Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

1. W gimnazjum byłeś lepszy z języka polskiego czy z matematyki ??

Gimnazjum? W zyciu nie bylem w gimnazjum.

2. Fotosmuggler to był twój pomysł ???? Czy też ktoś ci zaproponował abyś swój talent zamieszczał na dvd CDA

Moj pomysl.

5. Ostatnie too takie patriotyczne zdanie ;) więc jak ktoś nie chce to nie musi czytać :D : Nigdy nie spożywałem alkoholu , nie palę oczywiście bo to śmierć smród i śmierć nieunikniona i nie obchodzi mnie co inni powiedzą , przynajmniej sobie nie marnuje życia !!

No dobra, ale co mi do tego?

Trohę pżesadziłem s czenstotliwosćą błenduf w poprzetnim poscie wienc sorry :)!!1111!!1!1!!Moja dumny sze twoja sfrocil na moja ówaga.:)

A teraz serio.

Pewnie nie jesteś ciekaw które błędy znalazłem ale i tak je wymienię.

B

PPS.Czy z kuchni w redakcji możecie korzystać kiedy chcecie czy macie wyznaczoną jakąś przerwę?

Coz, jakas ilosc babolkow zawsze sie przemknie, nie jestesmy doskonali, szczegolnie gdy poprawki sie nanosi na ostatnia chwilke.

Z kuchni sie korzysta, gdy sie chce. To nie fabryka czy zaklad karny...

A pamiętasz kto Amnesie recenzował?

Słuchasz czasem soundtracków z filmów/gier?

Bardziej z filmow, jak gier ale i owszem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Smugglerze mam do ciebie pytanie. Dzisiaj na gwiazdkę dostałem książkę Kinga "Pod Kopułą" I mam do ciebie pytani dotyczące owej książki. Czy twój egzemplarz również posiada nierównomiernie pożółkłe strony, czy to dla mnie trafiła się jakaś felerna sztuka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja mam pytanie:]. Co Cie skłoniło czy też zachęciło do pracy w CDA, czy z początku pracowałeś w innym magazynie??

Pracował, pracował, ale za młody jesteś, żeby te lata pamiętać :) Nie był to magazyn "papierowy", ale też był wiodący na rynku, jeśli chodzi o jakość tekstów. Przynajmniej moim skromnym zdaniem. Pisał i redagował go nie dla kasy, ale dla przyjemności :) Szkoda, że te czasy już minęły bezpowrotnie... Dlatego pewnie teraz Smugg jest tak dobry w tym, co robi. Dla nowego pokolenia graczy :D

Szanowny panie Smugglerze ;d Mam pytanie, chociaż pewnie ktoś Ci je już wcześniej zadał. Mianowicie - Jaka jest Twoja ulubiona gra do tej pory i na jaką grę najbardziej nie możesz się doczekać?

Sprawdź kilka stron wcześniej, albo skorzystaj z opcji "szukaj" na forum. To naprawdę nie boli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, wolisz Garfielda dzisiejszego czy wczesnego, z lat osiemdziesiątych? Sądzę, że humor w tym komiksie poleciał na łeb na szyję - dzisiejsze paski to ułamek tego, co było kiedyś. Paskudna Liz, brakuje Nermala i sam Garfield jakiś... bez cynizmu i sarkazmu? Zupełnie jakby poprawność i infantylność dopadła nawet tego grubego leniwca. Jako fan pomarańczowego kota, jakie "twory" z nim cenisz najbardziej? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugglerze, czemuż to zmieniliście logo Action Redaction ? Chodzi mi oto że stare logo które dawało wrażenie "Fiction Redaction" było bardziej stylowe ;).

Ah no i zgodnie z twoją regułą listów dziwnych i jeszcze dziwniejszych odpowiedzi chciałbym cię zapytać czy uważasz że kolor czerwony jest rzeczywiście kolorem świąt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja mam pytanie:]. Co Cie skłoniło czy też zachęciło do pracy w CDA, czy z początku pracowałeś w innym magazynie??

Pieniadze. :)

A tak naprawde to wydawalo mi sie to praca idealna - robic to, co sie naprawde lubi i jeszcze brac za to kase. Dodam, zeby byla jasnosc, ze poczatkowo zarabialem w CDA MNIEJ niz w swej poprzedniej pracy, ale ani chwileczki nie zalowalem, ze dokonalem takiego transferu. Bo nie tylko pieniadze sie licza...

Smugglerze, wolisz Garfielda dzisiejszego czy wczesnego, z lat osiemdziesiątych? Sądzę, że humor w tym komiksie poleciał na łeb na szyję - dzisiejsze paski to ułamek tego, co było kiedyś. Paskudna Liz, brakuje Nermala i sam Garfield jakiś... bez cynizmu i sarkazmu? Zupełnie jakby poprawność i infantylność dopadła nawet tego grubego leniwca. Jako fan pomarańczowego kota, jakie "twory" z nim cenisz najbardziej? ;)

No coz, ogolnie to lubilem najbardziej Garfielda z lat 80-90 XX wieku, wtedy chyba byl w najwyzej formie.

