Skocz do zawartości

Pytania do Smugglera


Polecane posty

Lubisz Queen lub The Who?

Słuchasz jakiś kapel metalowych?

Gdy byłeś młody, ciągnęło Cię do tego aby być hippisem? Czy może byłeś nim?:P I co w ogóle sądzisz o tym ruchu[hippisowskim]?

Zbierałeś kiedyś(albo zbierasz) znaczki pocztowe/monety/itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza ci się czasem zarwać nockę siedząc na jakimś pirackim forum siejąc propagandę?????

Nie. Nie jestem nawiedzonym bojownikiem...

Co teraz robi Zibi? Bo nie widzę żadnych recenzji autorstwa Zibiego. A gdy był naczelnym redaktorem to pisał? Bo czytam dopiero od dwóch lat.

Nigdy nie pisal recenzji, a jest dyrektorem wydawniczym.

Lubisz Queen lub The Who?

FAQ. Queen bardziej niz Who.

Słuchasz jakiś kapel metalowych?

Zalezy co rozumiec jako "metal" bo np. Porcupine Tree czy Dream Theater to tak na pograniczu metalu i prog rocka sa, a Star One to juz nawet bardziej metal niz prog. Ale z typowo metalowych to na pewno Rammstein, Metallika i Iron Maiden, choc glownie Rammstein.

Gdy byłeś młody, ciągnęło Cię do tego aby być hippisem? Czy może byłeś nim?:P I co w ogóle sądzisz o tym ruchu[hippisowskim]?

Nie ciagnelo ale lubilem ten ruch - przy czym mowie raczej o "make love not war" niz paleniu trawki (zeby tylko trawki...) i zyciu wedle zasady "nie przejmuj sie, jakos to bedzie"

Zbierałeś kiedyś(albo zbierasz) znaczki pocztowe/monety/itp?

Dawno temu znaczki ale mi przeszlo dokumentnie.

Ściągnołeś kiedyś piracką grę ? Nawet jeśli nieświadomie. Zgaduje NIE.

Owszem tak, nie tyle "sciagnalem" co kupowalem i SPRZEDAWALEM - daaaaaaaawno temu, gdy szczytem marzen byl C-64/Spectrum. Dodam jednak, ze bylo to wowczas w pelni legalne, bo nawet... placilem podatki od sprzedazy panstwu. I nie bylo zadnej alternatywy gdy sie chcialo miec jakas gierke - albo pirat albo nic.

Nie mowie tego by sie chwalic, ale nie bede tez ukrywal, ze tak robilem. Tym niemniej od BARDZO wielu lat "jestem czysty".

Lubisz jazde na rowerze?

Lubie.

Interesujesz sie motoryzacja?

Dwie rzeczy, ktore zwykla kreca facetow mi leza totalnie: motoryzacja i telefony komorkowe. W obu wypadkach traktuje produkty tak jak np. mlotki - jest to NARZEDZIE, a nie przedmiot kultu. I tak jak nikt raczej nie tuninguje uchwyty mlotka, czy sie nie podnieca, ze ma on taka duza bezwladnosc itd. tak mnie zupelnie wisi, ze cos tam osiaga setke w 3 sekundy albo ma wbudowany ekspres do kawy i masazer ucha. :)

Czy ktorys z pisarzy, felietonistow mial znaczacy wplyw na wypracowanie twojego stylu pisania?

Bez watpienia. Ale nigdy nie staralem sie pisac "kims" (tzn. cudzym stylem) choc na pewno Lem czy Wankowicz (z polskich autorow) na pewno odcisneli na mnie silne pietno.

Czytałeś jakieś dzieła Lovecrafta ??

