Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Skoro mówisz Smugie, że GW was męczył i faktycznie był robiony na siłę to masz rację:"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"(szkoda, że Perfect nie rozumie słów swojego kawałka:)). Interesuje mnie jeszcze czeski CDA - on jeszcze istnieje? ; bo nie znalazłem go w sieci i czy ma z wami cos wspólnego? Czy Bauer planuje wydanie jakiegoś pisma o grach? bo oprócz CDA jest lipa na rynku - Click Reactivation by się przydał:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz Smugie, że GW was męczył i faktycznie był robiony na siłę to masz rację:"trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"(szkoda, że Perfect nie rozumie słów swojego kawałka:)). Interesuje mnie jeszcze czeski CDA - on jeszcze istnieje? ; bo nie znalazłem go w sieci i czy ma z wami cos wspólnego? Czy Bauer planuje wydanie jakiegoś pisma o grach? bo oprócz CDA jest lipa na rynku - Click Reactivation by się przydał:)

Czeskiego CDA pojawil sie jeden numer - IMO osoby wydajace go w Czechach nie przemyslaly tego, co robia i po prostu doslownie przetlumaczono cale pismo na czeski, a takie zagrania nigdy nie koncza sie dobrze...

Co do planow Bauera, to pytaj zarzad, nie mnie. No i masz Playboxa przeciez. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, czytałeś może ,,Skelpik z marzeniami" Kinga? Jeśli tak, co sądzisz o tej książce? :)

Czytalem wszystkie Kingi, wiec nie pytajcie "czy czytales to...". Czytalem, jak dla mnie - jak na Kinga - ksiazka dosc przecietna. Tzn. chcialbym kiedys napisac cos 2x gorszego i bardzo bym sie tym chwalil, ale jak na Kinga to szalu nie ma, choc nie ma tez rozczarowania jakiegos. Takie 6+ albo 7/10 w skali CDA.

Co sądzisz o twórczości Kultu (szczególnie wczesnej, a niekoniecznie o późniejszych wymysłach Kazika)

Ja szczególnie lubię "piosenkę młodych wioślarzy" w pierwszej szybkiej wersji ;)

http://www.youtube.com/watch?v=EriTqb98--s...feature=related ;>

Nigdy nie bylem wielkim fanem Kultu i Kazika ale doceniam to, co robi(l). Tzn. wole wczesny Kult niz obecny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem nowy FotoSmugie, są lalki, to się ceni :). A w pozastałych zdjęciach to nie za dużo tego photoshopa?

Ja tak lubie, ja tak widze. Wcale nie uwazam, ze fotografia ma byc po prostu rejestracja tego, co widze, - a raczej kreacja tego, co chce nia pokazac. Obrobka ma wzmacniac ten przekaz.

I wcale za wiele PSa tam nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mam kolejne pytanie.

Czy lubisz Warszawę ?

Ciezko to zdefiniowac w paru slowach. Ogolnie uwazam, ze Wawa jest miastem, ktore zabito. Odbudowano domy ale nie ma duszy a wlasciwie "genius loci". Nie ma tej ciaglosci historii pomiedzy przeszloscia i terazniejszoscia. Wawa jest taka... amerykanska. Nie wiem jak to okreslic, zeby warszawiacy nie poczuli sie dotknieci, ale ile mp. jak jade do Fromborku, Gdanska, czy Krakowa (choc jest on akurat troszke przereklamowany) to czuje historie, ktora stoi za budowlami, czuje te korzenie miasta. Warszawa zas zdaje sie slizgac po fali czasu, plynie szybko ale jeszcze nie znalazla swego miejsca. Jest jak statek z zerwana kotwica - plynie ale nie wie dokad...

Byc moze to efekt tego, ze do Wawy zjechalo sie duzo ludzi, ktorzy przyjezdzaja tam TYLKO mieszkac i robic kariery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś zadowolony? Czy jednak teraz wolałbyś PS3? Pytam się tak dociekliwie ponieważ sam zamierzam kupić X360 lub PS3.

Ja zawsze jestem zadowolony z tego co kupie, bo inaczej to zawsze "aaaa... trzeba bylo wziac tamto...". Na pewno bylbym rownie zadowolony majac PS3. :)

Ogolnie musisz sie po prostu zastanowic czy "kreca" cie ekskluziwy na PS3 - bo jak tak, to wtedy warto ja wziac. Do tego darmowe granie w sieci. Jak chodzi ci glownie o to, zeby pograc w gry, ktorych nie masz na PC, to zwykle wygladaja lepiej na X360. Dlatego ja wzialem X360, bo poza "heavy Rain" gierki "tylko na PS3" nie mialy dla mnie znaczenia.

A dlaczego uważasz, że Kraków jest przereklamowany ?

To NAPRAWDE fajne miasto, ale jesli np. wmawiaja ci, ze umowisz sie z Miss Universum, a przychodzi Miss Polonia... :) Wiesz, troszke za duzo gadania o "miejscu magicznym" itd. Miasto - przynajmniej centrum - jest niewatpliwie piekne i z charakterem, ale zeby zaraz bylo jakims Hogwartem... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodzi na X360 o Alana Wake (na tej grze najbardziej mi zależy, kiedy wyszła na X360 nie mogłem tego przeboleć :wink:), Fable 2 (i może 3) i Gearsy. Więc też chyba wybiorę X360 bo tytuły z PS3 to tylko Killzone 3, Heavy Rain i ew. God of War 3.

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodzi na X360 o Alana Wake (na tej grze najbardziej mi zależy, kiedy wyszła na X360 nie mogłem tego przeboleć :wink:), Fable 2 (i może 3) i Gearsy. Więc też chyba wybiorę X360 bo tytuły z PS3 to tylko Killzone 3, Heavy Rain i ew. God of War 3.

Mialem dokladnie tak samo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...