zaczyanajcy sie od slow "nudzilo mi sie wiec postanowilem do was napisac, blablablablablabla". Cos jakby zucie gumy, ktora ktos dawno temu przykleil pod lawka.

Ciężko się dostać do redakcji CDA?

Nie, trzeba byc tylko wlasciwa osoba we wlasciwym czasie - ja i mr Jedi dostalismy sie z marszu. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej czcionki używacie w tekstach w magazynie?

Nie pamietam nazwy ale jest ogolnie dostepna.

Smuggler, lubisz muzykę Przemysława Gintrowskiego?

Nie bardzo.

1. Jaka jest Pańska (mogę pisać per "ty"?) ulubiona książka S. Kinga?

:wallbash:

2. Herbata zielona czy czarna? Jakiej firmy?

Zielona Sencha.

3. Espresso czy Capuccino?

Raczej capuccino, ale ogolnie to czarna z ekspresu cisnieniowego bez zadnych dodatkow.

4. Qn'ik czy Hut :wink: ?

Kobiety?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdebele, tego pierwszego pytania miało nie być:) Zapomniałem skasować, przepraszam :unsure:

Jaka jest Twoja ulubiona część Final Fantasy?

Grałeś w The Old Republic? Wiem że nie przepadasz za grami multiplayer, ale jako że jesteś fanem KOTOR-ów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest Twoja ulubiona część Final Fantasy?

Zadna. Serio. Nie gralem w toto, jRPG mnie nie kreci.

Grałeś w The Old Republic? Wiem że nie przepadasz za grami multiplayer, ale jako że jesteś fanem KOTOR-ów...

Na razie nawala mi komp, a gier do zaliczenia jest stosik, wiec spokojnie poczekam - moze stanieje, a na pewno dopaczuja... i sprawdze jak sie to je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak z ciekawości: przeczytałeś kiedyś CAŁĄ Biblię? A w ogóle to czytasz ją czasami? Co o niej sądzisz? Pytam bez podtekstów religijnych.

2. Co aktualnie czytasz? Skoro zepsuł Ci się komp...

3. Czy zbliżające się 500 stron tematu napawa Cię dumą? Może jakiś mały jubileusz z okazji bycia najpopularniejszym redaktorem na forum :smile: .

4. Czy oglądasz TVP? Co Cię w niej wkurza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak z ciekawości: przeczytałeś kiedyś CAŁĄ Biblię? A w ogóle to czytasz ją czasami? Co o niej sądzisz? Pytam bez podtekstów religijnych.

I Biblie i Koran.

2. Co aktualnie czytasz? Skoro zepsuł Ci się komp...

Psuje sie ale nie popsul, zreszta nawet jak dzialal to czytalem. I jak zawsze 2-3 rzeczy naraz. :)

3. Czy zbliżające się 500 stron tematu napawa Cię dumą? Może jakiś mały jubileusz z okazji bycia najpopularniejszym redaktorem na forum :smile: .

A czym sie rozni 500 od 345 albo 752?

4. Czy oglądasz TVP? Co Cię w niej wkurza?

Bywa ale coraz rzadziej, bo coraz mniej jest w niej tego, co bym chcial ogladac. Co mnie wkurza? Ze panstwowa tv probuje sie scigac z komercyjna na zasadzie "kto pokaze wiecej miernoty, bo to naciaga ogladalnosc".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół roku temu wybuchło boom na Sagę Lodu i Ognia G. Martina. Pierwsza część "Gra o Tron" była emitowana na początku roku w Polsce na HBO jako serial, w kwietniu 2012 wyjdzie ekranizacja drugiego tomu a paręnaście dni temu wyszła piata odsłona cyklu - "Taniec ze smokami".

Miałeś styczność z tymi książkami? Jeśli tak, to uważasz ,jak co poniektórzy, że są lepsze nawet od Władcy Pierścieni? Masz jakąś opinie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ostatnio przeczytałeś dobrego i mógłbyś polecić? 2 tygodnie spokoju od szkoły mam, a jutro wybieram się po zapas książek do biblioteki...

Nie ma sensu polecac ci czegos, gdy nie wiem jakie masz gusta. Ostatnio poczytalem sobie ksiazki, na podst. ktorych powstaly swietne filmy - Kompanie Braci i "Narzeczona dla ksiecia" - to jest taki swietny pastisz heroic fantasy ale w specyficznym stylu, w 1987 powstal swietny film (klimaty Shreka ale z zywymi autorami i troszke bardziej dla doroslych) - Amerykanie lubia go puszczac w swieta. No i jeszcze "Szklana pulapka". Przy czym to nie sa NOWELIZACJE FILMU - a tylko ksiazki, na podst. ktorych ktos potem film nakrecil. (Yoda mowi to...).

No to czy wg Ciebie Koran to taka przeróbka Biblii z pewnymi dodatkami jak mawiają niektórzy? A poza tym to czytałeś tylko przekład, bo wg muzułmanów sensowne jest czytanie tylko arabskiego oryginału.

Trudno zebym sie arabskiego uczyl...

Koran jest taka sama przerobka Biblii, jak Biblia Tory. :)

Wiadomo, ze widac inspiracje ale to jest juz osobna opowiesc.

Jakieś pół roku temu wybuchło boom na Sagę Lodu i Ognia G. Martina. Pierwsza część "Gra o Tron" była emitowana na początku roku w Polsce na HBO jako serial, w kwietniu 2012 wyjdzie ekranizacja drugiego tomu a paręnaście dni temu wyszła piata odsłona cyklu - "Taniec ze smokami".

Miałeś styczność z tymi książkami? Jeśli tak, to uważasz ,jak co poniektórzy, że są lepsze nawet od Władcy Pierścieni? Masz jakąś opinie?

Jakos nie czytalem, przymierzam sie ale ze sa to dosc spore tomy, a ja mam sporo w zapasie, to raczej bedzie to lektura na druga polowe 2012.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerku

Pozwól, że coś zacytuję ;)

Cd-Action numer 124, 10 lecie czasopisma, strona 145, AR.

,,Pozdrawiam Redakcję i życzę wszystkiego dobrego, robicie kawał dobrego pisma, dajecie wypas pełne wersje, brakuje tylko 18-nastolatki w stringach wyskakującej spomiędzy stron, hehe."

TWOJA odpowiedź: ,,Spoko, pracujemy nad tym, poczekaj do 200 numeru...

...No to zaczynamy kolejną dziesiątkę !"

To jak dotrzymasz słowa ? (trzymam za to kciuki) ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to będzie coś w tym stylu "18" otoczonej Stringami w C# albo Ruby (p "18" itd) albo screen z Fify International Soccer czy innej gry z 1993 :P

Edit: Szkoda, że zamknięto temat o tym, co będzie w numerze 200. Swoją drogą to Batman Arkham Asylum, by do niego idealnie pasował, bo indeksując alfabet polski (nie łaciński) w dowolnym języku programowania (czyli A-0, Ą-1, B-2, C-3 itd.) to skrót gry czyli BAA daje równiuteńką liczbę 200 ;)

Edytowano przez Pipes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...