Smugglerze, czemuż to zmieniliście logo Action Redaction ? Chodzi mi oto że stare logo które dawało wrażenie "Fiction Redaction" było bardziej stylowe ;).

Na tej samej zasadzie, dla jakiej czasem maluje sie sciany mieszkania na inny kolor.

Ah no i zgodnie z twoją regułą listów dziwnych i jeszcze dziwniejszych odpowiedzi chciałbym cię zapytać czy uważasz że kolor czerwony jest rzeczywiście kolorem świąt?

Zalezy jakich, bo np. 1-Maja? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Smuggler, mam pytanie. Chciałem sie ciebie pytac o rade w sprawie kupna aparatu dla co by nie mowic poczatkujacego "fotografa" czyli dla mnie. Mialem przyplyw gotowki, a bardzo lubie robic fotki. Jednak siostra sprawila mi prezent i kupila mi sprzet. Jest to Sony Alfa 450 i tu przechodze do sedna sprawy. Co sadzisz o tym aparacie? Jest dobry czy moze za podobna cene mialbym cos lepszego? Powiem tylko ze jestem poczatkujacym, a do tej pory zdjecia robilem zwykla cyfrowka Canonem A430 powershot, natomiast ludzie ktorzy ogladali moje zdjecia chwalili je i mowili ze sa dobre. Najczesciej fotografowalem przyrode,krajobrazy, czesto robiłem zblizenia np. owadow na kwiatach itp ale rowniez robilem zdjecia w ruchu np. na jakims meczu. Takze czy moglbys powiedziec pare slowek na temat tego aparatu? Osobiscie slyszalem, ze jest on wlasnie dla poczatkujacych i dobry do rozbudowy. Wiem, ze moglbym sprawdzic w necie co o nim pisza ale chcialem zapytac wlasnie ciebie. :)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w GT5 jest mozliwosc tuningu rozbudowana tak, jak w Shifcie ?

Ktory z przyciskow na padzie to "trigger"?

A czy w Patagonii na poludniu jest bardziej cieplo niz na zachodzie?

czy ja jestem Informacja o Grach? Niby co ja mam wspolnego z GT5, nie majac nawet konsoli?

Niby czemu zadajesz pytanie o konkretna gre w watku czlowieka, ktory w nia nie gral ani sekundy?

Ludzie, kurde, myslcie wy czasem...

Siema Smuggler, mam pytanie. Chciałem sie ciebie pytac o rade w sprawie kupna aparatu dla co by nie mowic poczatkujacego "fotografa" czyli dla mnie. Mialem przyplyw gotowki, a bardzo lubie robic fotki. Jednak siostra sprawila mi prezent i kupila mi sprzet. Jest to Sony Alfa 450 i tu przechodze do sedna sprawy. Co sadzisz o tym aparacie?

Uwazam, ze bardzo fajny sprzet.

Jest dobry czy moze za podobna cene mialbym cos lepszego? Powiem tylko ze jestem poczatkujacym, a do tej pory zdjecia robilem zwykla cyfrowka Canonem A430 powershot, natomiast ludzie ktorzy ogladali moje zdjecia chwalili je i mowili ze sa dobre.

Zdajesz sobie sprawe, ze zdjecia z lustrzanki beda "gorsze/brzydsze" niz te, ktore robiles kompaktem, bo lustrzanka nie bedzie ich dopiekszac, podbijac kolory itd. (No chyba, ze bedziesz tego chcial...)? Bo czesto ludzie marudza "a kompaktem to robilem takie fajne foty, a tu jakies takie "wyprane" z kolorow i w ogole oszukali mnie, bo mam lustrzanke a foty wcale nie sa takie jak z NG".

Najczesciej fotografowalem przyrode,krajobrazy, czesto robiłem zblizenia np. owadow na kwiatach itp ale rowniez robilem zdjecia w ruchu np. na jakims meczu.

Czyli = wszystko po trochu...

Takze czy moglbys powiedziec pare slowek na temat tego aparatu? Osobiscie slyszalem, ze jest on wlasnie dla poczatkujacych i dobry do rozbudowy. Wiem, ze moglbym sprawdzic w necie co o nim pisza ale chcialem zapytac wlasnie ciebie. :)

I wiecej mowic nie trzeba - parametry znajdziesz w instrukcji... teraz wystarczy zaczac robic fotki.

Ale zdajesz sobie sprawe, ze 70% "mocy" lustrzanki tkwi w tym, ze mozesz podlaczyc specjalizowany obiektyw do danego zastosowania (inny do makro, inny do krajobrazow, portretu, sportu) zamiast robic wszystko jednym?

