Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Czyli co - uprawiamy seks, czy tez przytulamy sie na powitanie, wysylamy sobie laurki i walentynki? Albo czy mi smutno jak Cormac jedzie na urlop i nie bede go widzial 2 tygodnie? huh.gif

Ekhm, chodzi mi o to, czy jesteście przyjaciółmi, czy możesz z nimi szczerze porozmawiać o czymś ważnym.

W każdym razie, dziękuję za udzielone odpowiedzi i mam nadzieję, iż nie sprawiłem kłopotu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co - uprawiamy seks, czy tez przytulamy sie na powitanie, wysylamy sobie laurki i walentynki? Albo czy mi smutno jak Cormac jedzie na urlop i nie bede go widzial 2 tygodnie? huh.gif

Ekhm, chodzi mi o to, czy jesteście przyjaciółmi, czy możesz z nimi szczerze porozmawiać o czymś ważnym.

W każdym razie, dziękuję za udzielone odpowiedzi i mam nadzieję, iż nie sprawiłem kłopotu ;)

Dosc mocno oddzielam zycie osobiste od pracy. Moge sobie pojsc z kims na piwo, ponarzekac na "focha" zony itd. ale zasadniczo nie lubie sie nikomu zwierzac ze swoich naprawde prywatnych spraw. Nawet najblizszym.

Mam pytanie: które opowiadanie ze ,,Szkieletowej załogi" podoba ci się najbardziej? I dlaczego? :)

Chyba Mgla - za klimat. Niezla jest tez Tratwa. Za klimat. Bo niby co innego moze sie podobac u Kinga, jak nie klimat? W ogole to jest dobry zbior opowiadan i prosciej byloby wymienic to, co mi sie tam nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju słodycze lubisz najbardziej?

Bardzo lubie cukierki "michalki". Moglbym je zrec az sie zerzygam. :O)

Czy w redakcji jest jakieś rodzeństwo lub rodzina (wujek, kuzyn)?

Czasem przychodzi brat gema albo Huta ale na etacie nie sa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie cukierki "michalki"[...]

Też je lubię, a najlepsze - jak dla mnie - są z firmy Mieszko. W ogóle czytałem, że orzeszki ziemne, które jak wiemy są jednym ze składników tych cukierków, zawierają substancję, która działa na człowieka antystresowo. Co ciekawe, to tylko one ją mają (laskowe i włoskie nie mogą się pochwalić takim dobroczynnym działaniem :wink: ).

Tak więc Smuggler, życzę Ci mniej stresów w pracy i poza nią :smile: .

[DOPISEK]

Do Zaubster:

Dlaczego nie czytasz wcześniejszych postów z tego tematu?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o przygodach Jakuba Wędrowycza autorstwa A. Pilipiuka? Mnie rozwaliło opowiadanie "Bestia", i pomysł Jakuba jak pozbyć się krokodyla... Aż matka spytała się mnie, czy się dobrze czuje, tak się śmiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o przygodach Jakuba Wędrowycza autorstwa A. Pilipiuka? Mnie rozwaliło opowiadanie "Bestia", i pomysł Jakuba jak pozbyć się krokodyla... Aż matka spytała się mnie, czy się dobrze czuje, tak się śmiałem.

Zupelnie nie trawie tych opowiadan. Pare razy probowalem sie z nimi zmierzyc i za kazdym razem stwierdzalem, ze to nie dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jeśli do nowego numeru jest do napisania przykładowa recenzja, która ma w piśmie zajmować jako całosć(razem ze screenami) zajmować 2 strony, to na taką objętość średnio przypada ile znaków ze spacjami.

troche nie po polsku, ale mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi

w skrocie: jeśli artykul zajmuje 2 strony, to ile jest w tym samego tekstu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo duża doza prawdopodobieństwa, że w nadchodzącym numerze CD-Action będziecie recenzować 2 "killery" tej jesieni, czyli: Battlefield 3 i The Elder Scrolls V: Skyrim. Proszę - rozłóżcie Skyrim'a na czynniki pierwsze i postarajcie się wyłapać jak najwięcej smaczków na co najmniej 3-4 stronach recenzji :) .

Pewnie pomysł na okładkę nie będzie łatwą decyzją... Trzeba będzie coś wybrać :cool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jeśli do nowego numeru jest do napisania przykładowa recenzja, która ma w piśmie zajmować jako całosć(razem ze screenami) zajmować 2 strony, to na taką objętość średnio przypada ile znaków ze spacjami.

troche nie po polsku, ale mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi

w skrocie: jeśli artykul zajmuje 2 strony, to ile jest w tym samego tekstu?

W wypadku recenzji jest to ok. 8-10.000 znakow.

Które święta wolisz, Wielkanoc czy Boże Narodzenie?

Chyba Boze Narodzenie jednak, choc musze powiedziec ze tzw. "magia swiat" jakos od pewnego czasu jakos juz na mnie nie dziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Boze Narodzenie jednak, choc musze powiedziec ze tzw. "magia swiat" jakos od pewnego czasu jakos juz na mnie nie dziala.

Faktycznie święta to już nie to samo co kiedyś, a winna jest temu telewizja, jeśli już miesiąc przed bombardują nas masą reklam, które skutecznie niszczą klimat wyczekiwania na święta i klimat samych świąt.

Na przykład w pewnym mieście już w sierpniu(!) widziałem kilka plakatów ogłaszających Andrzejki 2011 :pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...