Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Trzymasz może w domu z sentymentu jakiegoś starszego peceta/pecety, czy raczej sprzedajesz/oddajesz przy wymianie na nowy?

Ja ostatnio walczę z rodzicami, bo chcą mi wyrzucić starego kompa :wallbash:

Nie mam sentymentu. trzymam tylko pierwszy w zyciu kalkulator posiadany i pierwszego joya, kupionego do Speca za 1/3 pensji (takie byly cene) + komentarz sprzedajacego "jak bedziesz to szanowal, to z rok-dwa wytrzyma bez naprawy". Dziala do dzis, choc mial wymienione styki.

Miałeś okazję posłuchać najnowszej płyty Seweryna Krajewskiego "Jak tam jest"?Co sądzisz o niej i o jej autorze?IMO to jedna z najlepszych płyt polskiego artysty,jakiej słuchałem.Dojrzałe, głębokie jak morze teksty, melancholiczne, ale chwytliwe melodie i jestem w siódmym niebie. :wub:

No nie, to jednak nie moje klimaty.

witam,

Smuggler wg. Ciebie lepszym wyborem jest

http://benq.pl/products/digicam/index.cfm/product/1178

czy testowany przec Ciebie w numerze lipcowym http://benq.pl/products/digicam/index.cfm/product/1161

bo z tego co tam jest napisane to obydwa mają szerokokątny obiektyw (ten 1 28 ~ 112mm / 2 28~140 mm) i tryby manualne ale ten pierwszy ma filmy w HD,

poza tym to HDR w takim tanim aparacie ma wogóle sens bycia?

pozdrawiam.

Zaden nie zachwyca, bo 12 mpix i nie za wielka matryca, do toego biektyw 28 mm to taki calkiem szerokokatny nie jest, ale gdybym musial - to ten pierwszy.

HDR leiej robic w domu samemu, jakims programem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś coś Davida Icke'a?

nie.

A tak mnie naszło: :happy:

Czy jeśli w tym numerze Czytelnicy odpowiadają na pytania Redaktorów, to w następnym numerze będzie podwójne AR z listami z tego miesiąca?

zobaczysz. :) bedzie wieksze AR na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś coś Davida Icke'a?

nie.

Co sądzisz o tym człowieku? Zetknąłeś się z jego teoriami? Uważasz go, jak wielu, za osobę psychicznie chorą?

Facet, czy umiejetnosc czytania ze zrozumieniem slowa NIE przy pytaniu "czy cos jego czytales" cie przerasta? :krecka_dostal:

Przeglądałem sobie numer CDA z 2001 roku. Możesz powiedzieć kto z was krył się pod nickem Matt Riggs?

Chyba ja? Ale pewnosci nie mam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, czy umiejetnosc czytania ze zrozumieniem slowa NIE przy pytaniu "czy cos jego czytales" cie przerasta? krecka_dostal.gif

Facet, czy mogę ze stuprocentową pewnością założyć, że jeżeli nie czytałeś biografii np. Clintona, to nie wiesz, kto to jest, ani jakie reprezentuje poglądy polityczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mój tata, który był pośrednim świadkiem tych wydarzeń wybrał się dzisiaj na film i jednak bardzo go przeżył (m.in. drastyczne sceny pałowania pod urzędem miejskim). Dlatego tak właśnie pomyślałem sobie o Tobie, w końcu jesteś w wieku mojego ojca, a nawet prawdopodobnie jego rocznik.

Edytowano przez krzyhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dużo jezdzicie w poszukiwaniu nowych tematów do gazety, czy wszyszystko wyszukujecie w necie?

1. Sam jestes gazeta.

2. Wszystko przepisujemy z neta, wlacznie z AR. :laugh: A serio jakbys czytal te teksy, to nieraz widac "pierwsi w Polsce/tylko u nas" a w tekscie jest wspomniane, ze bylismy w siedzibie producenta itd. itp. Tylko - trzeba owe teksty CZYTAC...

No cóż, mój tata, który był pośrednim świadkiem tych wydarzeń wybrał się dzisiaj na film i jednak bardzo go przeżył (m.in. drastyczne sceny pałowania pod urzędem miejskim).

Jakos nie lubie wiercic zapalka w bolacym zebie... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj utonąłem do późnej nocy w lekturze numerów CDA z końca 2001 i początku 2002. Mam nadzieję, że trud zostanie wynagrodzony :tongue: Smugg, czy oprócz Matt Riggs: J.I.L.T, StrangeOne, Beerman, Ugly Joe to też twoje stare nicki (z lat powiedzmy 2001- 2002)? Mam nadzieję, że nie denerwuję cię zbyt takimi pytaniami? :smile: Recenzje tych gości jakieś takie smugglerowate wydają się :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj utonąłem do późnej nocy w lekturze numerów CDA z końca 2001 i początku 2002. Mam nadzieję, że trud zostanie wynagrodzony :tongue: Smugg, czy oprócz Matt Riggs: J.I.L.T, StrangeOne, Beerman, Ugly Joe to też twoje stare nicki (z lat powiedzmy 2001- 2002)? Mam nadzieję, że nie denerwuję cię zbyt takimi pytaniami? :smile: Recenzje tych gości jakieś takie smugglerowate wydają się :laugh:

Nie, w wiekszosci nie sa moje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AR z października 2010 roku (CDA #170), przy słynnym, swego czasu, liście od niemniej słynnego daba, napisałeś:

[...] znam kolesia, który znalazł dobrą pracę, bo [...] okazało się, że ma to samo dość oryginalne hooby, co szef[...].

Przechodzę więc do pytania: czy mógłbyś zaspokoić moją ciekawość, zdradziwszy, co to było za hobby(zakładając oczywiście, że jeszcze pamiętasz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, stałeś się jakość ikoną dobrego wychowania, inteligencji? Czy jesteś tylko sztucznym tworem stworzonym tylko po to by ludzie z dużą kupą czasu mieli o czym myśleć?

Pytanie do ciebie: Po co miałbym zadawać tobie pytanie? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AR z października 2010 roku (CDA #170), przy słynnym, swego czasu, liście od niemniej słynnego daba, napisałeś:

[...] znam kolesia, który znalazł dobrą pracę, bo [...] okazało się, że ma to samo dość oryginalne hooby, co szef[...].

Przechodzę więc do pytania: czy mógłbyś zaspokoić moją ciekawość, zdradziwszy, co to było za hobby(zakładając oczywiście, że jeszcze pamiętasz)?

Filumenistyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie męczy cię dręczenie ciągle pisanymi postami?

meczy mnie pytanie czy mnie to meczy

Co sądzisz o filmie 127 godzin bo mówiłeś że byłeś.

Nie powala ale ze oparte na faktach... to robi wrazenie. Szczegolnie pewna scena....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...