Czytalem ale zupelnie nie rozumiem zachwytow jego tworczoscia. Dla mnie to dosc ciezkostrawne, a dialogi to juz naprawde ma fatalne. Zupelnie nie czuje klimatu grozy itd. Lovecraft mnie po prostu meczy i nudzi. :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czytałeś lub oglądałeś ,, Anie z Zielonego Wzgórza ,,

2. Kiedy materiał AR ma być gotowy i oddany ?? tydzień przed ukazaniem się nowego numeru ???? czy też wcześniej , bo jak bym wysłał list powiedzmy 18 stycznia a nowy numer wychodziłby 29 , to dałbyś rade go ,, wcisnąć ,, czy też przełożyłbyś go na następny numer : lutowy

3. Lubisz pływać , chodzić na baseny , nurkować itp ???

4. Który kocur mógłby być dobrym rywalem garfielda :

a) Klakier , kot Gargamela

b) Filemon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ale zupelnie nie rozumiem zachwytow jego tworczoscia. Dla mnie to dosc ciezkostrawne, a dialogi to juz naprawde ma fatalne. Zupelnie nie czuje klimatu grozy itd. Lovecraft mnie po prostu meczy i nudzi. :unsure:

Tzn. powiem tak: rozumiem że niektóre jego opowiadania itd. mogą się nie podobać ale sam Lovecraft mimo swoich rasistowskich zapędów :/ był geniuszem stworzył naprawdę fajne uniwersum, maczał palce w wielu znanych dziełach i nie wszyscy o tym wiedzą ale np. miał bardzo duży wkład w książkę Conan Barbarzyńca, ale rzeczywiście niektóre opowiadania mnie też nudzą ale niektóre są świetne wciągające i genialne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty specjalne w filmach - sztuka dla sztuki czy narzędzie w budowaniu fabuły? Opisz zagadnienie odwołując się do przykładów z kinematografii współczesnej.

Na jakiej pozycji grałeś w nogę w podstawówce?

Czym się różni wróbelek?

Czy czujesz się zawiedziony tym, że niezbyt wielu osobom udało się ustalić Twoją tożsamość, mimo dużego nakładu pisma, ilości osób próbujących i względnej łatwości w osiągnięciu tego (nie, Smuggler to nie Mac Abra, żeby nie było)? :cool:

Kto w redakcji czerpie najmniejszą, a kto największą przyjemność z pracy?

Czy mamy prawo do żartowania z innych narodowości i grup etnicznych, osób z innym kolorem skóry, biorąc pod uwagę nierzadko tragiczną historię represji, wykorzystywania i segregacji rasowej? I czy z kolei tzw. poprawność polityczna w dzisiejszych czasach nie ogranicza nam zanadto wolności słowa, stając się swoją własną parodią i elementem wyszydzanym?

Jaki jest Twój ulubiony kolor kredek świecowych (nie pasteli; pudełko 16 kredek)? Możesz wybrać spośród pierwszych siedmiu od lewej i trzech od prawej.

Co Cię bardziej irytuje - nieuczciwe praktyki wydawców gier, czy piractwo?

Edytowano przez arekrem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejne pytania:

1.Jaki masz aparat?

2.Czy jak komuś robiłeś zdięcię, poprzez to cię rozpoznał?

3.Czy jak robiłeś komuś zdięcię to się ktoś ostro wkurzył?

4.Ile mniej więcej odpisujesz na te posty na forum?

5.Czy sąsiedzi wiedzą kim jesteś?

6.Czy znajomi wiedzą kim jeseteś?

7.Czy ktoś kiedyś cię rozpoznał albo chociaż se pomyślał?... to mógł by byś Smugger.....

8.Czy jak grasz w jakiejś grze przeglądarkowej, mmmo ,online multiplayer, i masz nick smugger to dostajesz tony sórowców wiadomości itp?

9.Czy ktoś tak kiedyś na cie się uwziął że cię odnalazł?

Ps: Teraz jesteś spoko. Co innego jak ktoś tępi piractwo nie mając z nim doczynienia a co innego mając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejne pytania:

1.Jaki masz aparat?

Jakies 15 cm w zwisie. :icon_twisted:

2.Czy jak komuś robiłeś zdięcię, poprzez to cię rozpoznał?

Ke?

3.Czy jak robiłeś komuś zdięcię to się ktoś ostro wkurzył?

Nie. Raz jakas babka na mnie nawarczala, ale problem w tym ze akurat wcale nie jej zdjecie robilem. :)

4.Ile mniej więcej odpisujesz na te posty na forum?