I ze dobre szklo KOSZTUUUUUJE straszne pieniadze nieraz, a kupic cos porzadnego za mniej niz 1000 zl to raczej ciezko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w GT5 jest mozliwosc tuningu rozbudowana tak, jak w Shifcie ?

Ktory z przyciskow na padzie to "trigger"?

A czy w Patagonii na poludniu jest bardziej cieplo niz na zachodzie?

czy ja jestem Informacja o Grach? Niby co ja mam wspolnego z GT5, nie majac nawet konsoli?

Niby czemu zadajesz pytanie o konkretna gre w watku czlowieka, ktory w nia nie gral ani sekundy?

Ludzie, kurde, myslcie wy czasem...

Wydaje mi sie, ze GT5 to gra na tyle glosna i dobra, ze wszyscy w redakcji sie nia "podniecaliscie" i myslalem, ze moze wiesz cos na ten temat, a jestes najszybciej odpisujacym redaktorem. :) Wybacz, ze przyspieszylem Ci tetno i podnioslem cisnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze GT5 to gra na tyle glosna i dobra, ze wszyscy w redakcji sie nia "podniecaliscie" i myslalem, ze moze wiesz cos na ten temat, a jestes najszybciej odpisujacym redaktorem. :) Wybacz, ze przyspieszylem Ci tetno i podnioslem cisnienie.

WIele razy pisalem, ze samochodowki w ogole, a juz szczegolnie na konsole, to nie sa gry, ktore lubie i chce w nie grac. GT mam gleboko... w kieszeni :P. Jestem chyba ostatnia osoba w redakcji, ktora by cos o tym wiedziala.

Krótkie pytanko do pana: Czytasz/Przeglądasz czasem jakieś blogi zwykłych użytkowników?

Bardzo rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiedziałem, że będą gorsze, ale będe sie starać nauczyc dobrze fotografowac tym sprzetem :P . Dzieki za wskazowki bo niby wiedzialem ze dobre szklo kosztuje duze pieniadze ale o tych obiektywach to teraz mnie uswiadomiles :) Oczywiscie sa tam "pokretla" oddzielne na krajobraz, zdjecia w ruchu,marko itp i chyba narazie na tym bede musial pracowac bo na 5 specjalnych obiektywow stac mnie nie bedzie ;) mam tylko to, co bylo w zestawie, pozniej bede musial sie dowiedziec co dokupic najpierw, co jest najwazniejsze i to dokupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiedziałem, że będą gorsze, ale będe sie starać nauczyc dobrze fotografowac tym sprzetem :P . Dzieki za wskazowki bo niby wiedzialem ze dobre szklo kosztuje duze pieniadze ale o tych obiektywach to teraz mnie uswiadomiles :) Oczywiscie sa tam "pokretla" oddzielne na krajobraz, zdjecia w ruchu,marko itp i chyba narazie na tym bede musial pracowac bo na 5 specjalnych obiektywow stac mnie nie bedzie ;) mam tylko to, co bylo w zestawie, pozniej bede musial sie dowiedziec co dokupic najpierw, co jest najwazniejsze i to dokupie.

Stary, zapomnij o "pokretlach" na makro itd. Licza sie TYLKO tryby opisane literami. Poczytaj troszke o nich i zapomnij o trybach scenariuszy, jesli zalezy ci na dobrej focie. Bo jesli kupiles lustrzanke zeby robic zdjecia "z automatu" to naprawde nie ma to wiekszego sensu - beda jak z kompaktu, tylko... gorsze (no, pomijajac wyzsze uzyteczne ISO). To TY masz robic zdjecie, a aparat ma je UTRWALAC. A jesli zwalisz cale myslenie na aparat, to sam redukujesz sie do funkcji "palucha naciskajacego spust". A jak juz mowilem lustrzanka nie jest do tego przyzwyczajona i dlatego beda ci zdjecia wychodzily gorzej niz kompaktu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej zasadzie, dla jakiej czasem maluje sie sciany mieszkania na inny kolor.

A nie chciałbyś wrócić do starej wersji ?

Zalezy jakich, bo np. 1-Maja? :)

Heh, miałem na myśli Święta Bożego Narodzenia ;).

I może jednak wytłumaczysz wszystkim czemu Mr.Jedi uparł się na karolyferowatego (czy jakoś tak :D) zamiast gadać o twojej limuzynie z klamką droższą niż roczny zarobek redakcji :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie: czy w przypadku premiery nowego Mortala jest szansa na to, że ponownie odbędzie się turniej redakcyjny jak w przypadku Street Fightera IV? Myślę, że nie tylko ja chciałbym zobaczyć jak spokojni na co dzień redaktorzy wykonują jakieś fatality :) chociaż w przypadku deadlin-u to kto wie co się u was dzieje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...