Nie licze.

5.Czy sąsiedzi wiedzą kim jesteś?

Niby czemu i po co?

6.Czy znajomi wiedzą kim jeseteś?

Mniej wiecej.

7.Czy ktoś kiedyś cię rozpoznał albo chociaż se pomyślał?... to mógł by byś Smugger.....

A skad ja mam wiedziec co ktos sobie mysli?

8.Czy jak grasz w jakiejś grze przeglądarkowej, mmmo ,online multiplayer, i masz nick smugger to dostajesz tony sórowców wiadomości itp?

Nie gram. A gdyby nawet to pod innym nickiem.

9.Czy ktoś tak kiedyś na cie się uwziął że cię odnalazł?

Bywaly przypadki. :)

Ps: Teraz jesteś spoko. Co innego jak ktoś tępi piractwo nie mając z nim doczynienia a co innego mając.

Pierwszym zawodowym gliniarzem we Francji byl byly przestepca (galernik). Wlasnie dlatego, ze doskonale znal to, co potem zwalczal. :)

Ja mam parę pytań:

Co byś zrobił gdyby miał nadejść koniec świata?

Zesralbym sie w gacie i tak potem biegal po ulicy, wrzeszczac "jestem Smuggler, pocalujcie mnie w osr... tylek". Moze byc? :)

Jaką książkę Kinga byś polecił?

Te same co @$%^& zawsze :wallbash:

Czytałeś władcę pierścieni i czy ci się podobał?

Czytalem, kiedys sie podobal bardziej, dzis troszke naftalina jedzie, wszyscy tam tacy szlachetni itd. Jedyna pelnokrwista w miare postac to Gollum. Taki Aragorn nawet jak siedzi na tronie (porcelanowym), to pewnie mysli o wielkosci Gondoru, a jak pusci baka to czuc zapach fiolkow. :)

Dlaczego nie lubisz piratów ?

Jak ich bardzo lubie. Najbardziej watrobki i mozgi ze szparagami i odrobinka chianti. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz tematykę wojenną? (II i I WŚ)

2. Jeśli tak przeczytałeś jakąś dobra książke z tej tematyki którą mógłbyś polecic? Chyba że ten temat w ogóle Cię nie interesuje..

3. Może i było to wałowane ale czy nie brakuje Ci porządnego wstępniaka i gamewallkera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy robisz komuś zdjęcia, to pytasz się go o zgodę? Oczywiście wtedy gdy nigdzie tych zdjęć nie publikujesz. Czy wiesz może jak to wygląda pod względem obowiązującego w Polsce prawa?

To zalezy, bo jesli ktos jest czescia tlumu, to nie. Jak robie zdjecie konkretnej osobie, to pytam czy ew. zgodzi sie na publikacje (nie pytam czy mam prawo zrobic zdjecie, gdyz mam prawo fotografowac wszystko co widze, o ile nie jest to zakazane przepisem prawa), jesli nie to fotka jest tylko w moich zbiorach.

1. Czy lubisz książki o magii, mieczach, smokach itd.?

Jezu, zalezy jakie - bo na przyklad Wiedzmina tak, a mnostwa innej fantasy - nie.

2. Oglądałeś serial Zagubieni? Jeśli tak to co o nim sądzisz?

Lubie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lubisz tematykę wojenną? (II i I WŚ)

To specjalizacja Mac Abry, nie moja.

3. Może i było to wałowane ale czy nie brakuje Ci porządnego wstępniaka i gamewallkera?

Szczerze? Nie za bardzo, GW sie wyczerpal (formula) i coraz bardziej byl to obowiazek a nie przyjemnosc, a wstepniak to bylo i tak streszczenie spisu tresci glownie :)

Jesli mi czegos brak to Kacika PRawie Kulturalnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numer cda z 2003 roku styczeń, bez ŻADNYCH zagnieceń, z działającą i nie porysowaną płytką. Niestety bez folii. Jak myślisz, ile może być wart?? Pytanie kieruje do ciebie, bo to ty robiłeś ten kącik w którym pisałeś co było w starszych akszynach, więc może będziesz wiedział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...